Skocz do zawartości

kornik

Członkowie
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O kornik

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Wydaje mi się, że próbujecie kombinować...
 2. A nie zależy to od tego czy pracownik zgłasza to jako wypadek?
 3. Masz jakąś podstawę prawną do tego co piszesz? Ile maksymalnie może kobieta przewozić?
 4. Możecie go posłać na badania jak najbardziej. A koleś powinien mieć więcej oleju w głowie, bo Wy chcecie dla niego ewidentnie dobrze. Ale faktycznie dobrze byłoby z nim pogadać i się dowiedzieć dlaczego mu obecna sytuacja nie pasuje.
 5. I tyle tak? Jak nie wiesz to po prostu lepiej nie pisz, bo możesz wprowadzić kogoś w błąd...
 6. No ewidentnie masz wszystko co jest potrzebne do wypełnienia karty. Potrzebowałabyś jeszcze zdania tego drugiego, tego który podobno pobił. Nie starałaś się o to?
 7. Nie brałabym na poważnie wszystkiego co można znaleźc w sieci. Tutaj nie mam za wiele do dodania, bo wydaje się być ta podstawa prawna w miarę okej, ale jednak na przyszłość radzę wspomagać się jakimiś lepszymi źródłami.
 8. Dokładnie tak. Należy zawsze przejść badania kontrolne po miesięcznej przerwie w wykonywania zawodu z powodów zdrowotnych.
 9. Na pewno zastanawia wszystkich. Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie. A śmierć po l4 to naprawdę bardzo zastanawiająca sprawa. Ale jak to wyjaśnić? Trzeba poczekać do sekcji zwłok i dopiero wtedy wyrokować.
 10. Ja też się zgadzam. Miałam kiedyś sytuację, że pracodawca próbował wyłudzić informacje o stanie zdrowia pracnowika. I to było naruszenie tajemnicy lekarskiej i zawodowej. Ale nie w przypadku, kiedy dowiaduje się tylko kiedy miała miejsce wizyta.
 11. Ale pracodawca nie odpowiada za krzesło, przynajmniej według mnie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności