Skocz do zawartości

nanga parbat

Członkowie
 • Liczba zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O nanga parbat

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Podobno Microsoft pracuje nad nowym system i nie będzie nazwany Windows :O tylko modern OS. Czy wiadomo już coś więcej? Czy po zaprzestaniu wsparcia dla Windows 7 opłaca się kupować Windows10, czy czekać na Modern OS?
 2. Z jednej strony niby Microsoft 10 lat temu informował, że zapewni wsparcie na okres 10 lat. Teraz pieniądze mają iść na nowsze technologie... Z drugiej czas tak szybko leci Windows 7 wszedł jakby wczoraj
 3. po prostu nie mogą pozwolić sobie na jakieś "niebezpieczne" sytuacje
 4. Program Router Default Passwords - nie trzeba go nawet instalować, wystarczy pobrać, rozpakować i używać..
 5. oj, lepiej czasem nie usuwać zbyt dużej liczby plików... może to zaburzyć działanie systemu lub doprowadzić do problemów z jego uruchomieniem.
 6. A jaki masz budżet? Zobacz sobie ceny
 7. Chodzi o zagrożenia wynikające z zostawienia przestarzałych już technologii w firmowych systemach informatycznych. Mówię tu o sytuacji typu, że Microsoft przestał świadczyć wsparcie techniczne dla Windows XP w kwietniu 2014... Jakie jeszcze kojarzycie przykłady?
 8. Który program jest godny polecenia? Czy korzystał ktoś z usług online?
 9. Jak często należy przeprowadzać czyszczenie kominów? Gdzie szukać informacji na ten temat i jakiego kominiarza wybrać?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności