Skocz do zawartości

wosk

Członkowie
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O wosk

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Według mnie jest to fikcją, bo w takim małym zakładzie jest niewiele pracy dla bhpowca i też o wiele mniej się dzieje niż w dużym zakładzie. Trudniej więc zdobyć dobre doświadczenie, szerokie i pełne. Wiedza zdobyta podczas szkoły iszkoleń jest po prostu o wiele mniej używana.
 2. Jaka sytuacja losowa? Może tak, ale człowiek został pobity w godzinach pracy. Jeśli zostałby pobity przez innego pracownika to w jaki sposób wtedy by się to traktowało?
 3. 2 tygodnie to trwa i raczej jest to stały okres czasu, nie ma szans, żeby to jakoś przyspieszyć.
 4. Pewnie jak jest to toaleta dla niepełnosprawnych to zwracają na coś takiego większą uwagę i przy kontroli jak się trafi na upierdliwego inspektora to może chcieć to sprawdzić. Najlepiej byłoby się do tego zastosować i nie ryzykować wpadki na czymś tak błahym jak temperatura w WC.
 5. Cześć! Jaką powierzchnię musi posiadać lokal, w którym tworzony jest i prowadzony żłobek? Ktoś pomoże? Szukałem w internecie jakiś informacji ale nic konkretnego nie znalazłem. Proszę o pomoc!
 6. Nie, budynek musi być podłączony do sieci, musisz zapewnić bieżącą wodę więc zbiornik odpada w takim wypadku.
 7. Jeżeli właściciele restauracji na to pozwalają to nie widzę problemu. Chociaż z drugiej strony jakiś zwierzak może przeszkadzać innym gościom, trzeba też uszanować ich prywatność.
 8. No sanepid na pewno będzie kontrolował taki magazyn bo to będzie miejsce związane z przechowywaniem żywności, nawet jeżeli nic z nią robić nie będziesz to musisz liczyć się z tym, że kontrolerzy sanepidu się zjawią.
 9. Nie jest z tym aż tak wiele roboty, trwa może to i trochę czasu ale raczej bezproblemowo powinnaś przejść tą procedurę. Jednak z doświadczenia Ci powiem, że w dzisiejszych czasach taki sklep monopolowy to nie to samo co parę lat temu, ciężko się jest utrzymać na rynku, trzeba mieć dobrą lokalizację a to na ogół wyższy czynsz jeżeli wynajmuję się dany lokal. I to praca w weekendy, święta bo wtedy jeżeli masz otwarte (a musisz mieć, uwierz na słowo) to są największe utargi, zwłaszcza w jakieś dni kiedy pozamykane są wszystkie supermarkety i hipermarkety. Dużo z tym problemów jest, w pracy
 10. wosk

  Gatronomia a zarost

  Chodzi o pracę w kuchni, dlatego pytałem.
 11. wosk

  Gatronomia a zarost

  A jak wygląda sprawa z długimi włosami?
 12. Jak w temacie - jakie dokładnie systemy wdraża się przy produkcji żywności?
 13. Hej, czy osoba zatrudniona w gastronomii może nosić zarost? Zwracano mi już kilka razy uwagę, ale nie wiem jak się to ma w świetle prawa.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności