Skocz do zawartości

Ireneusz

Członkowie
 • Liczba zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Ireneusz

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. A tam od razu straszyć i donosić, lepiej po prostu z nimi pogadaj jak człowiek i poproś o to, żeby Ci nie przeszkadzali.
 2. Ja bym tam od razu reagował jakby mi zrobili zdjęcie w pracy bez mojego pozwolenia!!!
 3. Koszty badań pokrywa pracodawca, reguluję to Kodeks Pracy jak pisał już William. Tutaj nic nie wykombinujesz kolego.
 4. Jakby nie patrzeć to mają rację jeżeli nie poinformowałeś swojego kierownika o tym, że coś dzieję się na stolarni i przerywasz pracę, masz jakieś dowody na to? Bo w sumie pracodawca może pomyśleć, że to zwykła ściema i zrobiłeś sobie pół godzinki fajrantu bo nie chciało Ci się pracować.
 5. Dodam tylko, że nisko umieszczone znaki ewakuacyjne powinny być usytuowane – nie wyżej niż 40 cm od podłogi a nad drogą ewakuacyjną na wysokości, co najmniej 200 cm
 6. Dzieki kosa za link Z tego co widze nie jest to zbyt popularna metoda dotychczas
 7. Pracodawca nie ma obowiązku zgodzić się na cos takiego i tak pewnie bedzie. Zapewnia ci odpowiednia odziez ochronna ktora kupuje hurtowo za marne grosze
 8. Hej pytanie jak w temacie. Na co powinienem zwrócic szczególną uwagę kiedy robię taki projekt samodzielnie?
 9. Hej pytanie jak w temacie. Od czego i jak zacząć, żeby zrobić to naprawdę dobrze. Pozdrawiam!
 10. Hej, czy robiliście ocenę ryzyka zawodowego przez internet?
 11. Hej! Podobno pracodawca musi zapewniać wodę do picia w pracy. Z tego co wiem to musi to być woda z dystrybutorów etc. a nie z kranu. Jak się do tego ustosunkować?
 12. Hej, mój pracodawca zażyczył sobie papierku który określałby jakie rzeczy powinny się znaleźć w apteczce szkolnej? Czy istnieją przepisy, które to normują?
 13. Dzień dobry, mój pracownik próbował się powiesić w miejscu pracy. Jak mam do tego podejść? Jakie mam obowiązki w związku z tym? Jak się zachować i jak to zakwalifikować?
 14. Hej mam pytanie i pilnie potrzebuje odpowiedzi. Kto sporządza kartę takie wypadku, który miał miejsce z pracy do domu? Pracownik BHP czy kadrowa czy jeszcze ktoś inny? Dzięki za wszystkie wskazówki, bo totalnie nie wiem co robić.
 15. Mam następujący problem. Mój pracownik skręcił sobie nogę wychodząc z pracy, ale zgłosił mi to po kilku dniach. Poza tym nie ma żadnych świadków wypadku. Tylko jedna osoba to potwierdza, ale nie widziała tego na oczy. Nie wiem w jaki sposób taki wypadek zakwalifikować? Jak w ogóle zachowywać się kiedy nie ma świadków wypadku? Zupełnie nie mam pojęcia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...