Skocz do zawartości

Prezes

Członkowie
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nie wyróżnia się

O Prezes

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tak to właśnie działa, rejestrując się na forum zgadzamy się na to, żeby dostawać maile od administratora forum. To nie jest nic szczególnego i moim zdaniem też nie jest zbyt uciążliwe, na ogół ich nawet się nie czyta. Ma to też swoje plusy bo czasami jesteśmy informowani o tym, że ktoś napisał do nas PW itp.
 2. Z tego co się orientuję to gaśnice muszą być na klatkach schodowych również.
 3. Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Jeszcze jedna kwestia mnie interesuję czy możecie mi podać akty prawne dotyczące IBP?
 4. Witam, co aktualnie powinno się znajdować w takiej instrukcji? Słyszałem, że jakiś czas temu zmieniły się wymogi i sama jej zawartość. Mogę prosić o pomoc?
 5. Andrzej ma rację, nigdzie w przepisach nie jest podane, że gaśnica ma wisieć. Musisz jedynie pamiętać o tym, że do najbliżej gaśnicy musi być odległość nie większa niż 30 metrów oraz, że ma być zapewniony dostęp o szerokości co najmniej 1 metra. Przepisy nie regulują tego, że ma wisieć i na jakiej wysokości. Jedyne opisują reguły związane z wyposażeniem obiektu w gaśnice i ich rozmieszczeniem.
 6. Dokładnie, skontaktuj się z producentem. Wyślą Ci drogą mailowa taki atest bez problemu.
 7. Nie trzeba robić takiego szkolenia jeśli to jednoosobowa firma. Nie ma też obowiązku oceniania ryzyka zawodowego.
 8. Ja bym nie uznawał, zwłaszcza jeśli na szkoleniu pracownik został poinformowany jakie sytuacje się wliczają w taki wypadek.
 9. Wydaje mi się, ze trzeba je załączyć. Ja przynajmniej zawsze to robiłem.
 10. Akty prawne mówią co ma ona zawierać, ale nie gdzie ma być umieszczona.
 11. A istnieje jakiś formularz do dokumentowania wyników oceny ryzyka zawodowego?
 12. A jakie są inne wyjątki, możecie mi powiedzieć?
 13. Więc jak dana osoba będzie je przetwarzać to musi mieć takie szkolenie?
 14. No i przetwarzanie też ma swoje zasady. Wg Wikipedii może być wykonane kiedy: osoba, której dane dotyczą, wyrazi na to zgodę na piśmie, inna ustawa zezwala na przetwarzanie takich danych bez zgody osoby, której dane dotyczą, i stwarza pełne gwarancje ich ochrony, przetwarzanie jest prowadzone w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych lub leczenia pacjentów, przetwarzanie dotyczy danych, które zostały podane do wiadomości publicznej przez osobę, której dane dotyczą, jest to niezbędne do prowadzenia badań naukowych pod warunkiem anonimizacji danych.
 15. Każda osoba może też zażądać uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności