Skocz do zawartości

zwiss

Członkowie
 • Liczba zawartości

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O zwiss

 • Tytuł
  Początkujący
 1. A jak wybrać najlepszy sprzęt? Mogłabyś coś doradzić? Bo nie chcę pakować pieniędzy w byle co.
 2. Dokładnie tak i tego się musisz trzymać
 3. No właśnie tego aktu prawnego należy się trzymać i działać tak jak tam jest napisane. Nie ma innego wyjścia.
 4. A czy pracownik może mi odmówić szczepienia?
 5. Chciałem zapytać czy zalecane szczepienia mają odbywać się w godzinach pracy czy poza nią? Czy jest jakiś akt prawny który to reguluje?
 6. Tylko pół etatu i w kilku firmach jeszcze pracuje jako bhpowiec. Mam się odwołać do przyszłego poniedziałku inaczej chyba będę musiał do sądu pracy.
 7. Bo zostałem ukarany za to, że kilku pracowników nie otrzymało szafki. Ale oni ich po prostu nie chcieli. Plus kilka szafek było otwartych a w nich pety, puszki po piwie i brud.
 8. Mam kolejne pytanie do bhpowców.Czy któryś z Was ma w swoim zakresie obowiązków nadzór nad kluczami do szafek, wydawaniu kłódek itp. ?
 9. Cześć, mam pytanie. Czy jeżeli firma zajmuje się automatyką procesów przemysłowych to w skierowaniu na badania profilaktyczne wpisuje w czynnikach fizycznych hałas?
 10. Wydaje mi się, że może udzielić takiej informacji. Nie jest to lekarska tajemnica medyczna, bo nie dotyczy problemu zdrowotnego czy sytuacji zdrowotnej, a jedynie daty wizyty.
 11. Zgadzam się z domestosem, tutaj nie ma wypadku przy pracy, bo kobieta chorowała na pewno wcześniej, takie problemy zdrowotne nie biorą się znikąd.
 12. Niech zgłosi to swojemu najbliższemu przełożonemu i tyle. Tak powinno się robić w każdej problemowej sytuacji. Jeśli coś się stanie, wypadek, czy coś się zepsuje to takie sprawy także zgłasza się swojemu najbliższemu przełożonemu.
 13. Ile w takim razie potrzebnych jest jeśli część uczniów jest niepełnosprawna, a część zdrowa?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...