Skocz do zawartości

zwiss

Członkowie
 • Liczba zawartości

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O zwiss

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Wydaje mi się, że może udzielić takiej informacji. Nie jest to lekarska tajemnica medyczna, bo nie dotyczy problemu zdrowotnego czy sytuacji zdrowotnej, a jedynie daty wizyty.
 2. Zgadzam się z domestosem, tutaj nie ma wypadku przy pracy, bo kobieta chorowała na pewno wcześniej, takie problemy zdrowotne nie biorą się znikąd.
 3. Niech zgłosi to swojemu najbliższemu przełożonemu i tyle. Tak powinno się robić w każdej problemowej sytuacji. Jeśli coś się stanie, wypadek, czy coś się zepsuje to takie sprawy także zgłasza się swojemu najbliższemu przełożonemu.
 4. Na terenie mojego przedsiębiorstwa miał wypadek wykonawca naprawiający kanalizację. I teraz problem - czy ja mogę zostać pociągnięty do odpowiedzialności?
 5. Miał miejsce wypadek zbiorowy. 4 osoby. Jak mam wypełnić protokół powypadkowy? Osobno dla każdego czy razem?
 6. Jak muszę podzielić szkolenia wstępne i stanowiskowe? To znaczy, czy wstępne są dla wszystkich pracowników czy muszą być od raz podzielona na stanowiskowe?
 7. Jeśli pracownik nadzoruje linię produkcyjną to czy musi mieć zrobione szkolenie w zakresie zarządzania pracownikami?
 8. Kurcze pamiętam, że znajomy miał kiedyś z tym do czynienia. Wydaje mi się, że sprawdza się wtedy po kolei normy z ISO i nic więcej. Dopytam go jak znajdę chwilę i dam Ci znać, bo nie przypomnę sobie teraz, a w necie nie ma co tego nawet szukać, bo to poważna sprawa i nie warto się źle zasugerować,
 9. Ja bym zgodził się z Igim. Zresztą jaki problem potrzymać ją trochę dłużej. Ona może się przydać po swoim okresie "ważności" i naprawdę się możesz o tym przekonać. A po co sobie utrudniać życie skoro możesz ją mieć. Warto w tej kwestii się trzymać tych prawnych rozporządzeń niż potem w razie draki żałować, że się jej pozbyliscie. Pozdrawiam
 10. Czy istnieje jakiś dokument, który mi to wyjaśni? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności