Skocz do zawartości

Frodo1988

Członkowie
  • Zawartość

25
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Frodo1988

• Ranga
    Nowicjusz
  1. Tak jak myślałem szkolenia bhp bardziej opłacają się gdy przeprowadza je zewnętrzna firma z doświadczeniem.
  2. Szkolenie BHP i PPOŻ praktykantów

Tak, studenci powinni przechodzić przez szkolenia bhp, zazwyczaj są one organizowane przed rozpoczęciem roku. Podobnie jest przy praktykach zawodowych.
  3. Witam. Zastanawiam nad tym czy nie bardziej się opłaca skorzystać z firmy zewnętrznej, która prowadzi kompleksowe usługi bhp. Co o tym sądzicie? A może ktoś korzysta już z takiego rozwiązania?
  4. Numer VIN a dane osobowe

VIN = dane samochodu a nie właściciela.
  5. Zatrucie gazem

Nie ma innego sposobu na zapobieganie takim wypadkom jak jak dbanie o stan instalacji gazowych.
  6. czy musi być obowiązkowa toaleta w barze?

Toaleta w centrum handlowym to najwygodniejsze rozwiązanie.
  7. Też mamy ten program i spisuje się świetnie.
  8. Szkolenie przez Skype

Jak dla mnie takie szkolenie z zakresu bhp online, są niewiarygodne.
  9. Także jestem ciekawy tego i czekam na odpowiedź.
  10. Minimum sanitarne

Dziękuję za odpowiedzi. Także szukałem jakichś wskazówek na ten temat. A tekst rzeczywiście świetny.
  11. Szkolenia BHP dla studentów

Do przyszłej potencjalnej pracy szkolenie z zakresu bhp jest potrzebne.
  12. To są dane osobowe. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych danymi osobowymi są wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
  13. Word i excel są nielegalne?

W wielkim szoku jestem. Chwilka pracy i da się zautomatyzować Exela więc nie rozumiem do końca.
  14. Drzwi el30 to dobre rozwiązanie. Sam miałem w firmie pożar i dzięki drzwiom nic się nikomu nie stało.
  15. Gaśnica a urządzenie gaśnicze?

Zgadzam się z tym co powiedział Jan.