Skocz do zawartości

ChMS

Członkowie
  • Liczba zawartości

    17
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ChMS

  1. IP to chyba nie są dane osobowe.
  2. Czyli nawet takie śmieszne maile jak panfilutek@onet.pl to dane osobowe?
  3. Czy instrukcja BHP musi znajdować się na 1 stronie? Coś takiego obiło mi się o uszy. Proszę o odpowiedzi. Pozdro!
  4. Cześć, mój brat pracuję w małej firmie, która zajmuję się produkcją. Na jednej z hal jest grawerka, która oznacza wyprodukowane amortyzatory, pracuję bardzo głośno. Brat skarży się na to, że nie ma żadnych stoperów, czy nauszników, który chroniły by pracownika przed hasałem. Co można zrobić w takiej sprawie?
  5. Również skłaniałbym się ku opcji, żeby takie szkolenia zlecić firmie zewnętrznej, która specjalizuję się w takich zadaniach. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie jaki sens ma uczenie się przepisów, zdobywania całego tego ogromu wiedzy, tylko po to, żeby potem samemu przeprowadzać jakieś szkolenia.
  6. szkolenia dane osobowe Znalazłem coś takiego. Liczę na to, że się przyda chociaż odrobinę.
  7. ChMS

    Minimum sanitarne

    To po prostu szkolenie, które dotyczy obchodzenia się i przygotowywania żywności.
  8. Jak najbardziej można mieć, mój szwagier ma restaurację gdzie trzyma w specjalnym zbiorniku żywe ryby.
  9. Dokładnie jak pisze Natalia, koszt to 30 zł. Cała procedura powinna raczej się odbyć bez większych problemów.
  10. No dobrze a jeżeli zakres obowiązków się zmienił a czynniki szkodliwe i przeciwwskazania zostały te same?
  11. Tak długo jak pracuję, to nigdy nie spotkałem się z taka praktyką, żeby szkolenia BHP czy jakiekolwiek inne były wykonywane w czasie wolnym. W jednym zakładzie pracy faktycznie szkolenia były w weekend ale były to nadgodziny, które zostały nam wypłacone więc nie było z tym żadnego problemu. W kodeksie pracy, art 211 to opisuję dokładnie z tego co pamiętam.
  12. Cześć! Możesz się posłużyć tą stroną, tutaj jest dokładnie wszystko wypisane co i jak. https://www.bhpex.pl/sklep/01f10104e-kurier-goniec-ocena-ryzyka-zawodowego-metoda-pn-n-18002.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności