Skocz do zawartości
Szefowa wszystkich

Czytacie Meritum BHP?

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z was korzysta z publikacji Rączkowskiego Meritum BHP? wydawnictwa Wolters Kluwer.

Gdzie można kupić numer? Są jakieś kopie PDF w internecie, ale ciężko znaleźć najnowsze numery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem ,to na chomiku można znaleźć jakieś numery, ale to troche nie legalne ściągać z tej strony. Może warto napisać tutaj do Administratora, czy mają w zapleczu numery Meritum BHP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj w księgarniach internetowych, gdzieś powinno być. Sam kupowałem w takim miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Furentisque napisał:

Chyba można od czasu do czasu skorzystać z takiego źródła zwłaszcza jak jest problem, żeby dorwać coś legalnie...

Nie jest to zbyt etyczne, nawet jeżeli są problemy z dotarciem do legalnych źródeł to czy upoważnia Cie to do tego, żeby kraść własność innych? Nie przesadzajmy, że aż tak ciężko dorwać Meritum BHP, możesz je zamówić w jakiejś internetowej księgarni, jak ktoś już pisał w tym temacie albo stacjonarnej, spokojnie Ci sprowadzą z magazynu i w ciągu 2,3 dni będziesz to miał. Więc ja tutaj nie widzę, żadnego problemu a jedynie Twoje cwaniactwo, żeby nie płacić za coś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Furentisque napisał:

Chyba można od czasu do czasu skorzystać z takiego źródła zwłaszcza jak jest problem, żeby dorwać coś legalnie...

Noo ja od czasu do czasu korzystam z Chomika. Ale może warto tutaj zapytać czy czegoś podobnego nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 3.10.2016 o 13:12, Furentisque napisał:

Zgadzam się z Tobą kolego. Nie popieram piracenia i wolę zawsze korzystać z legalnych źródeł ale jak ciężko coś zdobyć ze sklepu czy coś to czemu nie ułatwić sobie życia? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś może jakieś stare numery, które można by odkupić? Jeżeli tak to proszę o kontakt. 

Piszę tutaj, ponieważ nie chce zakładać nowego tematu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi