Skocz do zawartości

wojciechbednarczuk

Członkowie
 • Zawartość

  79
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O wojciechbednarczuk

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. wojciechbednarczuk

  Wspólne meetingi

  Szkolenia dla BHPowców odbywają się, jakieś doszkalające ale nie są to raczej luźne grupy meetingowe, tylko organizowane spotkania przez profesjonalne firmy zajmujące się organizacją BHP.
 2. wojciechbednarczuk

  Szkolenie bhp dla pracodawcy

  Jeśli chcesz zajmować się szkoleniami pracownika to musisz mieć do tego specjalne uprawnienia. Czy posiadasz takowe? Jeśli nie to musisz zatrudnić zewnętrzą firmę, im zlecić przeszkolenie tego.
 3. wojciechbednarczuk

  Szkolenie stażysty

  Tak oczywiście. Masz wszystkie specjalizacje do tego żeby takiego człowieka przeszkolić. Masz wykształcenie, specjalizacje. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nie mógł tego uczynić. Bierz się więc do pracy!
 4. wojciechbednarczuk

  Strażak podczas szkolenia

  Pokazuje to od tej strony bardziej życiowej, a BHPowiec od teoretycznej.
 5. wojciechbednarczuk

  Strażak podczas szkolenia

  Nie jest potrzebny. Podczas takiego spotkania i szkolenia potrzebny jest BHPowiec. Strażak może być pewnego rodzaju urozmaiceniem całej sytuacji. Wtedy jego osoba się naprawdę przydaje.
 6. Inspektor ma zdecydowanie więcej praw i jego obowiązki to bardziej zapobieganie i kontrole, a specjalista zaczyna działać po pożarze. Inspektor może sprawdzać pracę specjalisty
 7. Oczywiście, jest to wszystko powiązane z byciem ubezpieczycielem. Są kursy dla ubezpieczycieli, a także dla prawników dzieki którym zostaje się rzeczoznawczą. Tam masz przedmiot poświęcony stricte pożarom
 8. W sposób bezpieczny bez jakichkolwiek komplikacji wyprowadzić całą klase przed szkołę. Zadbać o to żeby nie było Paniki i żeby cała klasa pozostała w grupie w bezpiecznym miejscu od zagrożenia pożarowego
 9. Niestety to Ty jesteś w błędzie. Takie okna zarówno jak i rolety i drzwi są. Nawet bramy garażowe. Skontaktuj się z producentami takich drzwi, oni równiez ogarniają okna.
 10. wojciechbednarczuk

  Zmniejszenie ilości wypadków

  Przede wszystkim trzeba zadbać o to , żeby warunki było może nie tyle co sterylne o ile komfortowe i sala produkcyjne żeby były przygotowane i zadbane do pracy.
 11. wojciechbednarczuk

  Drzwi PPOŻ

  Atest powinieneś mieć od producenta!!!! Jak to możliwe, że kupiłeś drzwi przeciwpożarowe od producenta???? Przecież to jest skrajna nieodpowiedzialność
 12. wojciechbednarczuk

  Konserwacja gaśnic samochodowych

  Moim zdaniem nie. Gaśnice dzisiaj to tak groszowe sprawy, że nawet się nie opłaca ich konserwować. Jeśli chodzi o przepisy to one też mówią, że nie ma takiej potrzeby.
 13. wojciechbednarczuk

  Jakiej klasy drzwi przeciwpożarowe kupić?

  Ja też słyszałem, że EI30 to są drzwi, które w razie pożaru wytrzymują nawet do godziny i czasu są w stanie ochronić drzwi. Podobno były takie sytuacje, że człowiekowi strop spadał, ściany leciały a drzwi dalej były nieruszone. Więc są naprawdę godne polecenia.
 14. wojciechbednarczuk

  Stare gaśnice

  Tak, zutylizować -mamy specjalne punkty gdzie takie gaśnice sie dostarcza. W chwili obecnej takie punkty znajdują się często przy złomowiskach, jakichś szrotowcach.
 15. wojciechbednarczuk

  Hydranty - parę pytań!

  Tak, przy odbiorze powinien znajdować się strażak lub jakaś osoba która ma uprawnienia w kwestii pożarowej czyli tak jak wspomniał człowiekXXI powinna mieć uprawnienia z insepktoratu pożarnictwa.
×