Skocz do zawartości

Omen

Członkowie
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Omen

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Okej, dzięki to mnie uspokoiłeś/aś Nemo. Bo już się bałem, że będę dostawał pełno jakiś niepotrzebnych ofert i spamu. Dzięki za odpowiedź!
 2. A nie uważacie, że w takim wypadku te przepisy są trochę do bani? Skoro gaśnicę posiadać muszę ale nikt nie może tego skontrolować, czy jest jeszcze sprawna. Jednak czasami te polskie prawo i przepisy są faktycznie strasznie zagmatwane albo jedno wyklucza drugie...dla mnie bezsensu.
 3. Wiesz Adam, nie każdy jest alfą i omegą w każdym temacie...trochę więcej luzu raczej Ci by nie zaszkodziło. W każdym razie dzięki, że mnie oświeciłeś. Pozdrawiam
 4. Sama rozmowa chyba nie powinna być potraktowana jako mobbing, dodatkowo jeżeli przeprowadzisz ją umiejętnie i pracownik pomyśli, że troszczysz się o jego zdrowie. lord wiadro podał chyba dobry przykład, u mnie w pracy jeżeli ktoś miał problemy ze zdrowiem to często trafiał na lżejsze stanowisko pracy na jakiś czas albo był przenoszony na stałe.
 5. Umywalnia? A co to jest? Pierwszy raz słyszę
 6. Omen

  Trudni uczestnicy szkoleń

  Gdy ja brałem udział w szkoleniach BHP i ktoś z grupy przeszkadzał to zwykle szkolący go upominał, pierwszy raz grzecznie, drugi raz już trochę dosadniej a za trzecim razem już się nie ograniczał i zwykle było ostro, dodatkowo często szedł z tym do przełożonego i taka osoba traciła premię czy jakiś inny dodatek. Może to jest sposób?
 7. Instruktaż stanowiskowy przeprowadza się przed dopuszczeniem do wykonywania pracy na określonym stanowisku, gdy na tym stanowisku występuje narażenie na działanie czynników szkodliwych dla zdrowia, uciążliwych lub niebezpiecznych. I chyba nawet jak się pracuję przed monitorem to są to czynniki szkodliwe dla zdrowia (oczy) więc stanowiskowe też powinno zostać w takim przypadku zrobione. Wszystko zależy od tego czy właśnie te szkodliwe czynniki występują, z drugiej strony tak sobie myślę, że siedzenie 8 godzin w pracy na fotelu przed biurkiem może być uznane za szkodliwe dla kręgosłupa.
 8. Jeżeli pracodawca został przeszkolony, ma niezbędną wiedzę to dlaczego by nie mógł takiego szkolenia przeprowadzić? Moim skromnym daniem jak najbardziej może.
 9. Czyli, że co? Jak się tutaj zarejestrowałem to mój mail może zostać "przekazany" dalej?
 10. Cześć, specjalistą w tych sprawach nie jestem jednak moim zdaniem jak najbardziej. Miałem taki przypadek w rodzinie, że moja ciocia dostała orzeczenie o niepełnosprawności (lekkiej co prawda) z tytułu choroby zawodowej. Może jednak poczekaj jeszcze na opinię innych w tym temacie, niech ktoś bardziej doświadczony ode mnie się wypowie. Pozdrawiam!
 11. Wzoru niestety nie znalazłem ale mam za to, co jest potrzebne w takim wypadku. Proszę bardzo: Mam nadzieję, że Ci to chociaż trochę pomoże. Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności