Skocz do zawartości

Bartek

Członkowie
 • Liczba zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Bartek

 • Tytuł
  Początkujący
 1. A obcokrajowca, który przebywa w kraju obowiązują inne prawa niż jego obywateli?
 2. Bartek

  Szkolenie przez Skype

  Są kursy BHP przez internet więc nie ma z tym problemu.
 3. Spawacz - osoba, która łączy części i elementy konstrukcyjne wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów przez ręczne spawanie gazowe i łukiem elektrycznym. Zawód spawacza jest uregulowany prawnie jedynie w części zadań zawodowych. Zgodnie z Ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym zaświadczenie kwalifikacyjne potwierdzające umiejętności, wiedzę oraz znajomość norm i przepisów dotyczy czynności spawania, zgrzewania w toku wytwarzania, montażu, naprawy i modernizacji urządzeń technicznych i ich elementów. Wynika to z faktu, że urządzenia techniczne oraz ich cz
 4. Tylko trzeba pamiętać o tym, że pozwolenie od sanepidu dostaję się na swoją działalność, food truck, który już ma uprawnienia wraz z nowych właścicielem będzie musiał procedurę przejść od nowa. Ułatwienie jest takie, że powinna to być już tylko formalność.
 5. Pytanie co dokładnie rozumiemy przez posiłki dietetyczne. Dodatkowo dietetyk wcale nie jest wymagany, nie jeden koksujący chłopak na siłowni, który dba o to co je ma większa wiedzę na ten temat niż dietetycy. I sanepid będzie zwracał uwagę na to jak przygotowujesz te posiłki oraz w jakich warunkach jest przechowywana żywność. Najlepiej jakbyś zapoznał się z ogólnymi przepisami sanepidu odnośnie lokali gastronomicznych czy coś w tym stylu.
 6. Jaką dokładnie żywność? Jednak moim zdaniem sanepid będzie miał na pewno jakieś przepisy dotyczące tego tematu ponieważ to tak czy siak styczność z żywnością. Dodatkowo musi być ona przechowywana w odpowiednich warunkach, żeby się nie psuła itp.
 7. Możecie podać źródło tych informacji? Bo o niczym takim nie słyszałem. Jakiś link albo odnośnik.
 8. Cześć, a możesz podać jakieś źródło? Bo z tego co wiem, to w żadnych ustawach nie jest podany czas ważności tych badań.
 9. Pracodawca może Cie zwolnić w praktyce jak wrócisz, da Ci takie okres wypowiedzenia jaki obowiązuje na Twojej umowie i tyle. Może Ci podać przyczynę ale też nie musi, zresztą wystarczy tak banalny powód jak redukcja zatrudnienia i po sprawie.
 10. Bartek

  Kolor instrukcji

  Nie spotkałem się jeszcze z innymi kolorami niż żółty jeżeli chodzi o BHP oraz czerwony jeżeli o przeciwpożarową instrukcję.
 11. Dokładnie, wszystko zależy od rodzaju działalności którą w internecie prowadzimy oraz jej zasięgu. Czym jest większa to lepiej regulamin mieć zrobiony na tip top.
 12. To jest chyba standardowe oznakowanie drzwi ewakuacyjnych, z innymi się nie spotkałem i normę o której mówisz też spełnia z tego co się orientuję.
 13. Czyli Twoja wiedza tym temacie jest tylko teoretyczna...
 14. Co nie zmienia faktu, że prawa co do joty w tej sprawie nie przestrzegacie. Miałeś w ogóle styczność z taką kontrolą, że jesteś tego pewien?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności