Skocz do zawartości

wosk

Członkowie
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O wosk

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Według mnie jest to fikcją, bo w takim małym zakładzie jest niewiele pracy dla bhpowca i też o wiele mniej się dzieje niż w dużym zakładzie. Trudniej więc zdobyć dobre doświadczenie, szerokie i pełne. Wiedza zdobyta podczas szkoły iszkoleń jest po prostu o wiele mniej używana.
 2. Jaka sytuacja losowa? Może tak, ale człowiek został pobity w godzinach pracy. Jeśli zostałby pobity przez innego pracownika to w jaki sposób wtedy by się to traktowało?
 3. No trochę przesadzasz z tymi cwaniakami. Nikt nie napisał, że tutaj tacy się trafili i że kolega autora wątku był takim cwaniakiem i poszedł sobie na zwolnienie bo mu się pracować nie chciało.
 4. ;Pytanie trochę głupie. Jeśli zostanie przetłumaczone i będzie odpowiadać polskiemu szkoleniu to jak najbardziej powinniście je uznać.
 5. Zleceniobiorcy nie robi się szkolenia. Pokazuje mu się tylko wszystkie zasady i obostrzenia i on musi je podpisać.
 6. Nie wydaje mi się, żeby były jakiekolwiek wytyczne dotyczące takiej rotacji. A zresztą nie jest tak, że taki pracownik powinien być na swoim stanowisku ciągle?
 7. A nie da się czegoś takiego kupić? Skoro są znaki z zakazem palenia to i z zakazem słuchania muzyki powinny być.
 8. Według mnie to kadry powinny to zarządzić.BHPowiec nie ma nic do tego.
 9. Specjalista jest na pewno najwyższą możliwą rangą i stanowiskiem.
 10. 2 tygodnie to trwa i raczej jest to stały okres czasu, nie ma szans, żeby to jakoś przyspieszyć.
 11. Pewnie jak jest to toaleta dla niepełnosprawnych to zwracają na coś takiego większą uwagę i przy kontroli jak się trafi na upierdliwego inspektora to może chcieć to sprawdzić. Najlepiej byłoby się do tego zastosować i nie ryzykować wpadki na czymś tak błahym jak temperatura w WC.
 12. Cześć! Jaką powierzchnię musi posiadać lokal, w którym tworzony jest i prowadzony żłobek? Ktoś pomoże? Szukałem w internecie jakiś informacji ale nic konkretnego nie znalazłem. Proszę o pomoc!
 13. Nie, budynek musi być podłączony do sieci, musisz zapewnić bieżącą wodę więc zbiornik odpada w takim wypadku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...