Skocz do zawartości

nick name

Członkowie
 • Liczba zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O nick name

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Bierzesz odpowiedzialność na siebie. To nturalne, więc bądź na to przygotowany od początku.
 2. nick name

  Szkolenie stażysty

  Mam podyplomówkę BHP i pracuje w firmie się tym zajmuję. Ale nie mam stażu pracy. Czy mogę przeszkolić stażystę? W jakich szkoleniach konkretnie? Bo okresowym chyba nie...
 3. nick name

  Brak dokumentacji BHP - od czego zacząć?

  Zrób najpierw wykaz wszystkiego czego brakuje. Potem dowiedz się co jest najważniejsze i od tego zacznij. Chociaż ważne jest tak naprawdę wszystko, więc musisz się spiąć i wykonać kawał roboty.
 4. nick name

  Pomieszczenie i środki na szkolenie

  Ja przeznaczam jakąś salkę, co do tego nie ma chyba żadnych wskazań. No a w jakieś pomoce naukowe to się chyba zawsze inwestuje. Nie ciągle, ale jednorazowo wystarczy. Filmiki, zrobienie prezentacji.
 5. nick name

  Wstępne szkolenie dla niań

  Ergonomia, bezpieczeństwo dzieci i czynniki szkodliwe powinn wystarczyć.
 6. nick name

  Wstępne szkolenie behapowca

  Instruktaż ogólny prowadzi: 1. pracownik służby bezpieczeństwa i higieny pracy , 2. osoba wykonująca u pracodawcy zadania tej służby albo pracodawca, który sam wykonuje takie zadania, 3. pracownik wyznaczony przez pracodawcę posiadający zasób wiedzy i umiejętności zapewniający właściwą realizację programu instruktażu, mający aktualne zaświadczenie o ukończeniu wymaganego szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
 7. nick name

  Drzwi PPOŻ

  Od producenta?
 8. nick name

  Wypadek na budowie

  W tym przypadku zlecasz to po prostu firmie BHP, która Was obsługuję, ona zajmie się wszystkim i poradzi sobie bez problemu.
 9. nick name

  Wrażliwe dane osobowe

  Podobno nie ma głupich pytań wiec spytam czy imię i nazwisko to również wrażliwe dane osobowe?
 10. nick name

  Toaleta dla konsumentów

  Tak, toaleta musi być jeżeli sprzedajesz alkohol. W przypadku kiedy nie, to nie ma takiego obowiązku. Słyszałem, że kiedy podaję się jedzenie z rąk do rąk i na papierowych tackach, to też nie trzeba.
 11. nick name

  Wypadek w drodze do pracy

  Ja również bym uznał. Jednak może niech wypowie się ktoś kto ma 100% pewności.
 12. nick name

  Wypadek przy pracy a świadek

  Nie ma prawa odmówić. Obowiązkiem pracownika jest współdziałać z pracodawcą i wypełniać obowiązki. Może zbadaj temat dokładniej dlaczego nie chce się w to mieszać, wyjaśnij też, że nie poniesie konsekwencji żadnych. No chyba, że sam przyczynił się do tego, że kolega miał wypadek w pracy, może dlatego nie chce być świadkiem.
 13. nick name

  Wypadek na budowie

  Nie, nie informujesz Państwowej Inspekcji Pracy. W zespole powypadkowym będzie przedstawiciel firmy BHP oraz jedna wybrana osoba z zakładu pracy, razem dokonają ustaleń przyczyn wypadku i okoliczności.
×