Skocz do zawartości

wosk

Członkowie
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez wosk

 1. wosk

  Gdzie można odbywać staż?

  Według mnie jest to fikcją, bo w takim małym zakładzie jest niewiele pracy dla bhpowca i też o wiele mniej się dzieje niż w dużym zakładzie. Trudniej więc zdobyć dobre doświadczenie, szerokie i pełne. Wiedza zdobyta podczas szkoły iszkoleń jest po prostu o wiele mniej używana.
 2. Taka która jest skuteczna. Przede wszystkim.
 3. Jaka sytuacja losowa? Może tak, ale człowiek został pobity w godzinach pracy. Jeśli zostałby pobity przez innego pracownika to w jaki sposób wtedy by się to traktowało?
 4. No trochę przesadzasz z tymi cwaniakami. Nikt nie napisał, że tutaj tacy się trafili i że kolega autora wątku był takim cwaniakiem i poszedł sobie na zwolnienie bo mu się pracować nie chciało.
 5. ;Pytanie trochę głupie. Jeśli zostanie przetłumaczone i będzie odpowiadać polskiemu szkoleniu to jak najbardziej powinniście je uznać.
 6. Zleceniobiorcy nie robi się szkolenia. Pokazuje mu się tylko wszystkie zasady i obostrzenia i on musi je podpisać.
 7. Nie wydaje mi się, żeby były jakiekolwiek wytyczne dotyczące takiej rotacji. A zresztą nie jest tak, że taki pracownik powinien być na swoim stanowisku ciągle?
 8. A nie da się czegoś takiego kupić? Skoro są znaki z zakazem palenia to i z zakazem słuchania muzyki powinny być.
 9. Według mnie to kadry powinny to zarządzić.BHPowiec nie ma nic do tego.
 10. Specjalista jest na pewno najwyższą możliwą rangą i stanowiskiem.
 11. Cześć! Jaką powierzchnię musi posiadać lokal, w którym tworzony jest i prowadzony żłobek? Ktoś pomoże? Szukałem w internecie jakiś informacji ale nic konkretnego nie znalazłem. Proszę o pomoc!
 12. 2 tygodnie to trwa i raczej jest to stały okres czasu, nie ma szans, żeby to jakoś przyspieszyć.
 13. Pewnie jak jest to toaleta dla niepełnosprawnych to zwracają na coś takiego większą uwagę i przy kontroli jak się trafi na upierdliwego inspektora to może chcieć to sprawdzić. Najlepiej byłoby się do tego zastosować i nie ryzykować wpadki na czymś tak błahym jak temperatura w WC.
 14. Zadzwoń do sanepidu, tam Ci wszystko powiedzą, to sprawa dla nich.
 15. wosk

  Nie ma bieżącej wody w budynku

  Nie, budynek musi być podłączony do sieci, musisz zapewnić bieżącą wodę więc zbiornik odpada w takim wypadku.
 16. Jeżeli właściciele restauracji na to pozwalają to nie widzę problemu. Chociaż z drugiej strony jakiś zwierzak może przeszkadzać innym gościom, trzeba też uszanować ich prywatność.
 17. wosk

  Suszone owoce a wymagania sanepidu

  No sanepid na pewno będzie kontrolował taki magazyn bo to będzie miejsce związane z przechowywaniem żywności, nawet jeżeli nic z nią robić nie będziesz to musisz liczyć się z tym, że kontrolerzy sanepidu się zjawią.
 18. Nie jest z tym aż tak wiele roboty, trwa może to i trochę czasu ale raczej bezproblemowo powinnaś przejść tą procedurę. Jednak z doświadczenia Ci powiem, że w dzisiejszych czasach taki sklep monopolowy to nie to samo co parę lat temu, ciężko się jest utrzymać na rynku, trzeba mieć dobrą lokalizację a to na ogół wyższy czynsz jeżeli wynajmuję się dany lokal. I to praca w weekendy, święta bo wtedy jeżeli masz otwarte (a musisz mieć, uwierz na słowo) to są największe utargi, zwłaszcza w jakieś dni kiedy pozamykane są wszystkie supermarkety i hipermarkety. Dużo z tym problemów jest, w pracy jesteś ciągle czasami pracuję się nawet po 12, 14 godzin dziennie. A zarobki z tego wcale nie są rewelacyjne, początkowo nawet coś się dokłada do interesu za nim na dobre rozhula się interes.
 19. Hej, czy osoba zatrudniona w gastronomii może nosić zarost? Zwracano mi już kilka razy uwagę, ale nie wiem jak się to ma w świetle prawa.
 20. Witam. Czy w barze musi zostać wydzielona toaleta dla konsumentów? Dzięki za pomoc.
 21. wosk

  Gatronomia a zarost

  Chodzi o pracę w kuchni, dlatego pytałem.
 22. Jak w temacie - jakie dokładnie systemy wdraża się przy produkcji żywności?
 23. wosk

  Gatronomia a zarost

  A jak wygląda sprawa z długimi włosami?
×