Skocz do zawartości

byern

Członkowie
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O byern

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. byern

  Planowanie załadunku

  Możliwości jest całkiem dużo. Najczęściej wykorzystuje się do tego oprogramowanie, przy pomocy którego wybiera się rodzaj auta, rodzaj naczepy a w związku z tym objętość którą można wykorzystać do załadunku. Oprogramowanie pomaga w optymalny sposób zaplanować załadunek, w taki sposób, aby po jego ukończeniu każda wolna przestrzeń została wykorzystana, a przy tym, aby auto i naczepa były odpowiednio wyważone. Przykładem takiego oprogramowania jest GoodLoading - jego specyfikację masz tutaj: https://goodloading.com/
 2. Chodzi o kontener z przeznaczeniem na budowę. Czy są jakieś określone przepisy, wymagania które powinny zostać spełnione?
 3. Mam tutaj na myśli zarówno kominek z otwartą jak i zamkniętą komorą spalania. W jaki sposób obudować i przy pomocy jakich materiałów, aby względy ppoż zostały zachowane. A przecież kominek potrafi rozgrzać się nawet do 400 st C.
 4. Czy ktoś z was przerabiał może ten temat? Czy w trakcie budowy domku warto jest go ubezpieczać? I jeżeli tak, to od jakich zdarzeń?
 5. Jakie normy, jaką specyfikacją powinny charakteryzować się szynoprzewody o zwiększonej odporności na wystąpienie ognia i pożaru?
 6. Czy ktoś przerabiał może tematykę paneli dekompresyjnych i odciążających wybuch? Jak się sprawdzają w praktyce? Mowa o tych wszystkich instalacjach, które są zagrożone wybuchem.
 7. Wygodna z punktu widzenia kierowcy wydaje się być opcja z możliwością połączenia przez bluetooth wbudowanym w samochodzie. W zasadzie, to każdy nowy samochód jest obecnie wyposażony w łączność w bluetooth. Druga opcja to montaż talefonu np na wysięgniku, z ekranem skierowanym w stronę kierowcy. Wówczas można korzystać z zestawu słuchawkowego lub zestawu słuchawki podłączanej na bluetooth - coś takiego jak ta tutaj: https://www.izigsm.pl/sklep-uchwyt-samochodowy.html
 8. byern

  badania lekarskie a zleceniobiorcy

  I co udało się załtwić ten temat? Bo w takich sprwach u nas zwykle kadrowa podpowiada co i jak.
 9. I miał do tego prawo, bo pewne minimum powinno być spełnione.
 10. byern

  Oddymianie pasaży

  Mam jeszcze pytanie dot. kanałów oddymiających i generalnie wentylacyjnych, również do budynku wielkopowierzchniowego. Z czego powinny być wykonane takie kanały, aby spełniały wszystkie normy ppoż?
×