Skocz do zawartości

Szefowa wszystkich

Członkowie
  • Liczba zawartości

    200
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Szefowa wszystkich

  • Tytuł
    Doświadczony

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Co ty gadasz... przecież przepisy PN-N-01 256-5. jasno wskazują co ile powinny być umieszczane lampy.
  2. Hmm weszłam na stronę ,ale coś ten formularz wydaje mi się taki nijaki,nie ma tu najważniejszych zawodów, tylko kilka..
  3. Zdecydowanie w miejscu gdzie są ludzie, by było to widoczne, w miejscu oświetlony, w miejscu gdzie ludzie zwrócą na to uwagę, najlepiej jakieś drzwi, szatnia, w pokoju socjalnym...
  4. Mi łatwo idzie ORZ głównie metodą pięciu kroków, reszta jest dosyć trudna dla mnie...
  5. o chyba wszystko zależy od szefa, na pewno nadgodziny można traktować jako pewną dodatkową prowizję finansową...
  6. Na pewno znajdziesz jakieś materiały w sieci, zdecydowanie warto poszukać czegoś tutaj w sklepie. Coś kiedyś rzuciło mi się coś w oczy.
  7. Dokładnie! Właśnie na tym blogu znalazłam dużo cennych informacji.
  8. Oczywiście, że musisz zapoznać pracowników z regulaminem i instrukcją. Każda zmiana musi być sygnalizowana, do dwóch tygodni mogą wejść w życie nowe przepisy w regulaminie.
  9. 50 lat, kolego, tak długo trzeba przechowywać informacje...
  10. Stres - Zbyt duże wymagania w stosunku do możliwości kuriera. Praca w nocy i w godzinach nadliczbowych. Pośpiech.Wypadek drogowy - Zbyt szybka i nieuważna jazda, brawura, lekceważenie niebezpieczeństwa, złe warunki drogowe, śliska nawierzchnia, silny wiatr, niesprawny samochód, zmęczenie nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
  11. Takie osoby mogą się pociąć niechcący, oparzyć gorącymi potrawami bądź napojami, mogą się poślizgnąć na śliskiej podłodze, no i sam stress i nie przespane noce, jeśli ktoś pracuje na zmiany nocne.
  12. A szkoda, bo całkiem fajna ta metoda i wygodna.
  13. Wydaje mi się ,że takie uzasadnienie dotyczy np. śmierci kogoś z rodziny pracownika. Lub Nagły wypadek kogoś bliskiego, to są takie sytuacje, gdzie pracownik musi wyjść z pracy, może jakieś zeznania na policji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności