Skocz do zawartości

Sonsty765

Członkowie
  • Liczba zawartości

    200
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Sonsty765

  • Tytuł
    Doświadczony

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. To zależy od tego jak bardzo on ucierpiał na zdrowiu, jest jakaś opinia lekarza?
  2. Też mi się coś tak wydaje. Nie może ona natomiast nie ma ona obowiązku zgadzać się pełnić taką funkcję.
  3. Nie ma co dyskutować jest to wypadek w drodze do pracy, a skąd on jechał to już mało ważne.
  4. Potwierdzam wypowiedź Jaro: Według najnowszych przepisów w tym zakresie tj. wg. Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracjiz dnia 7 czerwca 2010 w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów(Dz.U. 109, poz. 719) § 3 2. Urządzenie przeciwpożarowe oraz gaśnice przenośne, zwane dalej "gaśnicami", powinny być poddawane przeglądom technicznym i czynnościom konserwacyjnym, zgodnie z zasadami i w sposób określony w Polskich Normach dotyczących urządzeń przeciwpożarowych i gaśnic, w dokumentacji techniczno - ruchowej oraz instrukcjach
  5. U mnie pracy raz na kwartał, ale ja pracuje w biurze, wiec łatwiej jest takie ćwiczenie wykonać, nie ma z tym większego problemu.
  6. Wydaje mi się, że takie miejsca zbiurki są ustalane na szkoleniu PPOŻ. Macie bhpowca w pracy? może warto go zapytać.
  7. Zastanawiałam się nad tym, by kupić taką podręczną gaśnicę, w razie przypadku gdyby naglę kuchenka mi się zaczęła palić. Moja sąsiadka miała taką sytuacje, miała kuchenkę gazową na butlę, kiedy jej się paliła, nie miał gaśnicy, musiała wezwać straż pożarną. Dużo chaosu był oz tym. A strażak zalecił by w domu mieć podręczną gaśnice, bo płomień nie był duży, ale był.
  8. Oczywiście, że jest to wypadek uznawany na korzyść pracownika.
  9. Z tego co wiem, to na pewno spawacz powinien mieć okulary i rękawice ochronne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności