Skocz do zawartości

Dawid P

Członkowie
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Dawid P

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Dawid P

  Wrażliwe dane osobowe

  Przecież jeżeli pracownik zatai informację o swoim stanie zdrowia to może ponieść za to konsekwencje.
 2. Dawid P

  GIODO kontrola

  Również pierwsze słyszę o kontrolach GIODO w małych firmach. Podejrzewam, że to firmy zajmujące się tworzeniem dokumentacji w zakresie ochrony danych osobowych, robią sztuczne zapotrzebowanie na ich usługi.
 3. Dawid P

  Nowe stanowisko pracy

  Nie, w takim przypadku badania nie są potrzebne.
 4. Korzystam z kancelarii, jeżeli mogę zaoszczędzić czas i mam pewność, że zrobią to rzetelnie to moim zdaniem nie ma sensu robić tego we własnym zakresie.
 5. Dawid P

  Stare gaśnice

  Najlepiej zwrócić się z tym do firmy od której kupiłeś te gaśnicę. Ja robię tak, że kupuję nowe a stare im oddaję, Nie ma z tym żadnego problemu.
 6. Również nie polecam zaprzątać sobie głowy tym samemu. Zdecydowanie lepiej skorzystać z usług kancelarii, która specjalizuję się w tym temacie. Tworząc politykę bezpieczeństwa i instrukcję zarządzania systemem informatycznym na własną rękę na pierwszy rzut oka można trochę zaoszczędzić jednak kiedy popełnimy jakiś błąd może on nas wiele kosztować.
 7. Dawid P

  Koszt szkolenia bhp

  Na jakie stanowisko? Cena za szkolenie wstępne, okresowe zwykłego pracownika waha się między 50-80 zł. Szkolenie pracodawcy, osoby kierującej pracownikami to już wyższe stawki od 180 zł do 200 zł. Sprecyzuj o jakie szkolenia dokładnie chodzi.
 8. Dawid P

  Drzwi PPOŻ

  Zwykle nie ma problemu z uzyskaniem atestu. Producenci dostarczają je bez szemrania. Ewentualnie sklep w którym zakupiłeś towar, jak w Twoim przypadku.
 9. Dawid P

  Filmy szkoleniowe BHP- gdzie znajdę?

  Nie ma się jednak co oszukiwać, że te filmy to tylko dodatek do szkolenia BHP. W żadnym wypadku nie powinny być one główną częścią takiego szkolenia. Najlepiej odrazu skorzystać z usług firmy, która się zajmuje takim rodzajem szkoleń.
 10. Dawid P

  Wypadek na budowie

  Kieruj się z tym od razu do firmy BHP.
×