Skocz do zawartości

Zuzia

Członkowie
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Zuzia

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Dokładnie należy to uzupełnić i wypełnić wszystko, żeby nie było żadnych braków. Może się to bardzo źle skończyć.
 2. Witam Uważam, że szczególnie w takiej sytuacji jest to konieczne. Myślę, że szkolenia kadrowe są zwłaszcza potrzebne kiedy mamy temat zarządzania ludźmi. Co tu dużo pisać, kiedy będziemy mieć dobrze wyszkolonych pracowników, cała nasza działalność będzie dużo lepsza. Co się z tym wiąże? Lepsze działanie, lepsze pieniądze, większe grono odbiorców, szersze grono klientów.
 3. Witam bardzo serdecznie. Uważam, że to zależy od tego jakim zagadnieniem się zajmujesz. Myślę, że najważniejsze jest po prostu nic innego jak to, że gruntem jest to, żeby ten nasz pracownik potrafił zrealizować to co nam zlecimy. Myślę, że pytanie trzeba inaczej zadać. Nie czy ogólne szkolenie, czy szczegółowe. Tylko czy po prostu właściwe. Tak jak mówi Mierzej pytanie czy jest to dziedzina w której może być zagrożone życie. Jeżeli nie - no to faktycznie można zrobić tylko ogólne, ale uważam, że tylko wtedy. W innym przypadku trzeba zrobić szkolenie szczegółowe.
 4. Ja bym zatrudniła tego, kogo zatrudniłam
 5. Cześć! Świetny temat. Nie podejrzewałam, że kiedykolwiek spotkam się z takim tematem. Bardzo chętnie wypowiem się na ten temat. Sama mam malutką córeczkę i niestety musiałam zwrócić się o "pomoc" do takowej niani. Przede wszystkim to na co zwróciłabym uwagę to przede wszystkim bezpieczeństwo mojego dziecka. Drugą kwestią byłoby to, aby takowa niania potrafiła prawidłowo rozwijać moje dziecko. Kolejna kwestia bez której bym w ogóle nie zaczynała tematu z nią, to sprawa realizowania naszego planu, działania. Niestety czasem zdarza się tak, że nianie chcą działać we własnym zakresie nie trzy
 6. Witam bardzo serdecznie. Z reguły jest tak, że większość osób decyduje się po prostu na zwykłą podstawową salkę. Myślę, że to zależy od tego jakie ma być to szkolenie, czego ono ma dotyczyć, bo jak mamy niby przeprowadzić szkolenie na przykład związane z jakimiś urządzeniami albo innymi kwestiami? Wszystko to kwestia indywidualna i trzeba to samemu przemyśleć.
 7. Zuzia

  Szkolenie stażysty

  Anitka ma racje. Pytanie czy masz umiejętności. i co chcesz dać. Możesz , możesz. Twoje studia dają Ci ku temu odpowiednie warunki, odpowiednie możliwości, umiejętności.
 8. Cześć! Ja tak samo uważam, że trzeba zrobić to indywidualnie, a nie od tak z takiego rozporządzenia. Jeżeli realnie chcemy zrobić to dobrze, powinniśmy zrobić to indywidualnie. Jaki to ma sens, działając w taki sposób? Ja tego nie popieram:) Jakby na to nie patrzeć to jest Twój zakres obowiązków, Twojego zadania, wyzwania. Zachęcam do samodzielnego działania.
 9. Zuzia

  Kurs BHP przez internet

  A ja uważam, że czasem wersje internetowe są realnie czasem bardzo dobrym rozwiązaniem. To wszystko zależy czego dotyczy takowe szkolenie. Nawet można przytoczyć przykład nawet z takiego przykładowego szkolenia jakie praktycznie każdy z nas miał na studiach. Nie uważam, że korzystanie z wersji podstawowej, klasycznej jest dobre. Czasem sama miałam ogromne wrażenie, że marnuje swój czas i takowe szkolenie mogłam sobie zrobić sobie sama. Oszczędzajmy swój czas i siebie samych.
 10. Zuzia

  Harmongram szkoleń

  Cześć. Dokładnie uważam tak samo jak Jolka 55. To sprawa indywidualna, przecież to trzeba samodzielnie określić, żeby mieć całkowitą pewność i gwarancję. Będzie to miał wtedy jakiś sens, a tak to trochę jest to bezsensowne. Ja zawsze wychodzę z założenia, jeżeli chcemy coś zrobić dobrze to musimy opierać się na własnym działaniu, własnej samodzielności.
 11. Dzień dobry Sprawa wydaje się być dosyć prosta. To prowadzący powinien zapanować nad grupą szkoleniową, to on tu ma wyznaczać zasady. Jeżeli masz z kimś takim problem to wyrzuć go za drzwi. Cała grupa nie może być poszkodowana z tytułu jakiejś jednej osoby, to bardzo słabe i tyle. Rzecz kolejna, może warto byłoby zaznaczyć na samym początku, że to Ty wyznaczasz tu mocno zasady i Ty tak naprawdę o tym decydujesz. Może być też tak, że Cię po prostu przykładowo sprawdzają. Chcą Cię przetestować na ile im pozwolisz a na ile im nie pozwolisz. Logiczne? Logiczne. Nie wiem z jaką grupą wiekową m
 12. Witam bardzo serdecznie. Nie ma to większego znaczenia, jak to traktować, dlatego, że naturalnym jest, że protokół powypadkowy, będzie przedstawiał to co się wydarzyło. Tak jak pisze Pani Anna Włodarczyk, kwoty będą inne, w zależności od tego jaki uszczerbek na zdrowiu poniosła dana osoba, ale i tak wszystko trzeba dokładnie spisać i zaprezentować, żeby była jasna cała sytuacja.
 13. Witam Szanowny Panie, pytanie zadane jest w jakim kontekście? Chodzi o odszkodowanie czy o inną kwestię? Takiemu pracownikowi będzie trudno ubiegać się o pieniądze w takim wypadku. Jest za mało dowodów argumentów i informacji. Musiałaby wykazać, że to wina pracodawcy. Co prawda jest to wypadek przy pracy, ale trudno będzie to udowodnić, wykazać.
 14. Witam Temat jest mi dosyć bliski, kiedyś spotkałam się z podobną sytuacją. W przypadku odszkodowań wygląda to następująco. Przedawnienie następuje przy drobnych wypadkach po trzech latach natomiast w momencie gdy zapadł wyrok nawet do dwudziestu lat wstecz. Jeżeli tak jak pisałeś Twój pracownik był na sorze ma dokumentacje, to może ubiegać się o odszkodowanie, ale podkreślam wymaga to dostarczenia całkowitej dokumentacji no i udowodnienia, że powodem dla którego mu się coś tam stało, był wynik ewidentnie jakiegoś zaniedbania ze strony pracownika, złego miejsca, warunków pracy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności