Skocz do zawartości

Hanna F.

Członkowie
  • Zawartość

42
  • Ostatnio

• Days Won

1

Hanna F. last won the day on 24 Czerwiec

Hanna F. had the most liked content!

Reputacja

2 Nie wyróżnia się

O Hanna F.

• Ranga
    Początkujący
  1. Hanna F.

Dobry menedżer haseł - co polecacie?

jakoś nie ufam tym managerom haseł... ciężko mi uwierzyć w całe te szyfrowanie
  2. Dla mnie to akurat przydatna funkcjonalność, bo zdarza mi się zapomnieć coś podpiąć.
  3. dokładnie, jest to bardzo proste. wystarczy w pasku zadań wpisać "oczyszczanie dysku" (albo kilka pierwszych literek ) i wybrać dysk do czyszczenia.
  4. Najbezpieczniejsza poczta to Gmail Jest na to wiele argumentów.
  5. Hanna F.

RODO a wyciek danych

Co chwilę można przeczytać o nowych wyciekach danych. Np. wyciek danych 2.5 miliona klientów Morele.net. Z tego co wiem to dostali najwyższą jak dotąd karę w Polsce - prawie 3mln 😱
  6. Oj z tego co wiem to czynność jednostronna i nie ma jak odmówić
  7. Czy są jakieś regulacje prawne w tej sprawie? Niektóre drzwi w siedzibie naszej firmy otwierają się do środka, a inne na zewnątrz. Z góry dziękuję za odpowiedź ☺
  8. Hanna F.

Skręcenie nogi

Przyczyną zewnętrzną może być nawet nadmierny wysiłek fizyczny...
  9. Hanna F.

Szkolenie okresowe kierownika budowy

Nie zawsze trzeba się kierować nazwą stanowiska
  10. Nie trzeba tworzyć konkretnej dokumentacji, ale lepiej w przypadku kontroli wykazać zgodność przetwarzania z RODO. Dlatego też warto wszystko udokumentować.
  11. To są ceny liczone w tysiącach zł Zależy ile czujek, odpowiednich włączników, sygnalizatorów, itp. jest potrzebne
  12. jeszcze można pójść w stronę "reakcji i otwartości na uwagi pracowników" - możliwość zgłaszania przez nich rożnych pomysłów dotyczących BHP 👨‍🏭
  13. Czy na instrukcji przeciwpożarowej daje się podpis osoby sporządzającej?