Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Usługi BHP

Nasze usługi wyróżnia kompleksowość realizacji oraz bezpłatne dostarczanie wymaganego sprzętu i wyposażenia. Dzięki nam pracodawca może zająć się spokojnie swoim biznesem. My natomiast odciążymy go we wszystkich sprawach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. W ofercie mamy stałą obsługę bhp, w której mogą zawierać się: ocena ryzyka zawodowego, audyt i analiza stanu bhp, bezpłatne wyposażenie w artykuły bhp oraz pomiar czynników szkodliwych i uciążliwych.
Dowiedz się więcej

Szkolenia BHP

Realizujemy wszystkie szkolenia bhp, w tym szkolenia online - przez Internet. Nasze kursy bhp to coś więcej, niż to, co oferują inne ośrodki - mamy najlepszych trenerów w Zielonej Górze, którzy pracują dla Was z pasją i zaangażowaniem.
Dowiedz się więcej

Ryzyko zawodowe

Opracowujemy dokumentację ryzyka zawodowego z użyciem różnych metod dla wszystkich stanowisk pracy. Chcesz mieć wzorcowo opracowane ryzyko zawodowe? Zapraszamy.
Dowiedz się więcej

Stała obsługa BHP

Prowadzimy prawdopodobnie najtańszą obsługę bhp w Zielonej Górze

W ramach miesięcznego abonamentu, nasza firma prowadzi stałą obsługę bhp w danej placówce. Najczęściej obsługujemy przedsiębiorstwa i obiekty w Zielonej Górze i w okolicach. Wykonujemy przy tym wszystkie zadania służby bhp. Oznacza to, że wszelkie sprawy, związane z bezpieczeństwem i higieną pracy w danym zakładzie, prowadzone są przez nas w ramach abonamentu, bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki takiemu rozwiązaniu, macie pewność, że wszystkie zagadnienia bhp prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów ds. BHP, a stworzona dokumentacja jest wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Powierzenie nam kwestii, związanych z bhp, pozwala zwiększyć oszczędności firmy, ponieważ wszystkie sprawy prowadzi zespół specjalistów, a cena za nasze usługi zaczyna się już od 100 zł miesięcznie! To naprawdę niewiele, jeśli ma się przed sobą perspektywę zatrudniania na umowę o pracę specjalisty ds. BHP. Ponadto, wszystkie kwestie, związane z doradztwem bhp, otrzymujecie w cenie, co oznacza brak kosztów za dodatkowe szkolenia, czy zatrudnienie kolejnych pracowników.

Na blogu

Zobacz najnowsze wpisy z działu: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Koniec okresowych szkoleń BHP

Blog - Koniec okresowych szkoleń BHP
Prawdopodobnie szykuje się koniec okresowych szkoleń BHP dla części pracowników administracyjno-biurowych.  Proponowane zamiany Ministerstwa Rozwoju Ministerstwo Rozwoju przygotowało paki...
04/102017

Przegląd środków ochrony indywidualnej (ŚOI) - szczegółowe zasady

Blog - Przegląd środków ochrony indywidualnej (ŚOI) - szczegółowe zasady
Przegląd środków ochrony indywidualnej (ŚOI) to przede wszystkim obowiązek każdego prawodawcy, do którego należy minimalizacja lub eliminacja ze środowiska pracy czynników mogących narażać pracownika ...
19/092017