Skocz do zawartości

wmax

Członkowie
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O wmax

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. wmax

  RODO a wyciek danych

  Zastanawiam się nad jakimś systemem który wsparłby archiwizowanie tych wszystkich dokumentów które jestem zobowiązany przechowywać....
 2. Możecie polecić jakieś oprogramowanie do wspierania zarządzania szkoleniami - tak aby to wszystko znajdowało się w jednym miejscu i było w sposób logiczny ułożone...
 3. Podpisuję się pod tym, rzeczywiście lepiej wejść w materiały po podwyższonym współczynniku odporności na ogień.
 4. Nie są to urządzenia które są powszechnie dostępne w w sklepach komputerowych. Ale oczywiście są na rynku dostawcy, którzy specjalizują się w tego rodzaju usługach. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.sabur.com.pl/kategoria-produktu/komputery-i-monitory-przemyslowe/monitory-przemyslowe/ Jak wygląda to w praktyce.
 5. Nie znam sprawy, ale podejrzewam, że dużo zależy od indywidualnego podejścia każdej z zainteresowanych stron. Jeżeli jest porozumienie w zakresie aby jak najszybciej zakończyć daną sprawę, to nie są to duże trudności. Gorzej, jeżeli nie ma porozumienia, wówczas rzeczywiście tego rodzaju sprawy mogą ciągnąć się latami. Przedstawcie swój problem np tutaj: https://kancelariamc.pl/ - być może będą w stanie pomóc...
 6. Chciałem zapytać, aby się upewnić. Czy jest jakiś prawny obowiązek ubezpieczenia dziecka chodzącego do szkoły? Czy są jakieś przepisy które tego nakazują? Kolejna sprawa, to na jaką kwotę najlepiej ubezpieczać i gdzie? Bo w szkołch twierdzą, że PZU.
 7. Domu, który był przez kilka lat niezamieszkały i przeszedł trochę wilgocią, stęchlizną i generalnie mimo czyszczenia, sprzątania, wietrzenia, ogrzewania czuć nadal zapach stęchlizny.
 8. Możliwości jest co najmniej kilka. Można wykorzystać pocztę do tego typu celów. A można też skorzystać z EDI, który też bardzo dobrze będzie nadawał się do tego typu zadań. Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://www.edison.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow
 9. Jakimi zabezpieczeniami ppoż powinny charakteryzować się instalacje silnoprądowe, dystrybuujące wysokie napięcia w obrębie danego budynku przemysłowego lub zespołu budynków przemysłowych?
 10. Moim zdaniem taki kontener to bardzo dobra opcja. Można zakupić kontenery w różnych konfiguracjach: całoroczne, sezonowe itd. Są chętnie wykorzystywane np jako biura w komisach samochodowych. Są dosyć szczelne, mała powierzchnia, to i stosunkowo łatwo je ogrzać.
 11. To po co skłamałaś? Dlaczego nie powiedziałaś jak było. Oj coś tu jest grubymi nićmi szyte.
 12. wmax

  Outsourcing IT

  Zwykle jest to indywidualna decyzja. Wybór modelu zależy od charakteru pracy danej firmy czy przedsiębiorstwa, od załogi, od wdrożonych rozwiązań technologicznych, od tego ich kompetencji w zakresie it. Czasami lepsza opcją jest zatrudnienie technika, informatyka na etacie a innym razem zdecydowanie lepszą opcją jest zlecanie usług zewnętrznej firmie - czyli outsourcing it.
 13. wmax

  Praktyki zawodowe

  Pytanie czy chcesz się czegoś nauczyć, czy potrzebujesz jedynie pieczątki. Bo jeżeli potrzebujesz pieczątki, to najlepiej gdzieś w urzędzie. Dadzą Ci biurko, jakieś materiały do przeczytania. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć, to najlepiej przy jakimś instruktorze BHP.
 14. Chodzi o planowanie załadunku naczep i generalnie aut ciężarowych przyjeżdżających do centrów logistycznych, odbierających załadunek oraz transportujących do miejsca docelowego. Zastanawiamy się, w jaki sposób najlepiej tego dokonać. Czy ktoś już może to wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, w jaki sposób efektywnie planować załadunek?
 15. Możliwości z tego zakresu jest co najmniej kilka. Tak na szybko do głowy przychodzą mi dwa rozwiązania. Pierwsze to ogrodzenia modułowe, montowane na specjalnych podstawkach. Można je postawić w szybki i efektywny sposób. Drugie rozwiązanie to siatka stalowa, węzłowa - którą też bardzo szybko się rozwija i w efektywny sposób można ogrodzić nawet całkiem duże powierzchnie. Specyfikację takich siatek stalowych znajdziesz w Internecie.
×