Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gucior

Filmy szkoleniowe BHP- gdzie znajdę?

16 postów w tym temacie

Cześć, wiecie może gdzie znajdę ogólnodostępne filmy szkoleniowe BHP, które będę mógł pokazać swoim pracownikom?

Jest też sporo firm, które organizują szkolenia elearningowe i nimi też możesz się zainteresować. Przynajmniej będziesz pewien, że szkolenie jest zgodne z przepisami i profesjonalne. 

Masz może jakieś sprawdzone firmy? Które robią to tanio i rzetelnie? Jestem zainteresowany tematem. 

Możesz odezwać się na PW

Edytowano przez juras

Na filmach lepiej nie bazować, znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z firm, które przynajmniej wydadzą nam odpowiednie poświadczenie odbycia szkolenia.

Jednak wydaję mi się, że takie filmy dobrze jest puszczać na szkoleniach BHP, zawsze to jakaś ciekawostka, rozluźni to trochę pracownika jeżeli są zabawne. A w głowię zawsze też coś zostaję. Oczywistym jest to, że taki filmik to tylko dodatek do szkolenia a nie jego baza. Myślę, że o to chodziło autorowi tego tematu. 

Dokładnie, to zawsze miłe urozmaicenie takiego szkolenia. Ludzie się pośmieją, zobaczą przy okazji coś wartościowego i coś z tej wiedzy im zostanie.

Jeśli w ten sposób traktujecie filmy bhp (jako zabawny przerywnik, z którego coś można się nauczyć) to warto po prostu odpalić jakiś z youtube

Nie ma się jednak co oszukiwać, że te filmy to tylko dodatek do szkolenia BHP.

W żadnym wypadku nie powinny być one główną częścią takiego szkolenia. Najlepiej odrazu skorzystać z usług firmy, która się zajmuje takim rodzajem szkoleń.

O 3.08.2016 at 16:29, juras napisał:

To jeden z moim ulubionych! Chyba widziałem go już setki razy a dalej zapada w pamieć! I mimo, że śmieszny to właśnie przez coś takiego pracownikom zostaję coś w głowię, humor jest jedną z najlepszych metod na zapamiętywanie, reklamę, sprzedaż itp. 

Witam.

Polecam wykorzystać w tej materii nic innego jak wielki i wszechmogący youtube, który wie wszystko :) Dwa proszę o kontakt, mogę przesłać własne materiały, ze swoich szkoleń albo takich, które sama prowadziłam albo w których uczestniczyłam jako uczestnik. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę powodzenia

Cześć. Internet to może być ciekawe źródło. Są takie na przykład strony źródłowe albo materiały w programie pdf. Pełno tego jest teraz możemy bardzo dużo znaleźć wszystko to co nam jest potrzebne. Pozdrawiam 

Hej, całą masę takich filmów poświęconych BHP masz na YouTUBE i spokojnie na nich można pracować. Wpisujesz tam FILMY BHP DLA FIRM i ci sie pokazuje cały spis. Mój szkoleniowec BHP, którego zatrudniam u siebie korzysta z nich do szkolenia moich pracowników i jest z nich bardzo zadowolony. Ja sam z resztą również. :)

W internecie pełno takich filmów jest. Ważna w tym wypadku jest odpowiednia selekcja. Muszą być to filmy zgodne z przepisami dlatego warto pamiętać, że w ciągu kilku lat jakieś przepisy mogły się zmienić więc i film może być nieaktualny.  Może warto również się zainteresować szkoleniami on line. Przynajmniej w tym wypadku mamy pewność, że wszystko jest zgodne z obowiązującymi regulacjami prawymi. Poza tym są one przygotowywane przez specjalistów. Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie. 

Możesz śmiało wpisać w YouTube zdanie "filmy szkoleniowe BHP" i pewnie znajdziesz ich tam całkiem sporo. Internet teraz jest kopalnią wiedzy - można znaleźć informację na każdy temat, wystarczy tylko poszukać. Zwracaj uwagę na profile autorów tych filmików - jeśli np. po profilu widać, że jest to profesjonalista, na swoim koncie ma większą ilość takich nagrań, więc można korzystać z jego wiedzy. Dostępne są też szkolenia online w zakresie BHP, to też bardzo fajna opcja dla Ciebie. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0