Skocz do zawartości

Robin Hood

Członkowie
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

• Days Won

1

Robin Hood last won the day on 14 Listopad

Robin Hood had the most liked content!

Reputacja

1 Nie wyróżnia się

O Robin Hood

• Ranga
    Nowicjusz
  1. Ostatnio wyświetliła mi się informacja systemowa, że powoli to koniec wsparcia dla Windows7...
  2. Robin Hood

Jaki system wybrać?

Zastanawiam się jaki wybrać system operacyjny dla firmy. Oczywiście chodzi o Windows... Czy wystarczy sam Windows 10 czy np. zainwestować w Windows 10 Pro lub Windows 10 Enterprise?
  3. Bo jak Windows10 to można bez żadnych aplikacji
  4. Dla mnie przejrzysta jest Opera, przychodzą powiadomienia o aktualizacjach, więc myślę, że nie jest z nią źle
  5. Robin Hood

Co sądzicie o usługach bezpieczeństwa online?

W tym zakresie nie ma miejsca na lenistwo
  6. Jaka jest najlepsza poczta elektroniczna pod względem bezpieczeństwa?
  7. Robin Hood

Co sądzicie o usługach bezpieczeństwa online?

nie trzeba dodatkowego oprogramowania lub wyposażenia
  8. Można wymienić wiele porad, np. zmianę domyślnego hasła administratora. Dlaczego? Duża część ruterów ma z góry ustawione domyślne hasła administratora, a hakerzy bez przerwy próbują rozszyfrowywać takie hasła, gdyż dałoby to dostęp do wielu urządzeń jednocześnie. Zatem przy pierwszym logowaniu do konsoli zarzadzania - radzę zmienić hasło
  9. Dziurawe wtyczki, pluginy, niezaktualizowane przeglądarki, ,,stare" pakiety biurowe i wiele innych... Trochę tego jest...
  10. Robin Hood

Dobry menedżer haseł - co polecacie?

Wszystko zależy od tego, czy najważniejsze dla ciebie jest bezpieczeństwo, czy wygoda. Jeśli pierwsze (czyli nie-trzymanie haseł w chmurze) - to można tu wspomnieć o wymienianym wyżej KeePass, a z rozwiązań chmurowych słyszy się o np. LastPass.