informatyka@bhpex.pl

68 411 40 50

Outsourcing IT

VoIP|Serwery|Sieci LAN/WAN|HelpDesk|Hosting|Active Directory

Specjalizujemy się w świadczeniu pełnozakresowych usług outsourcingowych (Complete IT Outsourcing), czyli przejmowaniu odpowiedzialności za całe obszary IT w firmie. Rozwiązanie to umożliwia naszym Klientom koncentrację na rozwoju ich podstawowej działalności i optymalizację kosztów IT. Bierzemy pełną odpowiedzialność za zachowanie ciągłości działania biznesowego Klienta w obszarze IT.

Outsourcing IT to:
 • Pełna odpowiedzialność za cały obszar IT w firmie Klienta.
 • Wsparcie Zarządów w budowie wygrywającej strategii IT oraz prowadzeniu projektów informatycznych.
 • Przejęcie pełnego ryzyka ciągłości działania IT.
 • Zoptymalizowane, stałe miesięczne opłaty.
 • Najwyższa jakość weryfikowana parametrami KPI i SLA.
 • Możliwość przejęcia istniejącego zespołu IT

Wspieramy klientów w utrzymaniu systemów informatycznych

Nasze usługi outsourcingowe IT pozwalają użytkownikom na podniesienie efektywności prac informatycznych z wykorzystaniem zasobów zewnętrznych. BHPEX obsługuje duże i średnie oraz małe przedsiębiorstwa, instytucje i korporacje z sektorów: finansowego, przemysłowego, telekomunikacyjnego i administracji publicznej.

Zakres outsourcingu IT

Profesjonalny outsourcing IT oferowany przez BHPEX obejmuje: kolokację, hosting, administrację systemami, utrzymanie systemów ERP/CRM, projektowanie i zarządzanie sieciami WAN, outsourcing sieci WAN, monitoring i obsługę awarii, backup i archiwizację danych, outsourcing zasobów ludzkich w obszarze IT, rozwiązania bezpieczeństwa oraz usługi dodatkowe takie, jak integracja systemowa i aplikacyjna.

Korzyści stałego outsourcingu IT to:

 • Uniknięcie kosztów związanych z utrzymaniem działu informatycznego (tworzenie stanowisk pracy, wynagrodzenia pracowników, ubezpieczenia, urlopy, szkolenia, itd.).
 • Wsparcie techniczne doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników (umiejętności potwierdzone posiadanymi certyfikatami).
 • Gwarantowany w umowie szybki czas reakcji i maksymalny czas usunięcia zgłoszonej awarii (SLA).
 • Skuteczne rozwiązywanie problemów informatycznych od najmniej istotnych jak np. instalacja drukarki, do administracji rozbudowanymi systemami serwerowymi i sieciowymi.
 • Stałe doradztwo techniczne, rekomendacje w zakresie rozbudowy infrastruktury.
 • Podpisanie umowy serwisowej oznacza koniec zmartwień związanych z utrzymaniem własnego systemu informatycznego, co pozwala skoncentrować się na właściwej działalności Twojej firmy.

Wiesz co dostajesz

Gwarantujemy pełną przejrzystość, niezależnie od złożoności i zakresu naszej obsługi IT. Jako osoba odpowiedzialna za koszty, wiesz co nasza usługa informatyczna zawiera. Od początku znasz wszystkie koszty naszej obsługi i możesz je swobodnie kontrolować.

Kompleksowa obsługa

Prowadzimy obsługę w modelu outsourcing IT co oznacza, że niezależnie od liczby i złożoności potrzeb wynajęcia informatyka dla Twojej firmy, wszystko obsługiwane jest w jednym miejscu. Kontaktujesz się z jednym ekspertem firmy BHPEX. Nie musisz koordynować pracy wielu podmiotów i płacić osobno za usługi każdego z nich.

Bezpieczeństwo danych

Wiemy, ile stresu wywołują awarie sprzętu. Dlatego gwarantujemy najlepszą możliwą profilaktykę (backup danych utrzymujący pełną zdolność ich odtworzenia, zabezpieczenia antywirusowe czy kontrolę dostępu) oraz skuteczną pomoc informatyczną i szybkie reakcje serwisu w razie awarii sprzętu.

Zadowolenie klienta

Dla nas kluczową wartością jest Twoja opinia o efektach pracy naszych administratorów sieci i serwerów. Zarówno w procesach długotrwałych jak budowa i utrzymanie firmowej sieci komputerowej czy w jednorazowych zleceniach.

Najlepszy outsourcing IT

Nr 1 w lubuskiem

Obsługujemy największe przedsiębiorstwa, instytucje i korporacje z sektorów: finansowego, przemysłowego, telekomunikacyjnego i administracji publicznej w zachodniej Polsce. Zaufało nam kilkaset podmiotów gospodarczych. Usługi wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, z zachowaniem najlepszych praktyk, w oparciu o ITIL.

Outsourcing IT wynagrodzenie

Stałe koszty

Wszystkie usługi informatyczne wykonujemy w oparciu o długotrwały kontrakt z Klientem ze stałą stopą wynagrodzenia. Dzięki temu masz pewność, że żadne prace IT nie będą dodatkowo płatne czy wyceniane. Ilość roboczogodzin jest nieograniczona czasowo. Do dyspozycji masz wielu specjalistów IT działających o wynegocjowane SLA.

Informatyk Zielona Góra

Dostęp do specjalistów

Dzięki BHPEX masz dostęp do wielu specjalistów w dziedzinie informatyki w zależności od Twoich potrzeb. Do Twojej dyspozycji mogą być administratorzy sieci komputerowych, administratorzy serwerów, programiści stron lub aplikacji, szkoleniowcy, serwisanci sprzętu komputerowego, instalatorzy sieci, monterzy urządzeń, kierownicy projektów IT.