Skocz do zawartości

ChMS

Członkowie
  • Zawartość

17
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O ChMS

• Ranga
    Nowicjusz
  1. Adres IP a dane osobowe

IP to chyba nie są dane osobowe.
  2. Czyli nawet takie śmieszne maile jak panfilutek@onet.pl to dane osobowe?
  3. Ja bym porozmawiał z pracodawcą i na spokojnie przedstawił mu sytuację, która miała miejsce. On może ochrzanić BHPowca również, bo to jego pracownik, jakby nie patrzeć i to może zmieni zachowanie na bardziej miłe i ugodowe.
  4. Ja tam mogę się męczyć za 3 tysiące na miesiąc spokojnie
  5. Czy instrukcja BHP musi znajdować się na 1 stronie? Coś takiego obiło mi się o uszy. Proszę o odpowiedzi. Pozdro!
  6. Cześć, mój brat pracuję w małej firmie, która zajmuję się produkcją. Na jednej z hal jest grawerka, która oznacza wyprodukowane amortyzatory, pracuję bardzo głośno. Brat skarży się na to, że nie ma żadnych stoperów, czy nauszników, który chroniły by pracownika przed hasałem. Co można zrobić w takiej sprawie?
  7. Również skłaniałbym się ku opcji, żeby takie szkolenia zlecić firmie zewnętrznej, która specjalizuję się w takich zadaniach. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie jaki sens ma uczenie się przepisów, zdobywania całego tego ogromu wiedzy, tylko po to, żeby potem samemu przeprowadzać jakieś szkolenia.
  8. szkolenia dane osobowe Znalazłem coś takiego. Liczę na to, że się przyda chociaż odrobinę.
  9. Minimum sanitarne

To po prostu szkolenie, które dotyczy obchodzenia się i przygotowywania żywności.
  10. Jak najbardziej można mieć, mój szwagier ma restaurację gdzie trzyma w specjalnym zbiorniku żywe ryby.
  11. Zgubiona książeczka sanepidu

Dokładnie jak pisze Natalia, koszt to 30 zł. Cała procedura powinna raczej się odbyć bez większych problemów.
  12. Jak w temacie, słyszałem, że ostatnio coś się z tym pozmieniało, prosiłbym o jakieś informację. Dzięki za każdą odpowiedź w temacie.
  13. Ale też nigdzie w tym przypadku nie zostało powiedziane, że to było z winny pracownika. Po za tym mimo przepisów w KP bardzo często podpisuję się właśnie aneksy do umów, że pracownik pokrywa koszty strat jeżeli coś uszkodzi, przynajmniej mnie coś takiego kiedyś obowiązywało.
  14. Nowe obowiązki - nowe szkolenie?

No dobrze a jeżeli zakres obowiązków się zmienił a czynniki szkodliwe i przeciwwskazania zostały te same?