Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Na stronie BHPEX takie coś jest https://www.bhpex.pl/sklep/instrukcja-zarzadzania-systemem-informatycznym-sluzacym-do-przetwarzania-danych-osobowych/ Procedura rozpoczęcia, zawieszenia i zakończenia pracy. Procedura tworzenia kopii zapasowych. Procedura dostępu podmiotów zewnętrznych. Procedura korzystania z Internetu. Procedura korzystania z poczty elektronicznej. Procedura nadawania uprawnień do przetwarzania danych osobowych. Procedura wykonywania przeglądów i konserwacji.
 3. Jeśli mamy dostępu do ustawień routera, to można to zrobić w ustawieniach swojej karty sieciowej. Po prostu przypisać do niej stały adres IP i stałe ustawienia sieci.
 4. Znawca22

  Jaki system wybrać?

  Windows 10 Enterprise spełnia potrzeby dużych i średnich firm, zapewniając informatykom kompleksowe zarządzanie urządzeniami i aplikacjami. Także to najwyższa półka
 5. Teoretycznie oferta darmowej aktualizacji systemu Windows 7 lub 8.1 do wersji Windows 10, dostępna przez aplikację „Uzyskaj system Windows 10” skończyła się 29 lipca 2016 r. (czyli w dniu wydania Win10), ale aktualizacja chyba dalej jest dostępna... 🤔
 6. Meble do biura w tym fotele przeznaczone dla pracowników powinny mieć wszelkie atesty ale jeszcze ważniejszą rzeczą jest regulacja Tak aby były wygodne.Poza tym dobrze warto postawić na meble wykonane z mocnych materiałów niż potem musiec co chwilę zmieniać na inne: https://www.wnetrzaplus.pl/art3737-meble-metalowe-wszechstronne-zastosowanie-w-firmie.html Dobre są metalowe. Rzeczami, które potrzebuje każde biuro są na pewno krzesła, biurka i regały lub szafki do przechowywania ważnych dokumentów. Warto w szczególności zwrócić uwagę na fotele, nasi pracownicy spędzać będą w miesiącu sporo czasu siedząc na nich i w trosce o ich komfort pracy warto wybrać propozycję dobrej jakości i ergonomiczne..
 7. Czym warto się kierować przy wyborze porządnego umeblowania do biura? Czym charakteryzują się dobre i wygodne meble biurowe?
 8. Ostatni tydzień
 9. Czy jest jeszcze możliwość darmowego przejścia z Windows 7 na Windows 10?
 10. Jak sprawdzić które usługi, procesy, programy startują wraz z systemem Windows? Chciałbym przyspieszyć system, więc może któreś da się wyłączyć...
 11. internetowy gość

  Punkt przywracania systemu w Windows 10

  No niestety w Win10 ta opcja jest wyłączona, prawdopodobnie dlatego, że zajmowała dużo miejsca, ok. 5% ( w przypadku jednego punktu przywracania systemu). Poszukaj w System i zabezpieczenia (w Panelu sterowania). Tylko czy w Windows 10 potrzeba to włączać?
 12. internetowy gość

  Jak ustawić limit pobierania danych?

  O, dzięki za szybką odpowiedź @Znawca22
 13. Tak jak w temacie: jak najszybciej zaktualizować wszystkie sterowniki w Windows 10?
 14. Jak włączyć opcję punktu przywracania systemu? Z tego co pamiętam w Windows XP, a może nawet 7 było to potrzebne...
 15. Dla mnie to akurat przydatna funkcjonalność, bo zdarza mi się zapomnieć coś podpiąć.
 16. Znawca22

  Jak ustawić limit pobierania danych?

  Wystarczy przejrzeć ustawienia i zakładki Sieć i Internet - Zużycie danych. Tam mamy przycisk Ustaw limit. No i trzeba wybrać jaki limit ustawiamy - limit comiesięczny, jednorazowy lub bez ograniczeń czasowych. Następnie Limit transferu i Data resetowania limitu.
 17. nanga parbat

  Jaki system wybrać?

  A jaki masz budżet? Zobacz sobie ceny
 18. Greta Malik

  Dobry menedżer haseł - co polecacie?

  jak ktoś musi zapamiętać hasła do facebooka, poczty i kilku innych kont, no to może tak
 19. Kasztix

  Jaki program antywirusowy dla firm?

  Jakoś darmowe mnie średnio przekonują... jakby się coś działo to na pomoc nie ma co liczyć. No ale przecież o czym ja mówię.. to zależy jak dużą firmą się zarządza
 20. Jak ustawić limit transferu danych w Windows? Chcę mieć kontrolę nad ,,zużytym Internetem".
 21. internetowy gość

  Najlepsza poczta pod względem bezpieczeństwa

  od razu ktoś... to tylko roboty :")
 22. internetowy gość

  Jaki program antywirusowy dla firm?

  Z darmowych: Comodo Antivirus NANO Antivirus Baidu Antivirus ClamWin Free Antivirus Ad-Aware Free Antivirus+ avast! Free Antivirus 2014 AVG AntiVirus Free itp. komercyjne: Kaspersky Norton Security ESET NOD32 Antivirus ESET Endpoint Security Suite ESET Mobile Security A tak na prawdę to jest tego o wiele więcej.
 23. dokładnie, jest to bardzo proste. wystarczy w pasku zadań wpisać "oczyszczanie dysku" (albo kilka pierwszych literek ) i wybrać dysk do czyszczenia.
 24. pittrice

  Potrzebuję router z dyskiem USB

  Ile urządzeń ma obsłużyć ten router?
 25. internetowy gość

  Potrzebuję router z dyskiem USB

  hmm, zależy jakie parametry i firma cię interesuje.. z tego co widzę, to ceny zaczynają się już od 87 zł
 1. Załaduj więcej aktywności
×