Skocz do zawartości

pgw

Członkowie
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Nie wyróżnia się

O pgw

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Nakazuje to zdrowy rozsądek. Ubezpieczyć się należy, bo później w razie problemów dodatkowe środki pieniężne się przydają. Nie musi to być zbiorówka jak u wszystkich, chociaż zbiorówki bywają najkorzystniejsze. Ewentualnej alternatywy szukaj na porównywarkach ubezpieczeń np tutaj: https://superpolisa.pl/
 2. W jakim banku macie konto firmowe? Czy są tak na marginesie jakies darmowe konta tego typu?
 3. pgw

  Zasady BHP a sklep

  Tak, możesz tam spokojnie do nich podbić. Znają się na rzeczy.
 4. Tutaj wcześniej coś pisałeś @patrick https://www.inwemer.pl/oferta/ochrona-osob-i-mienia Jak to wygląda kosztowo i logistycznie?
 5. Aktualny link to: szkolenia-semper.pl
 6. Jak coś, to wrzucam jeszcze raz linka: https://www.egsystem.pl/
 7. W budynkach w których montowane są instalacje silnoprądowe, a więc takie w których płynie dużo wyższy prąd od standardowego, o dużo wyższym napięciu stosuje się szynoprzewody. Szynoprzewody są zdecydowanie bardziej elastyczne pod tym względem od tradycyjnych przewodów, ponieważ konstrukcyjnie przygotowane mogą być do pracy na zewnątrz budynku, do pracy w budynku w którym panują bardzo wysokie lub niskie temperatury. Bardzo dobre radzą sobie w sytuacjach pożarów, bo te o podwyższonym współczynniku odporności na ogień, są w stanie transportować energię elektryczną na nawet w warunkach pożaru. Odsyłam do https://www.egsystem.pl/ - witryna na której można sprawdzić specyfikację wybranych szynoprzewodów.
 8. Pytanie do uczestników szkoleń czy moglibyście polecić jakieś konferencje, szkolenia na których w wyczerpujący sposób omawiana jest tematyka związana z RODO i ochroną danych osobowych.
 9. Jaki system najlepiej sprawdzi się do archiwizacji dokumenów które wg przepisów prawa powinny być przechowywane przez X lat?
 10. Dodam, że chodzi o transport dla w sumie kilkunastu osób, na szkolenie które ma odbyć się pod Krakowem - około 30 km od centrum. Chodzi o sprawny transport z hotelu do punktu szkoleniowego. Może ktoś przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile.
 11. Czy dane osobowe są dostatecznie chronione w przypadku kont bankowych które zakłada się za pośrednictwem kurierów?
 12. Szczegółówy opis znajdziesz w tym artykule: https://www.mcmproject.com.pl/strefa-inwestora/ochrona-przed-nadmiernym-naslonecznieniem-w-budynkach-biurowych Najczęściej stosuje się: umożliwienie widoku na zewnątrz naświetlanie energetyczne pomieszczeń różnicowanie jaskrawości światła równomierne oświetlenie pomieszczeń minimalizowanie potrzeby używania światła sztucznego Najlepsze jest umieszczenie osłon na okna takich jak żaluzje czy rolety.Powinny być wykonane z solidnego materiału.
 13. Technika opanowywania wybuchów, poszła w ostatnich latach czy nawet dekadach dosyć mocno do przodu. W pracach, w których zachodzi możliwość powstania wybuchu, stosuje się różne systemy, rozwiązania techniczne, które mają przeciwdziałać jego ewentualnym skutkom. Proponuję sprawdzić np w Exsystems: https://exsystems.pl/oferta/zabezpieczenia-przeciwwybuchowe/odciazenie-wybuchu/ oraz ich systemy odciążenia wybuchów.
×