Skocz do zawartości

pgw

Członkowie
 • Zawartość

  45
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O pgw

 • Ranga
  Początkujący
 1. Wybór z tego zakresu jest stosunkowo szeroki. To na co należy zwrócić uwagę, to aby pochodziło to od jakiegoś sprawdzonego producenta, z gwarancją itd. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://niezbednikelektryka.pl/ Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
 2. W jaki sposób najlepiej zabezpieczyć się przed włamaniem do systemu inforamtycznego. Mam dosyć trudne hasło - ale zastanawiam się nad jeszcze jakimś dodatkowym zabezpieczeniem... Ktoś już to może wcześniej przerabiał?
 3. W wielu branżach pracownicy dostarczani przez agencje zatrudnienia stanowią podstawę siły roboczej. Wynika to z faktu, że tam gdzie jest zapotrzebowanie na pracę, tam zwykle nie ma za bardzo możliwości obsługi tego całego działu związanego z zatrudnieniem, z kadrami i tymi wszystkimi kwestiami tym związanymi. Lepiej gdy agencja zatrudnienia wystawi fakturę. Proponuję jeszcze sprawdzić to tutaj pod linkiem: http://www.inwemer.pl/ Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tym związanych. Można podpytać o warunki, koszta itd.
 4. Faktem jest, że obecnie stosuje się w budownictwie bardzo dużą ilość tych wszystkich materiałów o wysokim współczynniku ognioodpornym. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze?
 5. Znacie może jakieś fajne miejscówki w Warszawie w których można popływać?
 6. Chodzi o te wszystkie zawody które wykonuje się w tych wszystkich miejscach w których występują kleszcze. Wiadomo, kleszcze przenoszą różne groźne choroby. Pytanie, w jaki sposób można się przed nimi efektywnie chronić?
 7. Potrzebuje namiarów na dobrego notariusza dla umowy darowizny. Czy możecie polecić dobrą kancelarię notarialna w Zabrzu?
 8. pgw

  Najlepsze konto bankowe

  Rozumiem, że chodzi tutaj o konto osobiste? Jeśli tak to na stronie jest dobry ranking: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Masz tutaj aktualne porównanie kont osobistych i możesz wybrać sobie konto, które jest najtańsze. Poleciłbym Ci po prostu nest bank. Obecnie jest to najwiekszy bank skupiający się na bankowości internetowej, ale otwierają w Polsce coraz to nowe placówki. Obecnie mają w praktycznie kazdym dużym oraz średnim mieście. Prowadzenie konta: 0 zł Opłata za kartę: 0 zł Przelew przez internet: 0 zł Darmowe bankomaty i to nie tylko w Polsce, ale również na świecie co przydaje się jak jestes na przykład na wycieczce oraz chcesz wybrać z bankomatu kaskę.
 9. Czy ktoś przerabiał może tematykę gaśnic - chodzi o te wykorzystywane w tych wszystkich miejscach publicznych. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze?
 10. Mam na myśli te wszystkie materiały które wykorzystuje się chociażby do izolacji termicznej czy akustycznej, a które to bywają problematyczne w kontekście ochrony ppoż. No własnie, jak można się efektywnie przed tym chronić?
 11. Gdybyś chciał pójść do towarzystwa ubezpieczeniowego iubezpieczyć się na podobnych warunkach, to pewnie zapłaciłbyś drożej. Ile drożej - to zależy od towarzystwa ubezpieczeniowego, bo one jednak różnią się pod tym względem. Minusem zbiorówek jest to, że za bardzo nie można zmieniać zapisów umów. Po prostu masz ofertę i decydujesz się na nią z dobrodziejstwem inwentarza lub rezygnujesz. Odsyłam jeszcze do https://wygodnie.pl/ Porównywarka ubezpieczeniowa z wykorzystaniem której możesz sprawdzić jak to wygląda w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych.
 12. Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. Jak już kupować gaśnicę, to najlepiej z przeznaczeniem do możliwości zagaszenia ognia z różnych źródeł (w zależności od źródeł ognia). A źródłem ognia może być wadliwie działająca instalacja elektryczna, instalacja gazowa lub inne tego typu, które nie dają się w prosty sposób okiełznać (z wykorzystaniem standardowych sposobów. Odsyłam do https://www.egsystem-sklep.pl/ Mają tam dosyć duży wybór gaśnic.
 13. Zależy jeszcze jaki to jest konkretnie wyjazd zagraniczny, bo jeżeli jest to zorganizowana wycieczka, to często bywa tak, ?e w ramach tego pakietu jest ju? jakie? ubezpieczenie. Nie mniej jednak warto jest wykupić dodatkowe ubezpieczenie, od tych wszystkich zdarzeń, które przecież mogą się? przydarzyć za granicą: wypadki, problemy zdrowotne, które będą wymagały interwencji medycznej - czy nawet pomoc w zorganizowaniu transportu do PL. A koszta takiego ubezpieczenia nie s? przecie? wysokie. Polecam zapozna? się z https://superpolisa.pl/ - porównywarka ubezpieczeniowa, za pośrednictwem której można sprawdzić warunki w poszczególnych ubezpieczalniach.
 14. Znacie może jakieś firmy z Warszawy, zajmujące się sprzątaniem dużych powierzchni? Najlepiej na zasadzie outsourcingu tego typu usług, w co najmniej kilku lokalizacjach.
 15. W jakich sytuacjach warto wdrożyć certyfikat poświadczający, że w danym zakładzie obowiązują certyfikaty takie jak bezpieczeństwa i higieny pracy. Mam na myśli np certyfikat OHSAS 18001 / PNN 18001. Kiedy i w jakich sytuacjach warto takowy certyfikat posiadać?
×