Skocz do zawartości

patrick

Członkowie
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O patrick

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Czy ktoś może przerabiał ten temat? Chodzi o zasady BHP w sklepie: instrukcje, wykorzystanie materiałów, mebli. Z chęcią poczytam na temat przepisów z tego zakresu. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?
 2. Jak każde rozwiązanie, także i to ma pewne wady i zalety. Wśród największych zalet wymienić należy elastyczność, możliwość łatwego rozliczania się z agencją na podstawie faktury. Kolejne zalety to łatwość w zwiększaniu lub zmniejszaniu personelu w zależności od potrzeb, bez ryzyka związanego z kodeksem pracy. Wady - pracownik może nie jest związany z firmom tak jak powinien być. Koszta - najlepiej dopytać co i jak np tutaj: https://www.inwemer.pl/oferta/pracownicy-tymczasowi
 3. Nie rozumiem, z jakiego powodu miałby tam być strażak. Po prostu zakład jest zgłoszony, jako potencjalne zagrożenie i strażacy z lokalnego PSP sami na odpowiednie hasło będą w stanie ogarnąć co i jak.
 4. patrick

  Sznoprzewody ppoż

  Szynoprzewody to urządzenia, które są dobierane indywidualnie do danej lokalizacji, wg określonej specyfikacji. I tak mamy do dyspozycji szynoprzewody dużych mocy, szynoprzewody wodoszczelne, które są najczęściej montowane na zewnątrz budynku, szynoprzewody ognioodporne, dystrybucyjne, jak sama nazwa wskazuje, służą do efektywnej dystrybucji energii elektrycznej czy szynoprzewody do odbiorników ruchomych, czyli z ruchomymi elementami - ich konstrukcja w związku z tym musi się różnić od pozostałych typów. Bardziej szczegółówy opis znajdziesz na stronach dystrybutorów np tutaj: https://www.egsystem.pl/szynoprzewody.php
 5. patrick

  badania lekarskie a zleceniobiorcy

  Ale lekarz medycyny pracy będzie doskonale wiedział, co ma wypełnić i o jakie badania tak naprawdę chodzi pracodawcy.
 6. Ponawiam link: http://see4business.com/
 7. Pytasz się tutaj o firme, która organizuje takie eventy czy o miejscowkę? W sumie hoteli w Krakowie jest wiele, większość z nich posiada zaplecze konferencyjne tak więc z organizacją miejsca nie powinno być problemu ( jeśli zrobicie to w odpowiednio szybkim czasie i z odpowiednim wyprzedzeniem). Jeśli jednak chciałbyś zaplanować jakieś ciekawe atrakcje dla uczestników po szkoleniu, polecam kontakt z nimi: http://see4business.com/ Jest to duza agencja eventowa, powinni cos zaproponować na miejscu.
 8. Zależy jeszcze gdzie budowa się odbywa, bo czasami mimo wszystko warto. Zwłaszcza od takich sytuacji, jak np kradzieże czy różne zdarzenia losowe jak np nagłe załamanie pogody i inne tego typu historie. Generalnie ubezpieczycieli jest dużo i podchodzą do tego dosyć elastycznie, koszta ubezpieczenia w związku z tym, też są dosyć elastyczne i uzależnione od przedmiotu ubezpieczenia. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://wygodnie.pl/porady/ubezpieczenie-domu-w-budowie-pozwoli-uniknac-strat-finansowych ciekawy tekst poświęcony temu zagadnieniu.
 9. W jaki sposób najlepiej tymczasowo ogrodzić dosyć duża powierzchnię, aby po pierwsze wyznaczyć pewną granicę, której nie można przekraczać, a po drugie, aby zabezpieczyć to co znajduje się na chronionym obszarze?
 10. Możliwości jest co najmniej kilka. Aktualnie popularnym materiałem w różnego rodzaju pracach wykończeniowych są płyty k-g. Dostępne są też takie, które są odporne na wysokie temperatury np płyta Nida Ogień lub płyta Nida Ogień Plus. W sieci masz sporo instrukcji montażu np tutaj: https://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedzy/buduj-z-nami/obudowa-kominka-z-plyt-g-k-w-10-krokach Gdzie krok po kroku została opisana procedura montażu kolejnych elementów, oraz zabezpieczenia ppoż.
 11. patrick

  szkolenia wstepne

  Wydaje mi się, że kurs jest potrzebny, aby zaktualizować posiadaną wiedze.
 12. Wszystkie metody są dobre, byle by nie trzymać telefonu przy uchu.
×