Skocz do zawartości

pgw

Członkowie
 • Liczba zawartości

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O pgw

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ogólnie zależy od mechanika. Jeśli coś nie będzie Ci odpowiadalo, zawsze możesz poprosić o poprawkę. Jeśli będzie to w ramach gwarancji, mozesz również wybrać rekompensatę pieniężna - i ewentualnie naprawić we własnym zakresie.
 2. Kupowałem tam moją audicę na początku tego roku. I nie mam do nich zastrzeżeń. Pracownik, który mnie obsługiwał zrobił na mnie dobre wrażenie, konkretny, wszystko wyjaśnił. Nie okłamał jeśli chodzi o stan pojazdu. Auto był w stanie technicznym bardzo dobrym na pierwszy rzut oka, jak się okazało w późniejszym użytkowaniu, faktycznie było zadbane. Nie miałem żadnych niespodzianek. Ogólnie nie jest to jedynie moja opinia. wcześniej poczytałem sobie opinie o różnych firmach, wiadomo, ze każda firma ma lepsze i gorsze opinie, ale jednak w przypadku master1 więcej było tych pozytywnych. Znalazłem ta
 3. Tego rodzaju usług jest dosyć dużo, nie powinno być większych trudności ze znalezieniem samej usługi. Kwestią otwartą pozostaje jedynie ustalenie ceny - a ta będzie wynikała bezpośrednio z zakresu obowiązków. Krótko mówiąc, jest to zwykle indywidualna wycena. Proponuję sprawdzić jeszcze w firmie Inwemer Inwemer Radomsko 97-500 Radomsko ul. Kolejowa 2 tel.: +48 44 738 18 32 Ewentualnie szukaj na OLX
 4. Witam. Czy pracodawca musi dostarczyć pracownikom ubrania robocze?
 5. pgw

  Budowa hali

  Ze swoiej strony mogę Ci polecić firmę MCM MCM PROJECT Sp. z o.o. ul. Obywatelska 103 94-104 Łódź tel: 42 637 20 34 .Specjalizują się w stawianiu takich profesjonalnych konstrukcji ze stali. Firma bardzo duża, działaja na cała Polskę, posiadają w tym zakresie duże doświadczenie. Cena zalezy od konkretnego projektu. Proponuję skontaktowac się z nimi w tej sprawie. Jakiś czas temu w firmie, w której mam część udziałów korzystali z ich usług. Przebudowali nam dwa magazyny.
 6. OK , po co w takim razie prowadzić działalność która z założenia nie zarabia na ZUS? Formułowanie biznesu zakłada koszty, którymi jest między innymi ZUS .skupianie się na nie płaceniu,unikaniu zusu jest skraje. Zamiast tego lepiej skupić się na tym jak z danej działalności osiągnąć zysk ???
 7. Mam pytanie o sposoby motywacji pracowników w firmach w jakich pracujecie. Jakie znacie ciekawe sposoby na zmotywowanie pracowników? Co moze się sprawdzić w firmie?
 8. Czy ktos wie czym moze jest formowanie rotacyjne oraz jak wykorzystuje się je w biznesie?
 9. Myślę, ze wszystko w projekcie jest ustalone wzorcowo. Chcialbym tutaj jednak zaznaczyć, ze nie jest najważniejsza sama sciana ale również inne wyposazenie. Na przykład dobrze będzie tutaj dopilnwoać aby na miejscu znalazły się odpowiednie drzwi antypozarowe. Bo takie drzwi w przypadku pożaru skutecznie zatrzymają ogień w jednym miejscu (przynajmniej na jakiś czas, ułatwi to ewakuację osob z budynku). Polecam kontakt z nimi: https://www.alufire.com/pl/ Firma ma takie wyposazenie.
 10. Takich sklepów możecie szukac na takich stronach jak Ferpol Ferpol Odzież robocza - BHP ul. M.C Skłodowskiej 98 96-100 Skierniewice tel: 46 832 80 20 i zamawiac własnie przez internet bo często jest to tańsza opcja niż zakup w sklepie stacjonarnym. Nie ma rownież problemu z doborem rozmiarow ( bo jest tutaj znacznie szerszy wybór) Dobrze tez przy takich zakupach mieć sprawdzonego producenta aby było wiadomo, że kupujemy produkt sprawdzony i dobry. W powyższej hurtowni jest równięż mozliwosc znakowania odziezy roboczej.
 11. Przede wszystkim oświetlenie takie powinno spelniać swoją funkcję - zapewnienie bezpieczeństwa ludziom zaangażowanym w potencjalnie niebezpieczny proces lub sytuację i umożliwienie im właściwego zakończenia procedur ze względu na bezpieczeństwo innych osób przebywających w obiekcie. W wielu obiektach takie oświetlenie jest wręcz obowiązkowe, przykładem tutaj jest szpital. Polecam skontaktowanie się z firmą: https://tmtechnologie.pl/produkt/2/oprawy-awaryjne-w-wersji-cb/itech-m2-m5-2 W ofercie mają kilka dobrych systemów oświetlenia antypanicznego. Powinni doradzić co będzie naj
 12. Witam wszystkich. Jak aktualnie przedstawia sie kwestia ubrań roboczych dla pracowników? Czy pracownicy musza mieć ze soba jakaś odzież roboczą?
 13. Nie patrz się tutaj tylko na cene odzieży roboczej, Liczy się to czy ubrania robocze są dopasowane do stanowiska pracy pracownika i czy spełniają tutaj odpowiednie normy wykonania. Od dobrych 2 lat ubrania robocze dla pracowników zamawiam w tej firmie: Ferpol Odzież robocza – BHP ul. M.C Skłodowskiej 98 96-100 Skierniewice tel: 46 832 80 20 I mogę polecić. Po pierwsze profesjonalne doradztwo, w sklepie pracują osoby, które znają się na rzeczy tak wieć są w stanie doradzić Ci jaka odzież robocza dla danego stanowiska pracy będzie najlepsza. Po drugie mają dobre ceny, Po trzecie
 14. Światłowód już jest podciągnięty? Czy dopiero będzie ciągnięty? Może przydałby się do tego jakiś projekt? Nie bez znaczenia jest ilość użytkowników jaka będzie z tego korzystała. Kolejna sprawa, to czy to ma być wszędzie po pokojach rozprowadzone na WiFi? Czy gniazdka - czyli układanie kabli, wiercenie. Jak gdzieś gniazdko wychodzi to i tak moim zdaniem całkiem dobrze, bo przecież zawsze można wstawić jakiś router WiFi lub access point. O wycenę usługi zapytaj w ABC KOMPUTERY Meskomp - trochę się cenią, ale usługa będzie zrobiona dobrze jakościowo i na gwarancji.
 15. Porównaj sobie rozwiązania oferowane przez różne firmy, różnych producentów oraz wybierz to najbardziej optymalne rozwiązanie. Tutaj jeszcze sprawdź: https://www.alufire.com/pl/produkty/classic-line-doors/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...