Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniejsza
 2. Dokładnie na budowie najważniejsze jest bezpieczeństwo. Obuwie powinno mieć antyprzebiciową podeszwę, absorbować energię w okolicach pięty oraz koniecznie mieć kompozytowy bądź metalowy podnosek. Ale dodam, że buty z odpowiednimi normami zapewniające bezpieczeństwo pracy powinny być również wygodne, gdyż pracownik spędza w nich wiele godzin dziennie. Zapraszam do odwiedzenia strony naszego sklepu gdzie można wybrać odpowiednie buty. Na naszej stronie można również znaleźć poradnik odnośnie obuwia https://sklep.krystian.com.pl/blog/1/jakie-wybrac-buty-do-pracy-obuwie-bezpieczne-ochronne-czy-zawodowe
 3. Dokładnie na budowie najważniejsze jest bezpieczeństwo. Obuwie powinno mieć antyprzebiciową podeszwę, absorbować energię w okolicach pięty oraz koniecznie mieć kompozytowy bądź metalowy podnosek. Ale dodam, że buty z odpowiednimi normami zapewniające bezpieczeństwo pracy powinny być również wygodne, gdyż pracownik spędza w nich wiele godzin dziennie. Zapraszam do odwiedzenia strony naszego sklepu gdzie można wybrać odpowiednie buty. Na naszej stronie można również znaleźć poradnik odnośnie obuwia https://sklep.krystian.com.pl/blog/1/jakie-wybrac-buty-do-pracy-obuwie-bezpieczne-ochronne-czy-zawodowe
 4. Nasza firma PW Krystian www.krystian.com.pl oferuje swoim Klientom intuicyjną platformę zakupową, która ma wiele możliwości i opcji: - indywidualne profile pracownicze - przydziały stanowiskowe - pełną identyfikację asortymentu - czy nie zbliża się termin wymiany, kontrola liczby prań - obsługa nietypowych rozmiarów i zamówień grupowych - i wiele innych możliwości ułatwiających ewidencję wydawanej odzieży roboczej
 5. Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą www.krystian.com.pl. Jesteśmy producentem odzieży ochronnej oraz roboczej. Projektujemy, szyjemy pod konkretne zamówienia. Odzież oferowana przez naszą firmę PW Krystian spełnia wymagania zawarte w najnowszych normach Unii Europejskiej oraz posiada certyfikaty polskich i europejskich ośrodków certyfikacyjnych.
 6. Witam, mam pytanie odnośnie szkoleń BHP dla kierowców zawodowych. Czy w ramach dokształcania grupy kierowców można przeprowadzić szkolenie online skoro jest to grupa stanowisk robotniczych. pozdrawiam
 7. Znalazłem w sieci trochę bardziej szczegółową odpowiedź, na tym blogu jest o tym artykuł. Czujka może zadziałać ale tak jak mówicie musiało by być tej pary naprawdę dużo.
 8. W naszym Portalu Warszawy City Media znajdą Państwo informację, historię, zabytki, wizytówki firm oraz ogłoszenia o pracę w dzielnicach warszawskich oraz okolicznych miastach.

  Zapraszamy
  www.citymedia.waw.pl

 9. Witam.mam pytanie.mam uprawnienia na wozki wydane przez instytut mechanizacji budownictwa i gornictwa skalnego w 2005 r i sam juz nie wiem czy sa one wazne czy juz nie,zna ktos odpowiedz?
 10. Witam.mam pytanie.mam uprawnienia na wozki wydane przez instytut mechanizacji budownictwa i gornictwa skalnego w 2005 r i sam juz nie wiem czy sa one wazne czy juz nie,zna ktos odpowiedz?
 11. Dzień dobry, W wielu opracowaniach dot. wymogów szafki ubraniowej w szatni podstawowej przytacza się Polską Normę PN-75M-78711 (w związku z tym że w Rozporządzeniu jest odniesienie jedynie, że szafki powinny spełniać wymagania Polskich Norm. Polska Norma PN-75M-78711 została wycofana 23-11-2011 roku a w związku z tym nie obowiązuje. Nie ma też innej normy w tym zakresie ją zastępującej. Czy zatem są jakiekolwiek legalne wymagania co do wielkości, podziału itp. szafki ubraniowej na odzież pracownika? W wielu miejscach widzę powielaną informację ciągle odnoszącą się do normy przywołanej powyżej - nawet wpisy z datą po jej wycofaniu. Próżno także szukać normy PN-EN jako następników norm polskich w tym zakresie. Ktokolwiek podpowie?
 12. Witam, czy budynek, który pełni fukcję PM, ale znajdują się w nim pomieszcza typu (szatnie, stołówka, sanitariaty) traktować jako PM i ZLIII ?
 13. Także polecam somati-system.pl. Profesjonaliści!
 14. Także polecam somati-system.pl. Profesjonaliści!
 15. Witam, Prubuje w Packet Tracer na jednym z routerów w srodowisku wirtualnym ustawic IP i Maske wg opisu do zadanka i wywala mi blad ze niby zła maska. Potrzebne mi do routingu statycznego. ip 200.100.50.224 maska 255.255.255.248 / 29
 16. to jak to mam bliczyc mam regaly stare bez opisu ile moge max dac kg na nie prosze tak na chłopski rozum
 17. Witam serdecznie, czy ktoś może mi pomóc z oceną rysunku na którym mam naniesiony rozkład instalacji ppoż, czy jest ona zgodna z wymaganiami ? Jest to rozbudowa budynku mieszkalnego, połączona z istniejącym budynkiem przewiązką na parterze. Powierzchnia każdej z kondygnacji w rozbudowie wynosi około 200 m2. Załączam link do zdjęć każdej z kondygnacji z naniesionym rozkładem kabli, czujników, klapy oddymiającej itd. Zastanawiają mnie czujniki w łazienkach, czy muszą być ? Czy nie ? https://files.fm/u/vxh6cnes Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam Tomek
 18. Zerknij sobie tutaj https://www.nobilia.pl/ Na stronie znajdziesz porządne kosze delikatesowe. Które można podarowac pracownikom.
 19. Opcji jest wiele i są to na pewno imprezy integracyjne dla pracowników w firmie dodatkowe premie pieniężne za dobre wyniki ( nie polecam natomiast karania oraz obcinania pensji z uwagi na to, że jest to bardzo niewskazane oraz dziala demotywująco) poza tym zblizają sie święta i mozna zastanowić się nad sprezentowaniem pracownikom paczek w firmie. Szczególnie, ze jest to bardzo mile widziane.
 20. Mam pytanie o sposoby motywacji pracowników w firmach w jakich pracujecie. Jakie znacie ciekawe sposoby na zmotywowanie pracowników? Co moze się sprawdzić w firmie?
 21. witam, Projektujemy rozbudowę budynku biurowego i architekt wciska mi czy szafkę porządkowa ze zlewem umieszczonym na 50 cm wysokości, Nie chcę tego. Nigdzie mi to nie pasuje. czy to jest konieczne w biurze?
 22. Panie Rafale, Jeszcze jedno celem wyjaśnienia i jednocześnie zdementowania informacji nieprawdziwych (może sam jestem w błędzie), proszę o podanie rozporządzenia (bo normy to normy...) gdzie zapisane jest, że badania regałów muszą być (bo to, że coś może być kwestionowane oznacza tylko tyle, że instruktarzu postępowania - rozporządzenia, dyrektywy, normy - brak). Skontaktuje się również z PIP celem wyjaśnienia. Pozdrawiam.
 23. Panie Rafale, Badania? Serio? Wykonałem już setki obliczeń bez badań i PIP był zachwycony. Badania regałów są niszczące, więc jak ktoś ma stare regały każdy innej konstrukcji to ma je sobie przebadać i przy okazji zniszczyć. Za wszystko zapłaci oczywiści grube tysiące bo tyle kosztują badania. Proszę o wstrzemięźliwość ze stwierdzeniem: "oszacowanie nośności regałów " nie popartego żadnymi badaniami) są nie zgodne z obowiązującymi przepisami - bo to ja jako osoba wykonująca dokumentację deklaruję ich nośność i ja ponoszę za to odpowiedzialność. Jeżeli firmy nie chcą mieć tego ciężaru na sobie zrzucają go na podmioty zewnętrzne. Ale o badaniach może myśleć tylko producent, a nie użytkownik posiadający setki regałów niewiadomego ochodzenia. Pozdrawiam.
 24. Najlepsi fachowcy w Polsce w branży bram przeciwpożarowych Somati-System z Opola. Polecam
 25. BHP w Cosinusie super sprawa! Polecam, jako absolwent.
 26. Nie ma wytycznych, myje się tak samo jak każdą inną powierzchnię przeznaczoną do kontaktu z żywnością. Z zewnątrz myjemy jak zawsze się to robi w myjni samochodowej. W środku myjemy zgodnie z instrukcją mycia i dezynfekcji, samodzielnie.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...