BHPEX Logo
Kontakt 68 411 40 00

Ochrona Przeciwpożarowa

Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego

Nasza specjalność to Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, którą wykonujemy dla wszystkich rodzajów budynków, innych obiektów budowlanych i terenów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, instrukcja bezpieczeństwa ppoż. uwzględnia część opisową oraz część graficzną z planami ewakuacji. Zobacz, co powinna w sobie zawierać.
Dowiedz się więcej

Sklep strażacki

Zapraszamy do naszej siedziby w Zielonej Górze, gdzie znajduje się sklep pożarniczy, oferujący sprzęt ppoż. dla zakładów pracy oraz straży pożarnej. W ofercie: szeroki asortyment i konkurencyjne ceny.
Dowiedz się więcej

Szkolenie ppoż.

Oferujemy najtańsze szkolenie ppoż. w Zielonej Górze. Realizujemy je w formie teoretycznej oraz praktycznej, z użyciem gaśnic i symulatorów dymu. Takie szkolenie ukazuje w obrazowy sposób, jak należy postępować w sytuacjach zagrożenia, a jego uczestnicy mogą osobiście zmierzyć się z symulowanym niebezpieczeństwem.
Dowiedz się więcej

Stała obsługa przeciwpożarowa

W ramach miesięcznego abonamentu, nasza firma prowadzi stały nadzór ppoż w danej placówce, pełniąc zadania służby ppoż. Oznacza to, że wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym w danym zakładzie, prowadzone są w ramach abonamentu - bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki takiemu rozwiązaniu, macie pewność, że wszelkie kwestie przeciwpożarowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, a sporządzona dokumentacja została wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na blogu

Zobacz najnowsze wpisy z działu: Ochrona Przeciwpożarowa

Ewakuacja firmy MB Pneumatyka

Blog - Ewakuacja firmy MB Pneumatyka
Ewakuacja MB Pneumatyka Czwartkowy poranek w sulechowskiej firmie MB PNEUMATYKA. Około godziny 10:00 pracownica zauważyła pożar na korytarzu, tuż przy szatni damskiej. Natychmiast zaalarmowała współp...
03/062019

Naprawa systemu sygnalizacji pożaru na przykładzie sklepu Intermarche w Zielonej Górze

Blog - Naprawa systemu sygnalizacji pożaru na przykładzie sklepu Intermarche w Zielonej Górze
W czwartek 16 maja nasi konserwatorzy Jan Wota i Tomasz Marzec zrealizowali przegląd systemu sygnalizacji pożaru w jednym z zielonogórskich sklepów sieci Intermarche. Wykonali oni podstawowe czynności...
17/052019
menu
dział PPOŻ