Skocz do zawartości

patrick

Członkowie
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O patrick

 • Ranga
  Początkujący
 1. No własnie, kto ma wgląd w dane bankowe, w historię transakcji oraz inne wrażliwe dane z tego zakresu?
 2. Jestem na etapie poszukiwania firmy, która specjalizuje się w formowaniu koron drzew w Łodzi. Kogo takiego polecicie? Chodzi tutaj o stare drzewka.
 3. Zdecydowanie hala stalowa . Polecam skontaktowanie się w tym przypadku z tą firmą: https://www.mcmproject.com.pl/hale Zajmują się stawianiem takich hal i powinni Ci doradzić w przypadku rozwiązań i przygotować wycenę. Hala stalowa jest o wiele bardziej uniwersalna. Na ogół ma ona konstrukcję skręcaną, więc w razie zmiany koniunktury, potrzeb lub innego powodu, można ją zdemontować, przenieść lub sprzedać, odzyskując znaczną kwotę pieniędzy. To sprawia, że na takie budynki łatwiej uzyskać atrakcyjne finansowanie, łącznie z leasingiem Poza tym szybciej ją wybudujesz i potem bezproblemowo rozbudujesz.
 4. patrick

  Upadłość konsumencka

  Upadłość taką może ogłosić osoba, ktora ma tak duże długi, ze nie bedzie w stanie ich na pewno spłacić. Nie jest to przy tym takie proste z uwagi na to, ze trzeba spełnić szereg warunków. NO i nie wszyskie długi podlegają upadłości. Sa sytuacje, w których dana osoba nie może ogłosić upadłości i pozbyć się wszystkich długów ale jedynie cześci zadłuzenia.... Więcej informacji znajdziesz tutaj; https://konsumentupadlosc.wordpress.com/2019/01/29/czy-po-ogloszeniu-upadlosci-wszystkie-dlugi-zostana-umorzone/ Opisane jest tutaj jak wyglada procedura.
 5. Potrzebuję zakupić komputer przenośny - taki z przeznaczeniem do prezentacji multimedialnych. Nie chcę wydawać zbyt dużego budżetu na ten cel możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 6. Chodzi o budynek we Wrocławiu w którym funkcjonuje jeszcze piec kaflowy, taki jakiego używało się kiedyś. Szukam kogoś, kto zająłby się jego demontażem oraz zabezpieczeniem pomieszczenia pod względem ppoż.
 7. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc ogłosić upadłość konsumencką?
 8. patrick

  Firma sprzątająca z Warszawy

  Takich firm, szczególnie w Warszawie jest bardzo dużo. Z tego co wiem, to tam większość tego typu usług działa na zasadzie B2B, czyli outsourcing IT. Wyślij zapytania do firm, które zajmują się tego typu usługami. Znajdziesz je na portalach ogłoszeniowych, grupach tematycznych na facebooku czy bezpośrednio szukając w Google. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić pod linkiem: https://www.inwemer.pl/ Możesz ewentualnie wysłać maila z zapytaniem.
 9. Czy ubezpieczenie, polisa ubezpieczeniowa obejmuje tą kwestię? Tzn wypłacają odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu spowodowany np ugryzieniem?
 10. Co zrobić w sytuacji w której nie mamy możliwości za bardzo w firmie, pełnowymiarowego przeprowadzania archiwizacji. Chodzi o braki lokalowe. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Czy ewentualnie można archiwizować dokumenty w sposób cyfrowy, czyli na dysku, a papierowe dokumenty wrzucać do niszczarki?
 11. Jakie czujki należy zastosować w przypadku instalacji grzewczej zasilanej gazem. Dodam, że chodzi o kocioł gazowy z otwartą komorą spalania, a więc teoretycznie może dojść do wydzielenia się czadu.
 12. Mam na myśli kierowców, którzy jeżdżą na co dzień przede wszystkich na trasach międzynarodowych - zwłaszcza w obrębie UE. Jakie są zwykle ryzyka związane z pracą na stanowisku, jakie szkolenia BHP obowiązują kierowców międzynarodowych?
 13. Jakie gaśnice będą najlepiej się sprawdzały do gaszenia tych wszystkich urządzeń elektrycznych i miejsc które mogą stanowić źródło energii elektrycznej. Chodzi o to, aby nie doszło do kontaktu z elektrycznością u osoby która gasi.
 14. W sumie, nikt nigdy nie objaśniał znaczenia, a oznakowanie, w tym oznakowanie elektryczne, to dosyć istotny temat, bo w zasadzie na co dzień się z nim spotykamy. Warto więc wiedzieć co dany znak oznacza i z czym to się w ogóle je. Informacje na ten temat dostępne są tutaj pod linkiem: http://systemyelektryczne.eu/oznakowanie_elektryczne-4.html
 15. Zastanów się nad zabudową suchą z wykorzystaniem płyt kartonowo-gipsowych. Pomiędzy płytami a dachem, w celu poprawy izolacji termicznej możesz dodatkowo zamontować wełnę mineralną która będzie miała bardzo dobre właściwości termiczne, opcjonalnie może to być pianka poliuretanowa. Na rynku jest bardo dużo płyt o zwiększonej odporności na ogień czy uszkodzenia mechaniczne ( o zwiększonej gęstości). Sprawdź jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedzy/buduj-z-nami/material-budowlany-do-zabudowy-poddaszy-plyta-gk-nida-ogien
×