Skocz do zawartości

Hanna F.

Członkowie
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

Hanna F. last won the day on 24 Czerwiec

Hanna F. had the most liked content!

Reputacja

1 Nie wyróżnia się

O Hanna F.

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Artykuł 42 Kodeksu pracy mówi o możliwości powierzenia pracownikowi innych obowiązków niż jest przewidziane w umowie o pracę - czas jej wykonywania nie może przekroczyć jednak trzech miesięcy
 2. Kiedy dany hałas występuje rzadko lub pracownik obsługujący hałaśliwe urządzenie musi jedynie okresowo wchodzić do pomieszczenia, w którym się ono znajduje - wtedy stosuje się ochronniki słuchu.
 3. Wg Rozporządzenia Rady Ministrów nie powinna pracować pod ziemią, poniżej poziomu gruntu i na wysokości. Pozdrawiam.
 4. To zależy w jakiej branży zatrudniasz pracowników lub sam pracujesz, bo są trzy rodzaje masek: P1, P2 i P3 P1 - zatrzymuje 80% cząsteczek / <2 mikrometry P2 - zatrzymuje 94% cząsteczek / >0.5 mikrometrów P3 - zatrzymuje 99.95% cząsteczek / <0.5 mikrometrów Stosowanie masek jest bardzo istotne dla zdrowia, więc kup je jak najszybciej.
 5. Dopuszczalne obciążenie powinno być określone w dokumentacji regałów Jeśli nie ma takich dokumentów to trzeba to obliczyć. I właśnie oszacowanie dopuszczalnej nośności regałów powinno być poparte badaniami i obliczeniami.
 6. A dogadanie się z sąsiadem nie wchodzi w grę? Może jakieś bezpłatne zabiegi w przychodni by go przekonały? Myślę, że sądy to ostateczność
 7. Hanna F.

  Ocena ryzyka zawodowego - zmiany

  Nie ma w tym zakresie żadnych zmian, skąd ta wątpliwość?
 8. Hanna F.

  Wykładzina a ryzyko pożarowe

  Zawsze można zastosować impregnacje ogniochronne
 9. Źle zabezpieczona drewniana konstrukcja na pewno ułatwiają rozprzestrzenianie się ognia. Jednak nawet materiały niepalne, tak naprawdę tylko trudniej się zapalają, bo np. potrzeba większej temperatury.
 10. PIP to polski organ nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy, w szczególności przepisów oraz zasad BHP. Jeśli zaleceniem pracownika PIP jest wizyta u lekarza medycyny pracy, to tak należy zrobić.
 11. Szkoła nie może zmuszać rodziców do ,,udziału" w grupowych ubezpieczeniach NNW. Może co najwyżej zaprezentować konkretną ofertę.
 12. Jakim cudem miałoby się to stać, skoro dopiero wtedy dzieci wracają do szkoły (a w ostatnich latach to i 4 września)? Przecież rodzice muszą mieć czas na decyzję, poznanie ofert. Ubezpieczenie szkolne NNW zawiera się raczej na cały rok (kalendarzowy) od 1 października do 30 września kolejnego roku, lub w innych podanych okresach.
 13. Niestety nie każde słuchawki bezprzewodowe współpracują z Asystentem Google.
 14. Źle mnie zrozumiałeś, właśnie nigdy nie miałam pracy typowo stojącej w jednym miejscu.
×