Skocz do zawartości

gothic

Członkowie
 • Liczba zawartości

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Nie wyróżnia się

O gothic

 • Tytuł
  Doświadczony
 • Urodziny 07.05.1987

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pracownik był pod wpływem alkoholu, zostało to stwierdzone przed tym jak wydarzył się wypadek więc nie masz się czym martwić, możesz spać spokojnie. Swoją drogą tak z czystej ciekawości, pracownik próbował Ci wmówić, że to był wypadek w pracy?
 2. Dokładnie, tak to wygląda ze strony prawnej. Pytaniem jednak jest czy ktoś był świadkiem tego wypadku? Czy tylko pracownik poinformował Cie o tym fakcie i na tym się skończyło?
 3. Komornik nie powinien tego robić, próbowałaś gdzieś to zgłaszać? Ja bym nie odpuścił takiej sprawy.
 4. gothic

  Wspólne meetingi

  Również nie widzę sensu w organizowaniu takich spotkań poprzez forum, nie ma to większego sensu ponieważ jesteśmy z całej Polski i bardzo ciężko byłoby coś sensownego zorganizować. Chyba, że coś w wakacje, żebyśmy mogli zorganizować jakieś spotkanie bardziej aktywnych użytkowników forum. Taka luźna propozycja. Facebooka nie mam, więc jeżeli powstałaby jakaś grupa na tym portalu to również odpadam, niestety.
 5. Nie, wykonują je raz na dany etap edukacji. Nie robią ich co rok akademicki.
 6. Ale czy pracodawca może wypowiedzieć umowę gdy pracownik znajduję się na L4 czy dopiero w momencie jego powrotu z niego? Załóżmy, że mam pracownika, który pracował w firmie 4 miesiące a teraz jest już 2 miesiąc na L4. Czy muszę czekać aż z niego wróci?
 7. To jak chce to udowodnić? Był w ogóle na L4?
 8. Nie, ja sam nie posiadam. Raczej w niczym mi ona nie pomoże jak wybuchnie pożar w moim mieszkaniu albo u sąsiada. Po za tym jest dostęp do bieżącej wody i to powinno wystarczyć.
 9. Nie jestem specjalistą w tym temacie, można by powiedzieć, że nawet laikiem ale wydawało mi się zawsze, że musi być wyznaczone chociaż jedno miejsce zbiórki jeżeli chodzi o budynek.
 10. Nie ma za co. Zapoznaj się jeszcze z podstawą prawną: §3.3. Rozporządzenia MSWiA z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. Nr 109 poz. 719)
 11. ogólny stan gaśnicy, czytelność, kompletność i prawidłowość napisów, stan węży i prądownic, wymienić wszystkie uszkodzone elementy na dobre, autoryzowane przez producenta, usterki stwierdzone podczas przeglądu i konserwacji należy usunąć, a uszkodzone elementy wymienić na takie same, jakie były w dokumentacji świadectwa CNBOP. Takie są punkty, żeby gaśnica przeszła przegląd. Ogólnie jakie uszkodzenia nie podlegają naprawie stwierdzić powinien konserwator – serwisant bo to on jest najbardziej wstanie stwierdzić czy da się jeszcze coś zrobić z daną gaśnicą i jest do u
 12. Spotkałem się z tym, że około co 5 lat
 13. Ja spotykałem się z tym, że był strażak zawsze.
 14. gothic

  Szkolenie przez Skype

  Ale też zawsze można się do tej firmy zwrócić jakie parametry sprzętowe są wymagane, żeby wszystko działało bez problemu. Na pewno Ci udzielą takich informacji to w ich interesie.
 15. gothic

  Szkolenie przez Skype

  Kursy BHP bardzo często składają się z prezentacji, testów i quizów więc wtedy nie potrzeba aż tak dobrego internetu. Po za tym jak ktoś się już decyduję na coś takiego to powinien zdawać sobie sprawę z tego jakim łączem internetowym dysponuje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności