Skocz do zawartości

domestos

Członkowie
 • Liczba zawartości

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O domestos

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Najlepiej poszukaj w jakiś stacjonarnych miejscach, nie radzę szukać online, bo można natknąć się na ludzi, którzy niewiele o temacie wiedzą.
 2. Ja zawsze spotykałem się z tym że proszono w ogłoszeniach, żeby umieścić taką klauzulę jeśli staramy się o pracę.
 3. Mógłbyś się dowiedzieć gdzie dokładnie robił te kursy? Mój znajomy szuka czegoś sprawdzonego.
 4. Musisz koniecznie mieć pieczątkę albo powtórzyć badania, inaczej nic się nie będzie liczyło i faktycznie każdy może się tego przyczepić.
 5. Przede wszystkim zapoznaj się z przepisami i wymogami sanepidu, to taka podstawa. Obecnie obowiązuje dyrektywa 852.Zleć też badanie wody i pracowników. Zapoznaj się najlepiej z jakimś artykułem o odbiorze lokalu przez sanepid, bo im więcej się dowiesz tym lepiej.
 6. Jeśli będą to dni lub godziny wolne od pracy to wtedy pracodawca płaci karę.
 7. Podobno nie ma regulacji co do tego na jakiej wysokości powinny znajdować się gaśnice. Na pewno jednak muszą znajdować się w miejscu dogodnym i latwo dostępnym. Praktycznie często zaleca się, żeby były powieszone nie wyżej niż 1.5m od podłogi.
 8. Mi się znów wydaje, że odnawia się je jak zmienia się pracę albo idzie do nowej i tam jest potrzebna książeczka.
 9. Podziel się proszę jakie to mogą być imrpegnaty. Coś w stylu takich zabezpieczających przed grafitti na przykład?
 10. To pełna odpowiedź na Twoje pytanie. Pamiętaj więc o tych momentach, żeby ich nie przegapić, bo potem możesz mieć problemy z tego tytułu,.
 11. Ale dowiedz się też czy pracownica miała wcześniej problemy z kręgosłupem. To nie jest wypadek przy pracy, ale lepiej żebyś wiedział to na przyszłość. Może się bowiem znowu zdarzyć coś takiego, wtedy nie będziesz się tym przejmować. Jeśli nie ma przyczyny zewnętrznej to nie ma wypadku przy pracy, więc nie ma się czym przejmować.
 12. Oczywiście, że powinien zostać skierowany na badania lekarskie. Ma to miejsce zawsze kiedy przebywał na zwolnieniu dłużej niż miesiąc. Szpital nie jest żadnym wyjątkiem, także powinno się skierować osobę na badanie, powiem więcej - nawet tymbardziej.
 13. Takie szkolenie może być prowadzone przez: Inspektora ochrony przeciwpożarowej, Specjalisty ochrony przeciwpożarowej, Tytuł technika pożarnictwa, Tytuł inżyniera pożarnictwa.
 14. To mógłby być wypadek w drodze do pracy, o ile nie miało to miejsce w czasie zbędnego podczas drogi przystanku np. pójściu do sklepu. Ale to przedstawiciel handlowy więc on jest cały czas praktycznie poza biurem czy miejscem wykonywania pracy innych pracowników. Ja bym powiedział, że to wypadek w drodze do pracy.
 15. Nie ma żadnych obostrzeżeń na to ile powinno trwać szkolenie BHP. Nie powinno się właśnie tym w żadne sposób kierować. Szkolenie ma być pełne i wyczerpujące i to jest najważniejsze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności