Skocz do zawartości

Grzesio

Członkowie
 • Liczba zawartości

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Grzesio

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W ogóle nie rozumiem tego co napisałaś, a mam w tym temacie sporą wiedzę. Może napisz trochę bardziej szczegółowo, wtedy na pewno ktoś Ci pomoże.
 2. Dokładnie tak jest, nie ma więcej wytycznych jeśli o to chodzi. Po prostu "wystarczy" ktoś, kto będzie mógł wszystkie informacje takie osobie przekazac i tyle.
 3. A dlaczego powinny być wykonywane okresowo? Nie wystarczy w tych podanych przez Ciebie sytuacjach?
 4. Zgadzam się z Monią. Podpisać muszą wszyscy zainteresowani.
 5. Tego nie wiem, ale zastanawia mnie w ogóle jak Wy w taki sposób funkcjonujecie. Jak bhpowiec ma jakąś sprawę do rozwiązania na terenie zakładu pracy to też wysyłacie koogś z zewnątrz? Jeśli tak to masz już odpowiedź.
 6. To może jeśli chcesz zachować tego pracownika to powinieneś go skierować tam gdzie może takie orzeczenie uzyskać? Wiem, że na komisji o orzeczenie nie jest łatwo coś uzyskać, ale może akurat się uda.
 7. Ojj to jeśli chcesz zachować anonimowość to lepiej w ogóle daj sobie spokój. Bo tak naprawdę każda organizacja może ujawnić Twoje dane. Nawet jakieś stowarzyszenie - oni tez muszą mieć jakiś dowód, że ktoś faktycznie takie coś jak mobbing zgłaszał i że nie są to po prostu plotki.
 8. Ja spotkałem się kiedyś z osobą, która miała takie bardzo uciążliwe i czeste migreny bo strasznie dużo papierochów paliła. Może też tak być, bo papierosy strasznie wysuszają organizm. Sprawdź czy może to nie jest przyczyną.
 9. A skoro ma takie zalecenie od fizjoterapeuty to niech pokaże jakiś papierek. Bo ludzie piszecie bzdury a nawet dokładnie nie przeczytacie. Tylko, że prawda jest taka, że jak pracodawca nie ma na takie krzesło kasy albo nie chce go zapewnić to nikt i nic nie pomoże - po prostu zwolni pracownika i uzna go za niezdolnego do pracy.
 10. A według mnie to wszystko jest możliwe. Może pomieszczenie było niedawno malowane albo wykładzina była czyszczona chemicznie? Jeśli wcześniej w innych warunkach albo zakładach pracy ta osoba nie miała alergii to może być możliwe że farba na ścianach albo pozostałości po środkach chemicznych sprawiły, że coś jest nie tak.
 11. A kiedy nie jest to uzasadnione tak ewidentnie?
 12. Oczywiście że jest to niemożliwe. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak trudno otrzymać stopień niepełnosprawności. Nawet najmniejszego, lekkiego stopnia. Na komisji lekarze naprawdę bardzo mocno podchodzą do tego co mówi osoba która się na komisje udała. Bardzo wnikliwie wypytują. Otrzymanie jakiegokolwiek stopnia niepełnsorpawności nigdy nie odbywa się bezproblemowo. Nie można go otrzymać bez przesłanek ku temu.
 13. Być może na pakowni warunki wcale nie są takie jakby się wam mogło wydawać. Jeśli pracownik ryzykuje swoim zdrowiem, a w tym przypadku nawet życiem żeby uniknąć pracy na pakowani to być może są jakieś mocne powody dla których to robi.
 14. Zgadzam się. Bardzo dobrm rozwiązaniem na początku drogi zawodowej, bezpośrednio po studiach jest podjęcie się stażu. To może dać dobry pogląd na to jak wygląda naprawdę taka praca. Bardzo wiele osób uważa ją za wygodną, bezpieczną i dobrze płatną. Wiem jednak z doświadczenia wielu znajomych którzy w sanepidzie pracują, ze to wcale nie jest taka bułka z masłem. Praca w sanepidzie jest często bardzo niewdzięczna i nieprzyjemna i niewiele osób o tym pamięta. Wszyscy chą otwierać lokale, puby i knajpy i wymagają podejścia luźnego i niewymagania niczego.A na tym ta praca niestety nie polega.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...