Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz też zawsze w sklepie w którym kupiłeś towar poprosić o wydanie takiego atestu. Bardzo możliwe, że będą go już mieli i dostaniesz to od ręki. Ewentualnie to oni go ściągną dla Ciebie od producenta. Masz prawo żądać od nich takiego atestu. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ja mam z kolei inne pytanie. Na co trzeba zwrócić uwagę kupując takie drzwi? W najbliższym czasie, będę musiał zakupić właśnie drzwi "peposzki" i to parę sztuk. A jak wiecie nie jest to najtańsza sprawa stąd moje pytanie? Na jakie parametry zwrócić uwagę? Co jest istotne? Wolę najpierw zasięgnąć informacji w internecie bo w tych wszystkich sklepach to zawsze jest tak, że ich produkty są najlepsze, w dobrej cenie i nic tylko brać a potem okazuję się, że kupiło się bubel. 

Proszę bardzo o pomoc w tym temacie! 

Odnośnik do odpowiedzi

Zwracaj uwagę na materiał wykonania. Masz do wyboru drewniane, aluminiowe i płaszczyznowe. No i szklane. To jakie wybierzesz zależy od tego gdzie mają się mieścić. Czy mają być estetyczne czy to nie ma tak wielkiego znaczenia. Muszą być funkcjonalne i bezpieczne. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

A to nie można kupić towaru od producenta? 

Mam jeszcze jedno pytanie, nie chce zakładać nowego tematu i zapytam tutaj. 

Co sądzicie o firmie Horman i ich drzwiach przeciwpożarowych? Jest to sprawdzona marka?

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 17.12.2016 o 13:33, Marianek napisał:

Co sądzicie o firmie Horman i ich drzwiach przeciwpożarowych? Jest to sprawdzona marka?

 

Moim zdaniem w miarę sprawdzona firma, ich produkty są okej, mają przystępną cenę i jak za nią to dostajemy całkiem w porządku towar. Jeżeli szukasz czegoś ekonomicznego to wydaje mi się to być dobrym pomysłem. Firma jest wiele lat na rynku więc nie powinno być problemu z reklamacją itp, na to też warto zwrócić uwagę. Sam, w jednym swoim budynku te drzwi montowałem i nie narzekam na nie do teraz.  

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...

Cześć wszystkim!

Jestem w trakcie remontu i chciałbym bezpiecznie "odciąć" garaż oraz pomieszczenie z piecem grzewczym od reszty domu i w tym celu chce wykorzystać drzwi przeciwpożarowe a przynajmniej tak doradzali mi znajomi. Jestem na etapie poszukiwań, chodzi mi o typ aluminiowy. Często pojawia się firma Horman ale opinie są takie... Mocno średnie. Czy macie opinie o tej firmie i drzwiach od nich  xxxxxxxxxxxxxxxxx ? Jestem laikiem jeśli chodzi o te sprawy a na handlowców danej firmy nie chce się zdawać, bo to zawsze wszystko pięknie u nich, przydałaby się opinia kogoś obiektywnego!

A jeśli nie, to jakie oprócz Lupus Fire i Horman wziąć pod uwagę albo jakich nie brać? Jak już się zabezpieczać i płacić za właściwości to nie chciałbym zrobić wtopy.

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności