Skocz do zawartości

Zenek

Członkowie
 • Liczba zawartości

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Zenek

 • Tytuł
  Początkujący
 1. A po co studentom w ogóle są takie szkolenia? Czy występują one na każdej uczelni?
 2. A kiedy i gdzie odnawia się książeczkę?
 3. Zgadzam się co do bloga, zdecydowanie warto tam zaglądać. A jako, że ja sam lubię porządek to zachęcam, żeby najpierw zerkać na bloga a potem zakładać temat
 4. Nie ma przepisu, który by to dokładnie regulował. Ale jest to po prostu w dobrym geście.
 5. Dokładnie tak. Nie musi być jeśli jest w centrum handlowym i w tym centrum oczywiście jest zawsze toaleta.
 6. Ja jestem, ale pierwszy raz słyszę o tym, żeby takie stowarzyszenie mogło komukolwiek pomóc. To jest raczej organizacja dla starych wyjadaczy.
 7. Dokładnie tak. Czasem warto podszkolić swoich pracowników, żeby uniknąć tego typu sytuacji. A często jest tak, że pracodawca nie chce ponosić takich kosztów i sam naraża się na błędy...
 8. Czyli pytający wlicza się do pierwszej kategorii " - pracownik zatrudniony przy innej pracy, któremu pracodawca powierzył wykonywanie zadań służby bhp w trybie art. 23711 § 1 KP, " ?
 9. Jeśli dostaniesz odpowiednie oświadczenie lekarskie, to nieważne czy miał już kiedyś problemy z kręgosłupem - wypadek można uznać jako wypadek przy pracy.
 10. Niestety nie jest to wypadek wyłącznie z winy pracownika. A przyczyna zewnętrzna? Niefortunne stąpnięcie, niefortunny odruch, ciężko powiedzieć.
 11. A jest w tym jakiś sekret? Może po prostu nie chce się ubiegać, bo tak jej wygodniej i tyle.
 12. A czy mógłbyś polecić jakąś firmę, która przeprowadzała Ci takie szkolenie? Szukam czegoś dla narzeczonej, ona słabo rozeznaje się w w forach, a ja szukam czegoś dobrego i sprawdzonego. Może byś polecił tą firmę która Tobie udzielała szkolenia?
 13. A ja dodałbym jeszcze poszukanie tutaj na forum kogoś kto pracuje w sanepidzie.
 14. Zgadzam się ze wszystkim, należy pilnować każdej z tych rzeczy. Ale unikanie niektórych potraw jak tatar czy lody albo kremy to jednak rzecz mało wygodna w gastronomii.
 15. Dokładnie tak najlepiej wyznaczyć odpowiednie osoby, bo przecież nie można ciągle wynosić i wnosić ważnych dokumentów, archiw itd. Najlepiej więc jeśli wyznaczysz do tego odpowiednie osoby.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...