Skocz do zawartości

wmax

Członkowie
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O wmax

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Moim zdaniem taki kontener to bardzo dobra opcja. Można zakupić kontenery w różnych konfiguracjach: całoroczne, sezonowe itd. Są chętnie wykorzystywane np jako biura w komisach samochodowych. Są dosyć szczelne, mała powierzchnia, to i stosunkowo łatwo je ogrzać. Duży wybór budynków modułowych o różnym przeznaczeniu mają tutaj: http://www.hepamos.com.pl/oferta/budynki-modulowe Zadzwoń, zapytaj co i jak i ile to może kosztować.
 2. To po co skłamałaś? Dlaczego nie powiedziałaś jak było. Oj coś tu jest grubymi nićmi szyte.
 3. wmax

  Outsourcing IT

  Zwykle jest to indywidualna decyzja. Wybór modelu zależy od charakteru pracy danej firmy czy przedsiębiorstwa, od załogi, od wdrożonych rozwiązań technologicznych, od tego ich kompetencji w zakresie it. Czasami lepsza opcją jest zatrudnienie technika, informatyka na etacie a innym razem zdecydowanie lepszą opcją jest zlecanie usług zewnętrznej firmie - czyli outsourcing it. Jak to wygląda cenowo, można dowiedzieć się wysyłając tutaj zapytanie: http://dreamiteam.pl/oferta/outsourcing-it/
 4. wmax

  Praktyki zawodowe

  Pytanie czy chcesz się czegoś nauczyć, czy potrzebujesz jedynie pieczątki. Bo jeżeli potrzebujesz pieczątki, to najlepiej gdzieś w urzędzie. Dadzą Ci biurko, jakieś materiały do przeczytania. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć, to najlepiej przy jakimś instruktorze BHP.
 5. Chodzi o planowanie załadunku naczep i generalnie aut ciężarowych przyjeżdżających do centrów logistycznych, odbierających załadunek oraz transportujących do miejsca docelowego. Zastanawiamy się, w jaki sposób najlepiej tego dokonać. Czy ktoś już może to wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, w jaki sposób efektywnie planować załadunek?
 6. Możliwości z tego zakresu jest co najmniej kilka. Tak na szybko do głowy przychodzą mi dwa rozwiązania. Pierwsze to ogrodzenia modułowe, montowane na specjalnych podstawkach. Można je postawić w szybki i efektywny sposób. Drugie rozwiązanie to siatka stalowa, węzłowa - którą też bardzo szybko się rozwija i w efektywny sposób można ogrodzić nawet całkiem duże powierzchnie. Specyfikację takich siatek stalowych znajdziesz np tutaj we wpisie: https://www.metalurgia.pl/ogrodzenia/siatki-wezlowe/siatka-lesna-wezlowa
 7. Jakie są wady i zalety zatrudniania pracowników tymczasowych do prostych prac przez agencje zatrudnienia. Czy ktoś może to już wcześniej przerabiał?
 8. Chodzi o konferencję połączoną ze szkoleniem. Gdzie ją najlepiej zorganizować w Krakowie? Myślę, że liczba uczestników nie przekroczy trzydziestu.
 9. wmax

  Oddymianie pasaży

  Oczywiście z materiałów ognioodpornych i jest takich dużo na rynku. To co należy uwzględnić projektując kanał wentylacyjny i oddymiający to maksymalne wymiary i przekrój takiego kanału, ciśnienie panujące w kanałach, wilgotność środowiska w którym będą pracowały kanały. Kanały mogą być wykonane z blachy stalowej i często tak właśnie się robi lub z płyt ognioochronnych. Przykładową specyfikację znajdziesz np tutaj: https://www.promattop.pl/pl-pl/applications-new/kanaly went/kanaly-went
 10. Ten kto pracuje za kółkiem doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią jest stała komunikacja, która odbywa się zwykle drogą telefoniczną. I polskie prawo mówi, że nie można rozmawiać z wykorzystaniem ręki przy - a więc pozostaje zestaw słuchawkowy lub głośnomówiący. Jak to u was wygląda?
 11. Cóż, są przepisy budowlane i jeżeli są one spełnione, to dodatkowych kryteriów raczej spełniać nie trzeba.
 12. wmax

  RODO a wyciek danych

  Wycieki danych zdarzały się, zdarzają sięi będą się zdarzały. Rodo niestety nic w tym zakresie raczej nie zmieni.
×