Skocz do zawartości

BusinessMan

Członkowie
  • Liczba zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana BusinessMan w dniu 9 Listopada 2017

Użytkownicy przyznają BusinessMan punkty reputacji!

Reputacja

1 Nie wyróżnia się

O BusinessMan

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. W trakcie tych czynności ważne jest ustalenie, czy Twój wypadek można zakwalifikować jako wypadek przy pracy. Musi spełniać 4 warunki: zdarzenie nagłe, spowodowane przyczyną zewnętrzną, skutkiem jest uraz lub śmierć, wydarzył się w miejscu pracy lub w drodze do niej. Sprawdź też, czy miałeś i w jakiej wysokości opłacane składki na ubezpieczenie wypadkowe.
  2. https://www.bhpex.pl/sklep/01f11929e-kowal-ocena-ryzyka-zawodowego-metoda-pn-n-18002.html To chyba powinno cię zaspokoić tu masz gotową ORZ/
  3. Postępowanie administracyjne Aktualne prawo budowlane mówi, że na budowę zbiornika o pojemności do 7 m³ nie jest wymagane pozwolenie na budowę, a tylko zgłoszenie budowlane. Widać, że wszystkie przedstawione zbiorniki spełniają ten wymóg. Należy uzyskać warunki zabudowy (na zbiornik i przyłącze gazowe). W tym celu trzeba złożyć do Urzędu Gminy wniosek uzupełniony o mapę geodezyjną do celów informacyjnych z naniesioną lokalizacją zbiornika. Na tej podstawie można wykonać projekt, który trzeba dołączyć do wniosku – zgłoszenia budowlanego. Do budowy można przystąpić, jeśli w ciągu 30 dni nie
  4. Z jakiego powodu miałbym wybrać akurat ten jonizacyjny? W czym jest lepszy od fotoelektrycznego?
  5. To jest sypialnia, dębowe łóżko, duża dębowa szafa na ubrania i dębowe rozsuwane drzwi, podłoga wykładana jest panelami, i mam też objętościowo duże firanki i zasłony. Myślę, że tyle powinno wystarczyć
  6. Jeżeli osoba która chce posiadać takie urządzenie, zapewne zamawia specjalistyczną ekipę do montażu, tacy ludzie powinni wszystko wiedzieć. Poza tym dostając taki sprzęt zazwyczaj dołączona jest notka i tam takie rzeczy powinny się znaleźć.
  7. Nie wiem czy istnieje jakiś przepis prawny który zabraniałby teraz wyczytywania ocen w otoczeniu rodziców innych uczniów.
  8. W takim razie który z nich będzie lepszy?
  9. Witajcie wszyscy! Znacie może powód dlaczego rząd wstrzymał dopłaty do szkoleń BHP?
  10. Jak działają takie czujniki?
  11. Witam, chciałbym się dowiedzieć czy istnieją różne typy czujników? Chodzi mi dokładnie o to czy jeżeli będę palił w piecu drewnem i zamontuję czujnik, a potem opał zmienię na węgiel to czujnik może przestać działać? Z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności