Skocz do zawartości

jaco

Członkowie
 • Liczba zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O jaco

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pewnie trochę tego jest. Na pewno może mieć do czynienia z ludźmi, którzy w jakiś sposób chcieliby go skrzywdzić i to byłby pierwszy trop jakiemu bym się przyjrzał. Bo to w końcu ochroniarz więc w grę wchodzą złodzieje itd.
 2. Dokładnie tak. Jeśli nie wie o tym właściciel to znaczy, że podłoga jest wykonana z czegoś innego.
 3. I ja bym dodał coś od siebie. Nie ma sensu szukać najszybszej i najwygodniejszej metody bo tutaj chodzi przede wszystkim o skuteczność. Dlatego chodzenie na łatwiznę jest złym doradcą w tym przypadku.
 4. jaco

  ORZ call center

  Niestety nic nie znalazłem dlatego pytam.
 5. Dokładnie jest tak jak pisze Szefowa. Nie ma tutaj nic do dodania. Poza tym można też dogadać się z pracodawcą i ustalić jakiś inny okres wypowiedzenia, tak żeby nie orzekał on o winie ani pracodawcy ani pracownika.
 6. Hej, macie może odpowiednie dokumenty oceny ryzyka zawodowego dotyczące call center i telefonicznej obsługi klienta?
 7. Hej! Mam do zrobienia ORZ dla młodocianych, kobiet w ciąży i niepełnosprawnych w służbie zdrowia. Wiecie jak to ogarnąć?
 8. Miał rację, bo muszą być przeprowadzane co rok.
 9. Najważniejsze jest to, że zmienia się ja nie tylko co 2 lata, ale za każdym razem kiedy nastąpiły jakieś zmiany.
 10. Domestos ma rację z tego co ja wiem ( a mam niedługo odbywać staż BHP) to powinny być powieszone na maksymalnie 1.5m od posadzki. No logiczne - żeby każdy mógł mieć do niej dostęp.
 11. Co masz na myśli mówiąc ze małe firmy to fikcja w kwestii bhp? Ja mogę odbyć staż w firmie kilkunastoosobowej, a teraz po tym co napisałaś to nie wiem czy się na to decydować. Nie mam niestety nic innego do wyboru.
 12. A jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o współmałżonka?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności