Skocz do zawartości

patrick

Członkowie
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O patrick

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Planujemy montaż kominka. Zastanawiamy się nad względami ppoż. Czyli aby odporność na ewentualne zapruszenie ognia była możliwie największa. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć na co należy zwracać uwagę?
 2. No spoko dzięki za informacje!
 3. Chodzi o monitory wyświetlające aktualny stan maszyn przemysłowych, przy pomocy których można nimi sterować. Jaką specyfikacją powinny się charakteryzować, aby sprawnie można było wykorzystywać w skrajnych warunkach np niskich, wysokich temperaturach - w pomieszczeniach o podwyższonej lub obniżonej wilgotności.
 4. Czy ktoś przerabiał może temat budynków modułowych oraz tych wszystkich kwestii ppoż. w ich przypadku? W sensie,czy powinny być wyposażone w jakieś dodatkowe opcje, wyposażenie, dedykowane materiały z podwyższoną ochroną ppoż?
 5. Musze się zgodzić tutaj z przedmówcią, bo wyciągnął dobre wnioski. Ewentualne działania będą wynikały z przeprowadzonej rozmowy.
 6. Wietrzenie Usunięcie wszystkich rzeczy, w ktorych jeszcze ta stęchlizna mogła zostać ( czasami zostaje w domu jakiś papier toaletowy czy stary mebel, ktory jest nią przesiąkniety) Ozonowanie Ewentualnie soda oczyszczona Zerknij sobie tutaj https://aniaradzi.pl/porady/jak-usunac-zapach-stechlizny-z-kanapy-lozka-dywanu-czy-szafy-domowe-sposoby/ - na stronie są porady w jaki sposób usunąć nieprzyjemne zapachy z konkretnych rzeczy w domu.
 7. patrick

  Konto firmowe

  Są. Aczkolwiek nie kazdy bank oferuje darmowe konto firmowe. Weszła ostatnio ustawa, ktora zobowiązuje banki do udostepnienia darmowego konta podstaowowego dla każdego. Z tego jednak co wiem to nie obejmuje ona kont firmowych. Z porównania kont firmowych wynika, że aktualnie w zasadzie tylko 3 banki mają sensowną ofertę: biznest konto w nest banku ikonto biznes w alior banku oraz konto firma to ja w idea banku https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/ - zobacz sobie sam
 8. patrick

  Zasady BHP a sklep

  Masz na myśli tego typu meble: https://brandcreation.pl/oferta/stoiska-targowe/ ?
 9. Podpisuję się pod powyższym.
 10. Tak. Koszta rozsądne, logistycznie też bez zastrzeżeń.
 11. Z tego co wiem, to procedura jest taka, że po podpisaniu umowy, kurier w naszej obecności ma zapakować umowę do nowego opakowania, zabezpieczyć, tak aby nikt inny nie miał do tego dostępu. Warto tego przypilnować, bo umowy rzeczywiście zawierają wrażliwe dane. Ale wiele banków daje możliwość założenia konta zupełnie zdalnie. Jedyna opcja jaka jest potrzebna, to przelewa autoryzacyjny. Na pewno jest tak w Nest Banku, tutaj https://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/ trochę opinii na jego temat.
 12. Wydaje mi się, że tego typu szkolenia to przyszłość. Zobaczcie ile czasu oszczędzamy na dojazdach, na organizowaniu całej otoczki szkolenia. W ten sposób same szkolenie jest tańsze i bardziej dostępne. Będzie popyt, będzie podaż.
 13. Jakie sa najlepsze sposoby na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem? Jakie są stosowane rozwiązania?
 14. Czy ktoś może przerabiał ten temat? Chodzi o zasady BHP w sklepie: instrukcje, wykorzystanie materiałów, mebli. Z chęcią poczytam na temat przepisów z tego zakresu. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?
 15. Jak każde rozwiązanie, także i to ma pewne wady i zalety. Wśród największych zalet wymienić należy elastyczność, możliwość łatwego rozliczania się z agencją na podstawie faktury. Kolejne zalety to łatwość w zwiększaniu lub zmniejszaniu personelu w zależności od potrzeb, bez ryzyka związanego z kodeksem pracy. Wady - pracownik może nie jest związany z firmom tak jak powinien być.
×