BHPEX Logo
Kontakt 68 411 40 00

Ochrona Przeciwpożarowa

Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego

Nasza specjalność to Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, którą wykonujemy dla wszystkich rodzajów budynków, innych obiektów budowlanych i terenów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, instrukcja bezpieczeństwa ppoż. uwzględnia część opisową oraz część graficzną z planami ewakuacji. Zobacz, co powinna w sobie zawierać.
Dowiedz się więcej

Sklep strażacki

Zapraszamy do naszej siedziby w Zielonej Górze, gdzie znajduje się sklep pożarniczy, oferujący sprzęt ppoż. dla zakładów pracy oraz straży pożarnej. W ofercie: szeroki asortyment i konkurencyjne ceny.
Dowiedz się więcej

Szkolenie ppoż.

Oferujemy najtańsze szkolenie ppoż. w Zielonej Górze. Realizujemy je w formie teoretycznej oraz praktycznej, z użyciem gaśnic i symulatorów dymu. Takie szkolenie ukazuje w obrazowy sposób, jak należy postępować w sytuacjach zagrożenia, a jego uczestnicy mogą osobiście zmierzyć się z symulowanym niebezpieczeństwem.
Dowiedz się więcej

Stała obsługa przeciwpożarowa

W ramach miesięcznego abonamentu, nasza firma prowadzi stały nadzór ppoż w danej placówce, pełniąc zadania służby ppoż. Oznacza to, że wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym w danym zakładzie, prowadzone są w ramach abonamentu - bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki takiemu rozwiązaniu, macie pewność, że wszelkie kwestie przeciwpożarowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, a sporządzona dokumentacja została wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na blogu

Zobacz najnowsze wpisy z działu: Ochrona Przeciwpożarowa

Czy niesprawny hydrant wewnętrzny można eksploatować?

Blog - Czy niesprawny hydrant wewnętrzny można eksploatować?
Budynki, szczególnie te użyteczności publicznej, często są wyposażone w różne środki gaśnicze, w tym gaśnice, czy hydranty wewnętrzne (a dokładniej węże z prądownicą). I może się tak zdarzyć, że ewent...
08/012020

Ćwiczenia ewakuacyjne w trzech przedszkolach w Krośnie Odrzańskim [galeria]

Blog - Ćwiczenia ewakuacyjne w trzech przedszkolach w Krośnie Odrzańskim [galeria]
We wtorek 15 października 2019 r. odbyły się ćwiczenia ewakuacyjne w trzech przedszkolach w Krośnie Odrzańskim. Koordynowała je pani Iwona Suchara - specjalista ds. BHP z naszej firmy. Poniżej fotogal...
28/102019
menu
dział PPOŻ