Skocz do zawartości

Hanna F.

Członkowie
  • Zawartość

48
  • Ostatnio

• Days Won

1

Hanna F. last won the day on 24 Czerwiec

Hanna F. had the most liked content!

Reputacja

2 Nie wyróżnia się

O Hanna F.

• Ranga
    Początkujący
  1. To forum dla pracodawców i pracowników, czy w takim razie pytasz o auto firmowe? W Stacji Demontażu Pojazdów dostaje się ok. 300-600zł za auto (jeśli ma co najmniej 90% swojej pierwotnej masy).
  2. Hanna F.

Jaki program antywirusowy dla firm?

o tak, najlepiej więc czemu wymienione te?
  3. Hanna F.

Drzwi przeciwpożarowe

Trzeba zastanowić się, czy mają to być drzwi jedno- czy dwu-skrzydłowe, z jakiego materiału maja być wykonane...
  4. Hanna F.

Palety na regale

Co to znaczy musi?
  5. Hanna F.

zaświadczenie - szkolenie okresowe.

Na zaświadczeniu wpisuje się ,,grupę" dla której zostało przeprowadzone szkolenie, np. tak jak wyżej napisano, stanowiska robotnicze.
  6. Hanna F.

Dobry menedżer haseł - co polecacie?

jakoś nie ufam tym managerom haseł... ciężko mi uwierzyć w całe te szyfrowanie
  7. Dla mnie to akurat przydatna funkcjonalność, bo zdarza mi się zapomnieć coś podpiąć.
  8. dokładnie, jest to bardzo proste. wystarczy w pasku zadań wpisać "oczyszczanie dysku" (albo kilka pierwszych literek ) i wybrać dysk do czyszczenia.
  9. Najbezpieczniejsza poczta to Gmail Jest na to wiele argumentów.
  10. Hanna F.

RODO a wyciek danych

Co chwilę można przeczytać o nowych wyciekach danych. Np. wyciek danych 2.5 miliona klientów Morele.net. Z tego co wiem to dostali najwyższą jak dotąd karę w Polsce - prawie 3mln 😱
  11. Oj z tego co wiem to czynność jednostronna i nie ma jak odmówić
  12. Czy są jakieś regulacje prawne w tej sprawie? Niektóre drzwi w siedzibie naszej firmy otwierają się do środka, a inne na zewnątrz. Z góry dziękuję za odpowiedź ☺
  13. Hanna F.

Skręcenie nogi

Przyczyną zewnętrzną może być nawet nadmierny wysiłek fizyczny...