Skocz do zawartości

Kronos

Członkowie
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Kronos

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. No i wszystko, już się zapoznaję z tym rozporządzeniem dokładnie! Dzięki za pomoc, można było tak od razu
 2. Fajnie, że prowadzicie sobie tutaj szkółkę języka polskiego Panowie ale może wiecie coś więcej na temat mojego problemu?
 3. Wiecie może jaką wentylację należy umieścić w umywalni? Są tam też natryski. To musi być chyba taka z częstą wymianą powietrza.
 4. Macie może wzór takiej dokumentacji powypadkowej? w firmie mamy wolontariusz, który miał wypadek i nie wiemy jak to teraz ugryźć.
 5. Powiedz coś więcej o tym wypadku ? Z tego co piszesz nie miałeś chyba jeszcze kontaktu ze swoim pracodawca a takie wypadki często są nieuznawane Jeśli przyczyna tego wypadku nie była uzasadniona życiowo np. stało się to w miejscu w którym nie przebiega droga do twojej pracy tj. byleś w tym czasie w knajpie na obiedzie Dlatego dobrze się zastanów jak bd sporzadzac protokol
 6. Szkolenia w których zawrzesz analizę wypadków w waszym zakładzie ,wydaje mi się dobrym pomysłem Powinno to działać na wyobraźnie pracowników i zwiększenie ich czujności. Powiedz cos wiecej o tym zakladzie i o wypadkach wtedy bedziemy mogli bardziej pomoc
 7. Monika jesteś świadoma prawa o ochronie przeciwpożarowej a zadajesz takie banalne pytania? Nie offtopujac w mieszkaniu , dom jednorodzinny nie zamieszkiwany przez więcej niż 2 rodziny , jakkolwiek to dziwnie brzmi.
 8. Powiedz coś więcej o tym budynku ,najważniejsze ile zamieszkuje go rodzin ? Zgodnie z przepisami Prawa budowlanego za budynek wielorodzinny uznaje się ten, który jest funkcjonalnie przeznaczony dla ponad dwóch rodzin. A wtedy potrzebujesz gaśnicy według prawa oczywiście.
 9. Wiadomo, jednak zawsze warto urozmaicać szkolenia, wprowadzać nowe metody, iść z duchem czasu.
 10. Wiesz to była trochę przenośnia, chodziło po prostu o to, żeby nie było nudno, czasami po prostu trzeba ludziom zaproponować coś więcej niż tylko same klepanie Kodeksu Pracy, przepisów BHP i regulaminów, które obowiązują w zakładzie pracy.
 11. Dorośli, niedorośli musisz pamiętać o tym, że to ludzie. A w grupie zawsze znajdzie się jakiś żartowniś, czy ktoś to ma gdzieś szkolenie. Musisz się nauczyć radzić w takich sytuacjach. Staraj się taką osobę w kulturalny sposób upominać a jeżeli to nie będzie skutkowało to zawsze możesz ją wyprosić ze szkolenia. Przecież Ty robisz to dla tych pracowników a nie dla siebie warto, żeby o tym pamiętali. Zastanów się, może też sam robisz coś nie tak, może Twoje szkolenia są po prostu nudne, klepane. Pomyśl o tym, żeby je jakoś urozmaicić, użyj jakiejś prezentacji, filmu czy coś w ten deseń. Może też
 12. Ale chwila, co on robił na tym parkingu w czasie przerwy? Jak się tam znalazł? Tak po prostu został pobity? Może sam sprowokował tą bójkę? Nie byłbym wcale takie pewny czy uznawać to jako wypadek w pracy! Mamy trochę za mało informacji jak na razie, żeby dawać odpowiedź.
 13. Nie jest to budynek mieszkalny, chodzi o pensjonat. Dzięki za linka, zapoznam się ze wszystkim dzięki niemu.
 14. Nie sprecyzowałem tego w pierwszym poście, chodzi mi o hydranty zewnętrzne, żeby nie było żadnych wątpliwości. Mam jeszcze jedno pytanie związane z tematem. Jakie może być maksymalne ciśnienie hydrostatyczne w sieci wodociągowej?
 15. Dzięki za rozwianie moich wątpliwości, nie wiem dlaczego tak właśnie myślałem, pewnie z takiego powodu, że bardzo często gaśnice właśnie są umieszczone na jakiś hakach i powieszone na ścianach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności