Skocz do zawartości

R.O.

Członkowie
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O R.O.

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Faktycznie, spojrzałem tylko na ostatnią odpowiedź w temacie
 2. Mógłbyś to Kondziu wyjaśnić w szerszych słowach? Byłbym bardzo wdzięczny.
 3. Zatrudniłem pracownika na umowę zlecenie i on w tym czasie uległ wypadkowi. Czy muszę powołać zespół powypadkowy w celu ustalenia przyczyny wypadku? Nie miał szkoleń wstępnych. Ja go nie zatrudniam i nie opłacam mu składek.
 4. Jak oznakować drzwi na drogę ewakuacyjną, które same w sobie nie są drzwiami ewakuacyjnymi?
 5. Hej! Co sądzicie o tego typu formie nauki i zdobycia wiedzy potrzebnej do wykonywania zawodu?
 6. No właśnie. Jakie są zasady sporządzania takiej intrukcji? Czy może ją sporządzić tylko rzeczoznawca czy np. bhpowiec też?
 7. Cześć Przychodzę z pytaniem o to jakie obowiązki ma inspektor ppoż? Może ktoś z was wykonuje taki zawód-z jakimi obowiązkami na co dzień on się łączy? Co wchodzi w zakres takich zadań? Chcę zrobić kurs i się zastanawiam na czym to będzie polegać. Pozdrawiam!
 8. Hej! Słuchajcie w jakim wypadku potrzebny jest podczas szkolenia przeciwpożarowego strażak? Sam nie mam pojęcia, moze ktoś z Was będzie wiedział. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
 9. Hej, hej! Jak i kiedy powinien zostać zapoznany pracownik z instrukcją? Czy trzeba do tego specjalisty czy wystarczy behapowiec z zakładu? Z góry dzięki za odpowiedzi :))))
 10. Mam problem. Nie wiem czy na stanowisku pracownika biurowego potrzebne jest szkolenie ogólne i stanowiskówe, czy tylko to pierwsze? Proszę rozwiejcie moje wątpliwości.
 11. Sąd to dla mnie ostateczność, nie mam ochoty, czasu i pieniędzy na to, żeby bawić się w rozprawy przez kilka lat. Dodatkowo wolałbym sam tą sprawę załatwić polubownie niż w taki sposób. Z pracownikiem rozmawiałem już parę razy i w końcu go przekonałem do tego, żeby złożył zeznania. Trochę zapewnień z mojej strony, że nie spotka go nic złego ale i też trochę nacisku, że to jego obowiązek, żeby pomóc pracodawcy w kwestiach bezpieczeństwa w zakładzie pracy. W każdym razie dziękuję wszystkim za pomoc i podpowiedzi. Dla mnie temat do zamknięcia.
 12. Faktycznie, czasami najciemniej pod latarnią i człowiek zapomina o tak prostych przepisach. Pracownik twierdzi, że nie chce się w to mieszać bo sam może mieć potem jakieś problemy.
 13. Dzień dobry. Mam nietypowy problem z pracownikiem, który był świadkiem wypadku przy pracy innego pracownika. Jednak nie chce udzielić żadnych informacji na ten temat. Czy faktycznie ma takie prawo, żeby odmówić?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności