Skocz do zawartości

Omen

Członkowie
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Omen

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Ale jeżeli nie przetwarza tych zdjęć ani ich nie upublicznia to jak może łamać prawo autorskie?
 2. Czyli jak ich nie zniszczymy to nie trzeba kupować nowych! Hehehe, no nieźle, kolejny przykład jakie mamy pokręcone przepisy...
 3. Okej, dzięki to mnie uspokoiłeś/aś Nemo. Bo już się bałem, że będę dostawał pełno jakiś niepotrzebnych ofert i spamu. Dzięki za odpowiedź!
 4. A nie uważacie, że w takim wypadku te przepisy są trochę do bani? Skoro gaśnicę posiadać muszę ale nikt nie może tego skontrolować, czy jest jeszcze sprawna. Jednak czasami te polskie prawo i przepisy są faktycznie strasznie zagmatwane albo jedno wyklucza drugie...dla mnie bezsensu.
 5. Wiesz Adam, nie każdy jest alfą i omegą w każdym temacie...trochę więcej luzu raczej Ci by nie zaszkodziło. W każdym razie dzięki, że mnie oświeciłeś. Pozdrawiam
 6. Sama rozmowa chyba nie powinna być potraktowana jako mobbing, dodatkowo jeżeli przeprowadzisz ją umiejętnie i pracownik pomyśli, że troszczysz się o jego zdrowie. lord wiadro podał chyba dobry przykład, u mnie w pracy jeżeli ktoś miał problemy ze zdrowiem to często trafiał na lżejsze stanowisko pracy na jakiś czas albo był przenoszony na stałe.
 7. Ja bym wybrał po prostu coś z średniej półki cenowej, skoro sam mam sobie to kupić to niech posłuży mi to dłużej. Nie szalał bym zbytnio jednak z ceną bo bałbym się, że mojemu pracodawcy coś takiego by się nie spodobało i mógłby się wkurzyć, tak lekko mówiąc. Albo pomyślałby, że chce go naciągnąć na jak największe koszta...
 8. Umywalnia? A co to jest? Pierwszy raz słyszę
 9. Omen

  Trudni uczestnicy szkoleń

  Gdy ja brałem udział w szkoleniach BHP i ktoś z grupy przeszkadzał to zwykle szkolący go upominał, pierwszy raz grzecznie, drugi raz już trochę dosadniej a za trzecim razem już się nie ograniczał i zwykle było ostro, dodatkowo często szedł z tym do przełożonego i taka osoba traciła premię czy jakiś inny dodatek. Może to jest sposób?
 10. Instruktaż stanowiskowy przeprowadza się przed dopuszczeniem do wykonywania pracy na określonym stanowisku, gdy na tym stanowisku występuje narażenie na działanie czynników szkodliwych dla zdrowia, uciążliwych lub niebezpiecznych. I chyba nawet jak się pracuję przed monitorem to są to czynniki szkodliwe dla zdrowia (oczy) więc stanowiskowe też powinno zostać w takim przypadku zrobione. Wszystko zależy od tego czy właśnie te szkodliwe czynniki występują, z drugiej strony tak sobie myślę, że siedzenie 8 godzin w pracy na fotelu przed biurkiem może być uznane za szkodliwe dla kręgosłupa.
 11. Jeżeli pracodawca został przeszkolony, ma niezbędną wiedzę to dlaczego by nie mógł takiego szkolenia przeprowadzić? Moim skromnym daniem jak najbardziej może.
 12. Czyli, że co? Jak się tutaj zarejestrowałem to mój mail może zostać "przekazany" dalej?
 13. Mnie się kiedyś w pracy zdarzyło, że inspektor z PIPu robił zdjęcia kiedy był na kontroli i widział, że ktoś w jawny sposób łamie przepisy BHP, jednak nie wiem czy potem używał tych zdjęć czy tylko pokazał właścicielom firmy, w której pracowałem.
 14. Młodocianego od 16 do 18 roku życia w porze nocnej można zatrudnić z tego co wiem, ja tak kilka lat temu dorabiałem i nie było z tym żadnych problemów. Młodociany poniżej 16 roku życia nie może pracować po nocach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...