Skocz do zawartości

adek1984

Członkowie
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nie wyróżnia się

O adek1984

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Co prawda nigdy nie robiłem kursu na inspektora ppoż, ale miał styczność z wieloma innymi kursami w formie e-learningu i byłem bardzo zadowolony. Zgadza się, że jest oszczędność czasu i pieniędzy, a ponadto bardziej mogłem się skoncentrować, a co za tym idzie - nabyć lepszą wiedzę. Pozdrawiam.
 2. Zacznę może od tego, że jeszcze nigdy nie zgłaszałem żadnej sprawy do sanepidu. Teraz się poważnie nad tym zastanawiam. Mam "pod nosem" niewielki, osiedlowy sklepik i czasem po prostu nie zdążę zrobić zakupów w innym miejscu. Niejednokrotnie otrzymałem tam przeterminowaną żywność, którą oczywiście zwracałem do sklepu, jednak mimo wielu interwencji sytuacja się nie zmieniła. Pan, który tam sprzedaje jest miły i uprzejmy, ale jego dłonie są często brudne, niehigieniczne (nie zawsze! czyli może dbać o ich czystość!). Przeszedł samego siebie, jak zaczął pakować dla mnie ciastka tymi dłońmi - tak,
 3. W moim miejscu pracy szkolenie BHP przeprowadzane jest w dużej, cichej sali i z czego jestem zadowolony - można wynieść z niego wiele ciekawych informacji. W poprzedniej firmie niestety nie przykładano do niego dużej wagi - szybko i mało solidnie, a w wielu zawodach jest ono przecież niezwykle ważne.
 4. Z tego co się orientuję wniosek o zasiłek chorobowy oraz odszkodowanie musisz złożyć bezpośrednio w siedzibie ZUS, któremu podlegasz. Jeżeli zdecydujesz się na powierzenie swojej sprawy firmie odszkodowawczej, spróbuj znaleźć uczciwą, najlepiej z polecenia. Nietrudno niestety trafić na zwykłych naciągaczy.
 5. Niestety nigdy nie znalazłem tej instrukcji bezpłatnie, jednak tutaj znajduje się ona za niewielkie pieniądze https://www.bhpex.pl/sklep/01c01026e-instrukcja-wewnetrznej-kontroli-jakosci-zdrowotnej-zywnosci-i-przestrzegania-zasad-higieny.html . Myślę, że jeśli kogoś interesuje owa tematyka to warto w nią zainwestować.
 6. Z tego co się orientuję, takie szkolenie przeprowadza firma Proxymo w różnych miejscowościach w Polsce (w Łodzi na pewno też, ale musisz się zorientować kiedy dokładnie). Koszt jednodniowego szkolenia to około 500zł. Niestety nie jestem w stanie określić ich wartości merytorycznej, ale opinie mają bardzo dobre.
 7. Zarówno w ustawach, jak i przepisach nie ma mowy o tym jak często i czy w ogóle należy wykonywać powtórne badania, jednak lekarz (posiadając wiedzę medyczną i niezbędne informacje) ma prawo wyznaczyć kolejny termin. Jeśli po wykonaniu badań cały czas kontynuujemy pracę w jednym miejscu, a w samych badaniach nie było żadnych nieprawidłowości to raczej nie ma potrzeby ich powtarzania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności