Skocz do zawartości

Hanna F.

Członkowie
  • Liczba zawartości

    58
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana Hanna F. w dniu 24 Czerwca 2019

Użytkownicy przyznają Hanna F. punkty reputacji!

Reputacja

2 Nie wyróżnia się

O Hanna F.

  • Tytuł
    Początkujący
  1. IE lepiej zostawić, bo mogą pojawić się problemy z niektórymi aplikacjami...
  2. prawdopodobnie dlatego tylu ludzi narzeka na Windows 10, coś usuną , coś zmienią ? oczywiście w druga stronę (wszystko domyślnie zostawić) - to nie polecam
  3. Narzędzie Media Creation Tool działa i wciąż jest dostępne...
  4. To dokumentem niezbędny dla każdej osoby, która przebywa wewnątrz serwerowni, np. instrukcje jak się zachować w przypadku zaniku zasilania czy w razie akcji gaśniczej. Ważne aby były w niej zawarte procedury włączenia i wyłączenia urządzeń.
  5. Strony Microsoftu w paru miejscach zachęcają do zakupu nowych komputerów i laptopów już z Windows 10 i wręcz "zaleca, aby nie instalować systemu Windows 10 na starszych urządzeniach"....
  6. np. zakładka „Zabezpieczenia” w panelu konfiguracji sieci bezprzewodowej
  7. Hmm mogę odpowiedzieć jak w Windows 7 wyłączyć. Należy w polu Wyszukaj programy wpisać msconfig, następnie w karcie Uruchamianie odznaczyć pola wyboru przy aplikacjach, których nie chcemy uruchamiać równocześnie z Windows. Pozdrawiam
  8. To forum dla pracodawców i pracowników, czy w takim razie pytasz o auto firmowe? W Stacji Demontażu Pojazdów dostaje się ok. 300-600zł za auto (jeśli ma co najmniej 90% swojej pierwotnej masy).
  9. Trzeba zastanowić się, czy mają to być drzwi jedno- czy dwu-skrzydłowe, z jakiego materiału maja być wykonane...
  10. Na zaświadczeniu wpisuje się ,,grupę" dla której zostało przeprowadzone szkolenie, np. tak jak wyżej napisano, stanowiska robotnicze.
  11. jakoś nie ufam tym managerom haseł... ciężko mi uwierzyć w całe te szyfrowanie
  12. Dla mnie to akurat przydatna funkcjonalność, bo zdarza mi się zapomnieć coś podpiąć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności