Skocz do zawartości

Furentisque

Członkowie
  • Zawartość

25
  • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O Furentisque

• Ranga
    Nowicjusz
  1. Furentisque

Czytacie Meritum BHP?

Chyba można od czasu do czasu skorzystać z takiego źródła zwłaszcza jak jest problem, żeby dorwać coś legalnie...
  2. Furentisque

Sprawa dla sanepidu?

Moim zdaniem jak najbardziej sprawa dla sanepidu. Nie ma nad czym gdybać, najlepiej jak to zgłosisz.
  3. Furentisque

Gdzie zgłaszać skargi?

A jak jestem z innego województwa to też mam do mazowieckiego?
  4. Zależne od właścicieli lokalu. Nie można jednak wymagać, żeby Cie tam wpuścili jak jest zakaz.
  5. Najlepiej będzie jak się zwrócisz do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Tam Ci wszystko wyjaśnią.
  6. Furentisque

czy musi być obowiązkowa toaleta w barze?

Przepisy prawa żywnościowego nie regulują kwestii zapewnienia toalety dla klientów więc moim zdaniem nie ma takiego obowiązku.
  7. Furentisque

E papieros na uczelni

Od 8 września tego roku jest zakaz palenia e- papierosów w miejscach publicznych. To właśnie ta ustawa o której pisał wcześniej kornik.
  8. Są takie zawody gdzie jest to wymagane, policja, straż miejska, firmy ochroniarskie. Z tego co wiem, to okres nie jest zbyt długi, bardzo często są nawet wydawane od ręki. Nie wiem też skąd takie kosmiczne kwoty, z tego co wiem to koszt zaświadczenia elektronicznie wynosi 20 zł, w wersji papierowej 30 zł.
  9. Ale mówimy tutaj o terenie szkoły przecież, mnie nic do tego jak ktoś sobie pali w domu, w drodze do pracy. Chodzi tylko o to, żeby nie robić tego w szkole bo to daje zły przykład młodzieży.
  10. Właśnie wynika z tego tematu, że nie zawsze muszą wypłacać w formie pieniężnej.
  11. Mnie się wydaję, że tak właśnie jest jak pisze kornik. Po za tym uważam, że nauczyciel powinien dawać jakiś przykład swoim uczniom i nie palić w szkole. Bycie nauczyciel to też swego rodzaju misja a nie tylko praca.
  12. Furentisque

Sprawdzanie torebek w pracy

Dokładnie, takie bramki to dobre rozwiązanie! Koszta to sprawa pracodawcy a nie pracowników.
  13. Też nie posiadam u siebie w mieszkaniu gaśnicy.
  14. Furentisque

Tajemnica pracodawcy - lojalka

Jeżeli nie będzie to sprzeczne z interesami Twojego pracodawcy to nie widzę problemu.