Skocz do zawartości

Dawid P

Członkowie
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Dawid P

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Przecież jeżeli pracownik zatai informację o swoim stanie zdrowia to może ponieść za to konsekwencje.
 2. Również pierwsze słyszę o kontrolach GIODO w małych firmach. Podejrzewam, że to firmy zajmujące się tworzeniem dokumentacji w zakresie ochrony danych osobowych, robią sztuczne zapotrzebowanie na ich usługi.
 3. Nowe stanowisko pracy

  Nie, w takim przypadku badania nie są potrzebne.
 4. Korzystam z kancelarii, jeżeli mogę zaoszczędzić czas i mam pewność, że zrobią to rzetelnie to moim zdaniem nie ma sensu robić tego we własnym zakresie.
 5. Stare gaśnice

  Najlepiej zwrócić się z tym do firmy od której kupiłeś te gaśnicę. Ja robię tak, że kupuję nowe a stare im oddaję, Nie ma z tym żadnego problemu.
 6. Również nie polecam zaprzątać sobie głowy tym samemu. Zdecydowanie lepiej skorzystać z usług kancelarii, która specjalizuję się w tym temacie. Tworząc politykę bezpieczeństwa i instrukcję zarządzania systemem informatycznym na własną rękę na pierwszy rzut oka można trochę zaoszczędzić jednak kiedy popełnimy jakiś błąd może on nas wiele kosztować.
 7. Koszt szkolenia bhp

  Na jakie stanowisko? Cena za szkolenie wstępne, okresowe zwykłego pracownika waha się między 50-80 zł. Szkolenie pracodawcy, osoby kierującej pracownikami to już wyższe stawki od 180 zł do 200 zł. Sprecyzuj o jakie szkolenia dokładnie chodzi.
 8. Drzwi PPOŻ

  Zwykle nie ma problemu z uzyskaniem atestu. Producenci dostarczają je bez szemrania. Ewentualnie sklep w którym zakupiłeś towar, jak w Twoim przypadku.
 9. Filmy szkoleniowe BHP- gdzie znajdę?

  Nie ma się jednak co oszukiwać, że te filmy to tylko dodatek do szkolenia BHP. W żadnym wypadku nie powinny być one główną częścią takiego szkolenia. Najlepiej odrazu skorzystać z usług firmy, która się zajmuje takim rodzajem szkoleń.
 10. Wypadek na budowie

  Kieruj się z tym od razu do firmy BHP.
×