Skocz do zawartości

Przeszukaj forum

Pokazywanie wyników dla tagów 'instrukcja'.

  • Szukaj wg tagów

    Wpisz tagi, oddzielając przecinkami.
  • Szukaj wg autora

Typ zawartości


Forum

  • Aktualności
    • Bezpłatne porady prawne
    • Blog
  • Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
    • Pracownicy służb bhp
    • Wymagania prawne w zakresie bhp
    • Wypadki przy pracy i choroby zawodowe
    • Dokumentacja bhp
    • Szkolenia bhp
  • Ochrona Przeciwpożarowa
    • Strażacy i inspektorzy ochrony przeciwpożarowej
    • Wymagania ochrony przeciwpożarowej
    • Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego
    • Kursy i szkolenia przeciwpożarowe
    • Urządzenia przeciwpożarowe
  • Bezpieczeństwo żywności
    • Pracownicy Sanepidu i Inspekcji Weterynaryjnej
    • Wymagania sanitarne
    • Dokumentacja sanitarna
    • System jakości ISO 22000
  • Ochrona danych osobowych
    • Wymagania prawne i obowiązki ABI, ADO, ASI
    • Dokumentacja danych osobowych
    • Szkolenia w zakresie danych osobowych
    • System jakości ISO 27001

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki...


Data utworzenia

  • Rozpocznij

    Koniec


Ostatnia aktualizacja

  • Rozpocznij

    Koniec


Filtruj po ilości...

Data dołączenia

  • Rozpocznij

    Koniec


Grupa


Znaleziono 4 wyniki

  1. 1. Jak oznaczyć na planie zagospodarowania terenu hydranty zewnętrzne podziemne i nadziemne? Czy można np. zastosować takie oznaczenie dla hydrantów podziemnych? Czy wystarcz po prostu jedno oznaczenie dla nadziemnych i podziemnych? 2. Czy do IBP należy dołączyć dokument potwierdzający wymagane kwalifikacje do jej opracowania? Czy wystarczy podać w treści kto opracował i numer zaświadczenia w przypadku szkolenia inspektorów ochrony przeciwpożarowej lub numer dyplomu w przypadku ukończenia szkoły pożarniczej? 3. Dane obiektu należy umieścić zarówno na planie zagospodarowania terenu i planie ewakuacyjnych? Czy wystarczy tylko na jednym z planów? 4. Jeżeli w obiekcie nie występują substancje niebezpieczne pożarowo określone w § 2 ust. 1. pkt. 1 Rozporządzenia MSWiA w sprawie ochrony ppoż. budynków, innych obiektów budowlanych i terenów, to wystarczy napisać taką adnotację? Czy należy podać substancje palne które występują np. tworzywa sztuczne, meble itp. ?
  2. Co jaki czas powinno się aktualizować taką instrukcję? Słyszałem, że co dwa lata.
  3. No właśnie. Jakie są zasady sporządzania takiej intrukcji? Czy może ją sporządzić tylko rzeczoznawca czy np. bhpowiec też?
  4. Hej, hej! Jak i kiedy powinien zostać zapoznany pracownik z instrukcją? Czy trzeba do tego specjalisty czy wystarczy behapowiec z zakładu? Z góry dzięki za odpowiedzi :))))
×