Skocz do zawartości

Tomy12

Członkowie
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Tomy12

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jeżeli to nowa praca to musi jak najbardziej je mieć. A co jak będzie miał pecha i tego pierwszego dnia przydarzy mu się jakiś wypadek? Mogą być później z tego nie lada problemy.
 2. Tomy12

  Zaświadczenie o niekaralności

  A jak długo się na nie czeka? Pracodawca może sobie zażądać od tak sobie? Czy musi mieć jednak jakiś istotny powód?
 3. Tomy12

  Jaka powinna być temperatura w klasach?

  Musi być przynajmniej 18 stopni, inaczej powinny być odwołane zajęcia a dzieciaki wędrują wesoło do domu
 4. Nie ma żadnych przepisów, które pozwalały by odwoływać się pracownikowi od zakazu palenia w miejscu pracy. W tym przypadku decyduję tylko pracodawca, niestety.
 5. Tomy12

  E papieros na uczelni

  Wprowadzić coś takiego do statusu uczelni i po problemie. To już nie te czasy, że palenie papierosów oraz e-papierosów jest dozwolone w miejscach publicznych i można robić co się chce.
 6. Tomy12

  Krótsza praca przez hałas

  Moim zdaniem musi, mogę się jednak mylić.
 7. Tomy12

  Wstępne szkolenie behapowca

  Hej, zatrudniłem się w firmie jako bhpowiec i teraz nie wiem kto ma mi przeprowadzić szkolenie wstępne. To mała firma. Wiem, że stanowiskowe może pracodawca, ale co dalej?
 8. Tomy12

  Wstępne szkolenie dla niań

  Cześć! Przeprowadzam wstępne szkolenie dla niań i zupełnie nie wiem co w nim umieścić. Może macie jakieś pomysły? Myślałe o bezpieczeństwie dzieci, ergonomii? Ale więcej pomysłów nie mam. Pozdrawiam i dzięki za wszystkie odpowiedzi
 9. Dzień dobry, jak w Waszych firmach rozwiązujecie kwestię szkoleń? Gdzie się odbywają, czy macie jakieś specjalmnie przeznaczone do tego pomieszczenia? Czy przeznaczanie środki na zakup jakiś pomoc np. filmów? Ogólnie jak to u Was wygląda?
 10. Tomy12

  Szkolenie bhp dla pracodawcy

  Mam sklep z ubraniami i od dwóch tygodni zatrudniam jednego pracownika. Wiem, ze muszę przeszkolić pracownika, ale czy ja sam też muszę przejść szkolenie?Wstępne lub jakieś inne? Co ile muszę takie szkolenie powtarzać? I do kiedy muszę je zrealizować? Czy sam też potrzebuję oceny ryzyka zaowdowego? Pracownik to oczywiście sprzedawca. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 11. Tomy12

  Drzwi PPOŻ

  Nie, nie miałem. Byłem w sklepie gdzie kupiłem drzwi. Atest dostałem. Nie byłem jedynym klientem, który go potrzebował.
 12. Tomy12

  Drzwi PPOŻ

  Super! Dzięki za szybkie rozwiązanie problemu. Faktycznie najpierw pofatyguję się do sklepu gdzie kupiłem te drzwi, może będą go mieli już u siebie.
 13. Tomy12

  Drzwi PPOŻ

  Witam, zakupiłem drzwi przeciwpożarowe, potrzebowałbym jednak atest, którego nie było przy nich przy zakupie. Orientujecie się skąd go uzyskać?
 14. Tomy12

  Nowe stanowisko pracy

  Zgodnie z Kodeksem Pracy:
×