Skocz do zawartości

karburator

Członkowie
 • Liczba zawartości

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana karburator w dniu 14 Sierpnia 2016

Użytkownicy przyznają karburator punkty reputacji!

Reputacja

2 Nie wyróżnia się

O karburator

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zespół powypadkowy, w skład którego wchodzi pracownik służby bhp, ustali faktyczne przyczyny zdarzenia, jakiemu uległ pracownik i czy faktycznie do tego zdarzenia doszło w pracy. Niestety zdarzają się tacy cwaniacy i trzeba sobie z tym jakoś radzić. Kolego przed mną jednak dobrze podkreślił, że poszkodowany w wypadku powinien mieć dokumentację medyczną, która potwierdzi, że ma jakiś uszczerbek na zdrowiu, bez tego ani rusz.
 2. Co do tego pytania to: Zakres czynności kontrolno-rozpoznawczych związanych z odbiorem obejmuje: – sprawdzenie dokumentacji po wykonawczej wraz z protokołami sprawdzenia; dokumentacja powinna zawierać aprobaty techniczne, certyfikaty zgodności, świadectwa dopuszczenia do stosowania. – pomiar wydajności i ciśnienia hydrantów zewnętrznych, – sprawdzenie odległości między hydrantami, – sprawdzenie łatwego dostępu do hydratu i zasuwy odcinającej, – oznakowanie hydrantów zewnętrznych.
 3. Tak też zrobiliśmy, firma BHP, która nas obsługuję zajęła się wszystkim i jest po problemie. Powiedzieli nam również, że taki wypadek to wypadek lekki i nie potrzeba wtedy informować PIPu ani prokuratury.
 4. Kolega przede mną zapomniał o rozporządzeniu MSWIA z dnia 16 lipca 2009 roku, DZ.U.2009 nr 119 poz.988. Dotyczy one projektów budowlanych pod względem ochrony przeciwpożarowej.
 5. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego podlega wymogowi okresowej aktualizacji, nie rzadziej niż raz na dwa lata, jak również po nastąpieniu takich zmian sposobu eksploatacji obiektu lub procesu technologicznego, które doprowadzą do wystąpienia innych warunków ochrony przeciwpożarowej.
 6. Hej. W Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego powinny się znajdować: - warunki ochrony przeciwpożarowej, związanej z przeznaczeniem, sposobem użytkowania, realizowanym procesem technologicznym, magazynowaniem (składowaniem) i warunkami technicznymi obiektu, w tym ryzyka wybuchu. - zdefiniowanie wyposażenia w wymagany sprzęt przeciwpożarowy i gaśnice oraz sposoby wykonywania ich przeglądów technicznych oraz czynności konserwacyjnych. - procedury postępowania w sytuacji pożaru lub innego zagrożenia. - metody zabezpieczenia prac ryzykownych pod względem pożarowym, o ile prace o
 7. Dzięki za informację! A macie może doświadczenie jak ogarnąć dokumentację powypadkową?
 8. Hej. Pracodawca zatrudnia 12 osób i korzysta z firmy zewnętrznej, która zajmuję się BHP, sam tylko przeprowadza szkolenia na stanowiska. I ostatnio na budowie miał miejsce wypadek. Przy wykańczaniu domu, jeden z pracowników potknął się i spadł z dwóch ostatnich stopni schodów. Wynikiem tego wypadku było stłuczenie żeber i parę otarć. Czy w tym wypadku pracodawca musi informować Państwową Inspekcję Pracy? Czy zwołać zespół powypadkowy? Kto musi w takim wypadku wchodzić w skład tego zespołu?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności