Skocz do zawartości

juras

Członkowie
 • Liczba zawartości

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana juras w dniu 3 Sierpnia 2016

Użytkownicy przyznają juras punkty reputacji!

Reputacja

2 Nie wyróżnia się

O juras

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dokładnie tak, jest sporo lokali które mają takie akwaria.
 2. Hej mam problem i wiem, że to moja wina bo za późno się zorientowałem. Brałem udział w szkoleniu i nie mam żadnego certyfikatu. Co mogę zrobić w związku z tym?
 3. Skąd dowiedziałaś się ile kosztuje szkolenie?
 4. Ja mam znajomą która pracuje w sanepidzie i z tego co wiem to zdawała ona i chemie i biologie.
 5. juras

  1 strona instrukcja?

  Skąd taka wiedza? Nie wszystko da się przełożyć prostym językiem.
 6. Zaoszczędzisz czas, będziesz ponosił mniejszą odpowiedzialność, to tak w skrócie.
 7. Z doświadczenia znajomych poradzę Ci tylko, żeby rozejrzeć się już za jakimś gotowym samochodem. Masa roboty jest z dostosowaniem takiego wozu do wymagań sanepidu.
 8. juras

  Koszt szkolenia bhp

  Szkolenie pracownika na stanowisku roboczym - 50 zł Szkolenie pracownika biurowego / administracyjnego - 50 zł Pracodawca / kierownik - 130 zł Szkolenia wstępne - od 40 do 50 zł Ocena ryzyka zawodowego - od stanowiska 150 zł
 9. W wózkach czołowych są one wymagane, i nawet kiedy nie jest w nie wózek wyposażony inspektor UDT będzie ich wymagał przy odbiorze. Powołując się na przepisy o wymaganiach minimalnych dla maszyny.
 10. Chodzi o wózek boczny czy czołowy? Bo ma to znaczenie.
 11. Jeżeli zmienia się tylko nazwa stanowiska i jest to w tym samym zakładzie pracy to nie trzeba wykonywać żadnych badań.
 12. Możesz też zawsze w sklepie w którym kupiłeś towar poprosić o wydanie takiego atestu. Bardzo możliwe, że będą go już mieli i dostaniesz to od ręki. Ewentualnie to oni go ściągną dla Ciebie od producenta. Masz prawo żądać od nich takiego atestu.
 13. Tak masz rację Rafał2, chodziło nie o zatrudnianie współmałżonka, tylko traktowanie tej osoby jako pomoc tak jak w gospodarstwie domowy. Jeżeli zatrudniamy kogoś na umowę o pracę wtedy stajemy się pracodawcą i w tym momencie musimy przeprowadzić takie szkolenie.
 14. Nie zgadzam się, z praktycznego punktu widzenia osoba, która jest operatorem zawsze wykonuję jakieś dodatkowe czynności przy załadunku towaru, wychodzeniu z wózka, kiedy zeskakuję czy też obsługą wózka przy niesprzyjających warunkach zewnętrznych, takich jak śliska powierzchnia, nierówna itp. Dodatkowo proponuję przeczytać i wgłębić się w art 226, art 237 ppkt. 6, art 237 ppkt 8, art 237 ppkt. 11 kodeksu pracy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...