BHPEX Logo
Kontakt 68 411 40 00

Ochrona Przeciwpożarowa

Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego

Nasza specjalność to Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, którą wykonujemy dla wszystkich rodzajów budynków, innych obiektów budowlanych i terenów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, instrukcja bezpieczeństwa ppoż. uwzględnia część opisową oraz część graficzną z planami ewakuacji. Zobacz, co powinna w sobie zawierać.
Dowiedz się więcej

Sklep strażacki

Zapraszamy do naszej siedziby w Zielonej Górze, gdzie znajduje się sklep pożarniczy, oferujący sprzęt ppoż. dla zakładów pracy oraz straży pożarnej. W ofercie: szeroki asortyment i konkurencyjne ceny.
Dowiedz się więcej

Szkolenie ppoż.

Oferujemy najtańsze szkolenie ppoż. w Zielonej Górze. Realizujemy je w formie teoretycznej oraz praktycznej, z użyciem gaśnic i symulatorów dymu. Takie szkolenie ukazuje w obrazowy sposób, jak należy postępować w sytuacjach zagrożenia, a jego uczestnicy mogą osobiście zmierzyć się z symulowanym niebezpieczeństwem.
Dowiedz się więcej

Stała obsługa przeciwpożarowa

W ramach miesięcznego abonamentu, nasza firma prowadzi stały nadzór ppoż w danej placówce, pełniąc zadania służby ppoż. Oznacza to, że wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym w danym zakładzie, prowadzone są w ramach abonamentu - bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki takiemu rozwiązaniu, macie pewność, że wszelkie kwestie przeciwpożarowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, a sporządzona dokumentacja została wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na blogu

Zobacz najnowsze wpisy z działu: Ochrona Przeciwpożarowa

Jak wygląda ewakuacja w przedszkolu? Galeria z próbnej ewakuacji w MP4 w Krośnie Odrzańskim

Blog - Jak wygląda ewakuacja w przedszkolu? Galeria z próbnej ewakuacji w MP4 w Krośnie Odrzańskim
Próbna ewakuacja w przedszkolu - jak często przeprowadzać? Zgodnie z § 17 ust. 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 07.06.2010 roku w sprawie ochrony przeciwpożarowej b...
07/092022

Czym się różni instrukcja bezpieczeństwa pożarowego od instrukcji przeciwpożarowej

Blog - Czym się różni instrukcja bezpieczeństwa pożarowego od instrukcji przeciwpożarowej
Te podobnie brzmiące nazwy, to dwa zupełnie różne dokumenty związane z ochroną przeciwpożarową. Różnią się praktycznie wszystkim, od rangi, przeznaczenia, formy, zawartości, po liczbę stron. W poniższ...
30/032022
menu
dział PPOŻ