Skocz do zawartości

Gucior

Członkowie
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Gucior

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zgodnie z jakimś rozporządzeniem drabiny to urządzenie techniczne i powinny podlegać przeglądom kontrolnym, codziennym i okresowym. Zakres i częstotliwość powinien określać producent lub dostawca w dostarczonej wraz z urządzeniem lub maszyną dokumentacji. Czasami przeglądy okresowe, konserwacje i naprawy wykonują osoby od producenta lub dostawcy.
 2. Hehehe już widzę jak pracodawcy się do tego stosują, że możesz sobie posiedzieć w czasie pracy i chwilę odpocząć. Pewnie standardową odpowiedzią byłoby, że od tego jest przerwa!
 3. Pracodawca ma obowiązek zapewnić posiłki i napoje profilaktyczne wykonującym prace: związane z wysiłkiem fizycznym, powodują­cym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 2000 kcal (8375 kJ) u mężczyzn i powyżej 1100 kcal (4605 kJ) u kobiet, związane z wysiłkiem fizycznym, powodują­cym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i powyżej 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, wykonywane w pomieszcze­niach zamkniętych, w których ze względów tech­nologicznych utrzymuje się stale temperatura poniżej 10°
 4. Nie jestem pewien, że jedno z dwóch. Nie może być tak, że studia i praca się liczą. To na 100% akurat.
 5. Cześć, mam może nietypowe pytanie ale gnębi mnie to od paru dni? Pracownik studiował i pracował w tym samym czasie? Co liczy się do jego stażu urlopowego? Studia czy praca?
 6. Czyli mam problem z głowy, dzięki bardzo za pomoc.
 7. Gucior

  Gatronomia a zarost

  Tylko pytanie czy chodzi o kucharza czy kelnera. Jednak osoba zakładająca ten temat tego nie sprecyzowała. Klienci raczej do kuchni nie zaglądają
 8. A jak wygląda to z epapierosami? Macie może jakieś przepisy, które by ich dotyczyły?
 9. Mam w zakładzie stare gaśnice proszkowe, chyba 6kg. Jak się ich pozbyć, pewnie trzeba je jakoś utylizować?
 10. Witam, pytanie jak w temacie - w jaki sposób dokumentować ocenę ryzyka zawodowego?
 11. Czy moi pracownicy mogą ubiegać się o zmianę przepisów czyli zakazu palenia i używania epapierosów w miejscu pracy? Czy ten zakaz narusza ich prawa?
 12. Cześć, wiecie może gdzie znajdę ogólnodostępne filmy szkoleniowe BHP, które będę mógł pokazać swoim pracownikom?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...