Skocz do zawartości

Frodo1988

Członkowie
  • Liczba zawartości

    27
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Frodo1988

  • Tytuł
    Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Żadna szkoła o profilu bhp nie jest potrzebna. Dzisiaj wystarczy kurs z zakresu bhp.
  2. Doświadczenie jest ważne i chyba nawet ważniejsze od suchej wiedzy.
  3. Tak, studenci powinni przechodzić przez szkolenia bhp, zazwyczaj są one organizowane przed rozpoczęciem roku. Podobnie jest przy praktykach zawodowych.
  4. VIN = dane samochodu a nie właściciela.
  5. Nie ma innego sposobu na zapobieganie takim wypadkom jak jak dbanie o stan instalacji gazowych.
  6. Toaleta w centrum handlowym to najwygodniejsze rozwiązanie.
  7. Jak dla mnie takie szkolenie z zakresu bhp online, są niewiarygodne.
  8. Dziękuję za odpowiedzi. Także szukałem jakichś wskazówek na ten temat. A tekst rzeczywiście świetny.
  9. Do przyszłej potencjalnej pracy szkolenie z zakresu bhp jest potrzebne.
  10. To są dane osobowe. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych danymi osobowymi są wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
  11. W wielkim szoku jestem. Chwilka pracy i da się zautomatyzować Exela więc nie rozumiem do końca.
  12. Drzwi el30 to dobre rozwiązanie. Sam miałem w firmie pożar i dzięki drzwiom nic się nikomu nie stało.
  13. Niemniej jednak takie szkolenie z zakresu bhp, warto zrobić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności