Skocz do zawartości

Szefowa wszystkich

Członkowie
  • Zawartość

200
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Szefowa wszystkich

• Ranga
    Doświadczony
  1. Co ty gadasz... przecież przepisy PN-N-01 256-5. jasno wskazują co ile powinny być umieszczane lampy.
  2. Jak dokumentować ocenę ryzyka zawodowego?

Hmm weszłam na stronę ,ale coś ten formularz wydaje mi się taki nijaki,nie ma tu najważniejszych zawodów, tylko kilka..
  3. Gdzie umieścić instrukcję BHP?

Zdecydowanie w miejscu gdzie są ludzie, by było to widoczne, w miejscu oświetlony, w miejscu gdzie ludzie zwrócą na to uwagę, najlepiej jakieś drzwi, szatnia, w pokoju socjalnym...
  4. Metody oceny ryzyka zawodowego

Mi łatwo idzie ORZ głównie metodą pięciu kroków, reszta jest dosyć trudna dla mnie...
  5. Czy jest jakieś wynagrodzenie prowizyjne dla bhpowca?

o chyba wszystko zależy od szefa, na pewno nadgodziny można traktować jako pewną dodatkową prowizję finansową...
  6. Formularze do oceny ryzyka

Nie otwiera mi się link...
  7. Czy ma ktoś jakieś materiały zarządzania ryzykiem?

Na pewno znajdziesz jakieś materiały w sieci, zdecydowanie warto poszukać czegoś tutaj w sklepie. Coś kiedyś rzuciło mi się coś w oczy.
  8. Kolor instrukcji

Dokładnie! Właśnie na tym blogu znalazłam dużo cennych informacji.
  9. Zapoznawanie się pracowników z instrukcjami

Oczywiście, że musisz zapoznać pracowników z regulaminem i instrukcją. Każda zmiana musi być sygnalizowana, do dwóch tygodni mogą wejść w życie nowe przepisy w regulaminie.
  10. Przechowywanie dokumentacji szkoleń BHP

50 lat, kolego, tak długo trzeba przechowywać informacje...
  11. Jaka jest ORZ kuriera ?

Stres - Zbyt duże wymagania w stosunku do możliwości kuriera. Praca w nocy i w godzinach nadliczbowych. Pośpiech.Wypadek drogowy - Zbyt szybka i nieuważna jazda, brawura, lekceważenie niebezpieczeństwa, złe warunki drogowe, śliska nawierzchnia, silny wiatr, niesprawny samochód, zmęczenie nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
  12. Jaka może być ocena ryzyka zawodowego kelnerki?

Takie osoby mogą się pociąć niechcący, oparzyć gorącymi potrawami bądź napojami, mogą się poślizgnąć na śliskiej podłodze, no i sam stress i nie przespane noce, jeśli ktoś pracuje na zmiany nocne.
  13. Co się musi znaleśc na protokole wypadku?

Można też szkic dodać, zamiast zdjęcia.
  14. Ocena ryzyka przez internet

A szkoda, bo całkiem fajna ta metoda i wygodna.
  15. Dziwne pojęcie w dokumentacji BHP

Wydaje mi się ,że takie uzasadnienie dotyczy np. śmierci kogoś z rodziny pracownika. Lub Nagły wypadek kogoś bliskiego, to są takie sytuacje, gdzie pracownik musi wyjść z pracy, może jakieś zeznania na policji.