Skocz do zawartości

Polonskirysiek

Członkowie
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Polonskirysiek

• Ranga
    Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Polonskirysiek

Filmy szkoleniowe BHP- gdzie znajdę?

Hej, całą masę takich filmów poświęconych BHP masz na YouTUBE i spokojnie na nich można pracować. Wpisujesz tam FILMY BHP DLA FIRM i ci sie pokazuje cały spis. Mój szkoleniowec BHP, którego zatrudniam u siebie korzysta z nich do szkolenia moich pracowników i jest z nich bardzo zadowolony. Ja sam z resztą również.
  2. Polonskirysiek

Szkolenie dla osoby która zarządza pracownikami

Jeśli nadzoruje linię produkcyjną to znaczy, że pewnie zarządza tam ludźmi, którzy na niej pracują, bo nie wierzę, że linia jest samoobsługowa i w takich przypadkach tak zgadza się, człowiek powinien mieć ukończone szkolenie dla osoby, która zarządza pracownikami.
  3. Polonskirysiek

Wstępne szkolenie behapowca

Dokładnie. Skoro masz uprawnienia BHP, to jesteś osobą, która sama może przeprowadzić sobie szkolenie BHP i nie powinno być z tym żadnego problemu. W mojej firmie pracuje człowiek od przepisów BHP i on sam sobie przeprowadził takie szkolenie i wszystko było zgodnie z prawem.
  4. Nie należy traktować tego jako wypadku przy pracy. Nie wiem jaki macie klimat w pracy i czy pracownik miał jakiekolwiek podstawy żeby się powiesić w pracy, ale ja w takiej sytuacji, chociaż nigdy nie byłem to wykazałbym się 100 procentowym zaangażowaniem w wyjaśnienie problemu. Czemu w pracy, co z rodziną jaki problem i próbowałbym wyciągnąć swojego pracownika z takiego problemu.
  5. Polonskirysiek

Wypadek przy remoncie

Musisz wywrzeć nacisk na pracodawcy, żeby nie skończyło sie tylko na spisaniu protokołu powypadkowego. W mojej firmie było kilka różnych incydentów bo w pewien sposób też pracujemy trochę na wysokościach, to moi pracownicy są zawsze objęci podobymi prawami i zasadami etc, które zostały przedstawione w odpowiedzi Marcusa na Twój post.
  6. Tak, na bank jest to do znalezienia. Jeśli nie bezpośrednio w google to na stronie sanepidu znajdziesz. Moja współpracowniczka na bazie tego co jest w internecie skompletowała dokumenty dla całej firmy. W internecie mamy w chwili obecnej już dosłownie wszystko czego dusza zapragnie PEACE!
  7. Mam wrażenie, że jest to cały czas strasznie nie ludzka i przede wszystkim nie do końca sprecyzowana informacja jakie badania taki basen powinien przechodzić. Mówi się o tym, mówi się o tym, a nikt chyba nie wie jak jest naprawdę. Wszystkim powinno zależeć na tym, żeby woda w basenie była czysta, a mamy taką sytuacje, że kontrolerzy się cieszą jak kogoś przyłapią z syfem, Często jeszcze właśnie wezwą sobie media żeby się polansować i bum człowiek przegrywa z systemem.
  8. Polonskirysiek

Pracownik biurowy i szkolenie

Tak, jeśli branża tego wymaga to powinny być przeprowadzone dwa takie szkolenia. Tylko wtedy możesz być spokojny, że w razie sytuacji kontroli nikt do Ciebie się nie przyczepi. Lepiej dmuchac na zimne i zainwestować w pełen pakiet takich szkoleń niż potem się bujać z ogromnymi kwotami kar, a z doświadczenia po prowadzeniu od 26 lat firmy wiem, że z takimi kontrolami i ich mandatami nie ma żartów.