Skocz do zawartości

Marianek

Członkowie
  • Liczba zawartości

    43
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Marianek

  • Tytuł
    Początkujący
  1. A z tego co wynika z tego tekstu to chyba powinien przeprowadzić go były bhpowiec... To jak to jest w końcu? W mojej firmie bhpowiec będzie odchodził na emeryturę i nie wiem kto ma przeprowadzić szkolenie nowej osobie.
  2. Korzystałem z każdej z tych metod i niestety każda zajmuje trochę czasu, co jest normalne. Ale także polecam lekturę bloga bo można na nim znaleźć naprawdę rzetelne informacje.
  3. Dokładnie, dzięki Monia Pytałem o umowę zlecenia, bo moja znajoma na takiej właśnie umowie została zwolniona z dnia na dzień. Ale nie wiem jaki zapis co do tego zwolnienia był w umowie.
  4. Co to znaczy, że sporadycznie jeździ samochodem służbowym ? Jakie to ma w ogóle znaczenie w tym temacie?
  5. Poszkodowana skręciła kostkę, ale nie chce się ubiegać o jednorazowe odszkodowanie, nie wiem dlaczego..
  6. Zastanawiam się czy mogę złożyć wniosek o jednorazowe odszkodowanie do zusu, jeśli poszkodowana nie chce złożyć takiego wniosku?
  7. Hej, chciałbym zapytać czy zatrucie pyłem może być kwalifikowane jako uraz?
  8. Czyli nie mam się czym martwić, bo nie ma w tej sytuacji wypadku przy pracy?
  9. Hej, mam nietypową sytuację. Pracownik zatrudniony na umowę zlecenie jest badany pod wpływem alkoholu - wynik niestety pozytywny. Zostaje odesłany do domu i wychodząc potyka się o własne nogi - przyjeżdża pogotowie i stwierdza skręcenie kostki. Ale ja nie mam pojęcia czy uznać to za wypadek przy pracy?
  10. Jeszcze mam jedno pytanie. Co ile studenci muszą robić te szkolenia BHP? Co roku?
  11. Dzięki za opinie! Może jeszcze ktoś coś napisze!
  12. A to nie można kupić towaru od producenta? Mam jeszcze jedno pytanie, nie chce zakładać nowego tematu i zapytam tutaj. Co sądzicie o firmie Horman i ich drzwiach przeciwpożarowych? Jest to sprawdzona marka?
  13. Tylko, że jest różnica między papierosem a epapierosem. Z tego pierwszego może dojść do zaprószenia ognia, ponieważ tak najprościej mówiąc on się pali. W epapierosie nic się nie pali. Jednak to tak tylko ze strony technicznej.
  14. Również był nie używał środków chemicznych, które są przeterminowane i to sporo czasu. Jeżeli mamy do czynienia z kilkoma dniami to raczej nic złego się nie stanie ale dla bezpieczeństwa należy wykonać jakąś mała próbę czy wszystko jest okej z takim środkiem i zastosować zwiększone środki bezpieczeństwa.
  15. Mam gaśnice w domu, od czasu aż spaliła mi się prawie połowa kuchni, gdy córka zapomniała o tym, że robiła frytki wolę mieć chociaż małą 3 kilogramową gaśnicę pod ręką tam gdzie występuję zagrożenie wybuchu pożaru czyli np w kuchni.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności