Skocz do zawartości

Hanna F.

Członkowie
  • Liczba zawartości

49
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Zawartość dodana przez Hanna F.

1. Hanna F.

Jakie procesy i programy uruchamiają się przy starcie windows 10?

Hmm mogę odpowiedzieć jak w Windows 7 wyłączyć. Należy w polu Wyszukaj programy wpisać msconfig, następnie w karcie Uruchamianie odznaczyć pola wyboru przy aplikacjach, których nie chcemy uruchamiać równocześnie z Windows. Pozdrawiam
  2. Hanna F.

Potrzebuję router z dyskiem USB

Mój typ to Asus RT-AC5300
  3. Hanna F.

Złomowanie auta - procedura

To forum dla pracodawców i pracowników, czy w takim razie pytasz o auto firmowe? W Stacji Demontażu Pojazdów dostaje się ok. 300-600zł za auto (jeśli ma co najmniej 90% swojej pierwotnej masy).
  4. Hanna F.

Jaki program antywirusowy dla firm?

o tak, najlepiej więc czemu wymienione te?
  5. Hanna F.

Drzwi przeciwpożarowe

Trzeba zastanowić się, czy mają to być drzwi jedno- czy dwu-skrzydłowe, z jakiego materiału maja być wykonane...
  6. Hanna F.

Palety na regale

Co to znaczy musi?
  7. Hanna F.

zaświadczenie - szkolenie okresowe.

Na zaświadczeniu wpisuje się ,,grupę" dla której zostało przeprowadzone szkolenie, np. tak jak wyżej napisano, stanowiska robotnicze.
  8. Hanna F.

Dobry menedżer haseł - co polecacie?

jakoś nie ufam tym managerom haseł... ciężko mi uwierzyć w całe te szyfrowanie
  9. Hanna F.

Najlepsza poczta pod względem bezpieczeństwa

Dla mnie to akurat przydatna funkcjonalność, bo zdarza mi się zapomnieć coś podpiąć.
  10. A tu już Office 2019, a jeszcze niedawno Word 2013 wydawał się taki nowy :}
  11. Hanna F.

Jakie polecacie programy do oczyszczenia komputera?

dokładnie, jest to bardzo proste. wystarczy w pasku zadań wpisać "oczyszczanie dysku" (albo kilka pierwszych literek ) i wybrać dysk do czyszczenia.
  12. Hanna F.

Najlepsza poczta pod względem bezpieczeństwa

Najbezpieczniejsza poczta to Gmail Jest na to wiele argumentów.
  13. Hanna F.

RODO a wyciek danych

Co chwilę można przeczytać o nowych wyciekach danych. Np. wyciek danych 2.5 miliona klientów Morele.net. Z tego co wiem to dostali najwyższą jak dotąd karę w Polsce - prawie 3mln 😱
  14. Oj z tego co wiem to czynność jednostronna i nie ma jak odmówić
  15. Czy są jakieś regulacje prawne w tej sprawie? Niektóre drzwi w siedzibie naszej firmy otwierają się do środka, a inne na zewnątrz. Z góry dziękuję za odpowiedź ☺
  16. Hanna F.

Skręcenie nogi

Przyczyną zewnętrzną może być nawet nadmierny wysiłek fizyczny...
  17. Hanna F.

Szkolenie okresowe kierownika budowy

Nie zawsze trzeba się kierować nazwą stanowiska
  18. Nie trzeba tworzyć konkretnej dokumentacji, ale lepiej w przypadku kontroli wykazać zgodność przetwarzania z RODO. Dlatego też warto wszystko udokumentować.
  19. To są ceny liczone w tysiącach zł Zależy ile czujek, odpowiednich włączników, sygnalizatorów, itp. jest potrzebne
  20. jeszcze można pójść w stronę "reakcji i otwartości na uwagi pracowników" - możliwość zgłaszania przez nich rożnych pomysłów dotyczących BHP 👨‍🏭
  21. Czy na instrukcji przeciwpożarowej daje się podpis osoby sporządzającej?
  22. Hanna F.

Kominiarz - jak często?

Pamiętaj też, że sprawdzenie stanu technicznego przewodów kominowych musi być przeprowadzone przez osoby z uprawnieniami mistrza kominiarskiego oraz budowlanymi w odpowiedniej specjalności.
  23. Na pewno motywujące są nagrody i premie.. ale czasem to idzie w inną stronę, mam na myśli upomnienia i kary
  24. Hanna F.

Bariery stalowe na hali produkcyjnej

Zgodnie z GIS ,,pomieszczenia, w których wykonywane są czynności związane z produkcją i obrotem żywnością muszą być utrzymywane w czystości i zachowane w dobrym stanie i kondycji technicznej, a ich wyposażenie, wystrój i konstrukcja mają eliminować ryzyko jej zanieczyszczenia, w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności."