Skocz do zawartości

kornik

Członkowie
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O kornik

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Wydaje mi się, że próbujecie kombinować...
 2. A nie zależy to od tego czy pracownik zgłasza to jako wypadek?
 3. Masz jakąś podstawę prawną do tego co piszesz? Ile maksymalnie może kobieta przewozić?
 4. A był "legalnie" w tej pracy w tą sobotę?
 5. Możecie go posłać na badania jak najbardziej. A koleś powinien mieć więcej oleju w głowie, bo Wy chcecie dla niego ewidentnie dobrze. Ale faktycznie dobrze byłoby z nim pogadać i się dowiedzieć dlaczego mu obecna sytuacja nie pasuje.
 6. I tyle tak? Jak nie wiesz to po prostu lepiej nie pisz, bo możesz wprowadzić kogoś w błąd...
 7. No ewidentnie masz wszystko co jest potrzebne do wypełnienia karty. Potrzebowałabyś jeszcze zdania tego drugiego, tego który podobno pobił. Nie starałaś się o to?
 8. Nie brałabym na poważnie wszystkiego co można znaleźc w sieci. Tutaj nie mam za wiele do dodania, bo wydaje się być ta podstawa prawna w miarę okej, ale jednak na przyszłość radzę wspomagać się jakimiś lepszymi źródłami.
 9. Dokładnie tak. Należy zawsze przejść badania kontrolne po miesięcznej przerwie w wykonywania zawodu z powodów zdrowotnych.
 10. Na pewno zastanawia wszystkich. Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie. A śmierć po l4 to naprawdę bardzo zastanawiająca sprawa. Ale jak to wyjaśnić? Trzeba poczekać do sekcji zwłok i dopiero wtedy wyrokować.
 11. Ja też się zgadzam. Miałam kiedyś sytuację, że pracodawca próbował wyłudzić informacje o stanie zdrowia pracnowika. I to było naruszenie tajemnicy lekarskiej i zawodowej. Ale nie w przypadku, kiedy dowiaduje się tylko kiedy miała miejsce wizyta.
 12. Ale pracodawca nie odpowiada za krzesło, przynajmniej według mnie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...