Skocz do zawartości

Polonskirysiek

Członkowie
  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Polonskirysiek

  • Tytuł
    Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Hej, całą masę takich filmów poświęconych BHP masz na YouTUBE i spokojnie na nich można pracować. Wpisujesz tam FILMY BHP DLA FIRM i ci sie pokazuje cały spis. Mój szkoleniowec BHP, którego zatrudniam u siebie korzysta z nich do szkolenia moich pracowników i jest z nich bardzo zadowolony. Ja sam z resztą również.
  2. Jeśli nadzoruje linię produkcyjną to znaczy, że pewnie zarządza tam ludźmi, którzy na niej pracują, bo nie wierzę, że linia jest samoobsługowa i w takich przypadkach tak zgadza się, człowiek powinien mieć ukończone szkolenie dla osoby, która zarządza pracownikami.
  3. Dokładnie. Skoro masz uprawnienia BHP, to jesteś osobą, która sama może przeprowadzić sobie szkolenie BHP i nie powinno być z tym żadnego problemu. W mojej firmie pracuje człowiek od przepisów BHP i on sam sobie przeprowadził takie szkolenie i wszystko było zgodnie z prawem.
  4. Tak, na bank jest to do znalezienia. Jeśli nie bezpośrednio w google to na stronie sanepidu znajdziesz. Moja współpracowniczka na bazie tego co jest w internecie skompletowała dokumenty dla całej firmy. W internecie mamy w chwili obecnej już dosłownie wszystko czego dusza zapragnie PEACE!
  5. Mam wrażenie, że jest to cały czas strasznie nie ludzka i przede wszystkim nie do końca sprecyzowana informacja jakie badania taki basen powinien przechodzić. Mówi się o tym, mówi się o tym, a nikt chyba nie wie jak jest naprawdę. Wszystkim powinno zależeć na tym, żeby woda w basenie była czysta, a mamy taką sytuacje, że kontrolerzy się cieszą jak kogoś przyłapią z syfem, Często jeszcze właśnie wezwą sobie media żeby się polansować i bum człowiek przegrywa z systemem.
  6. Tak, jeśli branża tego wymaga to powinny być przeprowadzone dwa takie szkolenia. Tylko wtedy możesz być spokojny, że w razie sytuacji kontroli nikt do Ciebie się nie przyczepi. Lepiej dmuchac na zimne i zainwestować w pełen pakiet takich szkoleń niż potem się bujać z ogromnymi kwotami kar, a z doświadczenia po prowadzeniu od 26 lat firmy wiem, że z takimi kontrolami i ich mandatami nie ma żartów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności