Skocz do zawartości

Mierzej

Członkowie
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nie wyróżnia się

O Mierzej

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. "Za drogę do pracy lub z pracy uważa się, oprócz drogi z domu do pracy lub z pracy do domu, drogę do miejsca lub z miejsca: 1. innego zatrudnienia lub innej działalności stanowiącej tytuł ubezpieczenia rentowego;" Taka jest definicja. Umowa zlecenie stanowi taki tytuł ubezpieczenia właśnie.
 2. Pracownica skończyła pracę o 22. Przebrała się i udała do wyjścia. Wyszła z budynku w którym pracuje i poszła w kierunku wyjścia z zakładu. Idąc z jednego budynku do drugiego (z wyjściem) potknęła się, przewróciła i złamała kciuk. Czy to jest wypadek w pracy czy w drodze z pracy?
 3. Ja zwróciłbym uwagę po prostu na płytki. Skoro maty się zsuwają, a taśmy za szybko ścierają to znaczy że z płytkami jest coś nie tak. Czy to są przystosowane płytki do bycia na zewnątrz? Czy one są porowate czy już całkowicie gładkie? Jeśli są już gładkie przez używanie, bo się po prostu porowatość starła to najwyższa pora je wymienić. Zima to naprawdę okres wielu wypadków w pracy właśnie z tego powodu. Nie wystarczy ścierać śniegu z błotem co jakiś czas (bo znam ludzi którzy każą sprzątaczkom po prostu częściej wycierać schody). Można jeszcze zastosować plastikową wycieraczkę skoro inne maty
 4. E-learning jest stosowany już coraz częściej w wielu dziedzinach nauki, rozwija się bardzo szybko oraz coraz więcej ludzi z niego korzysta. Hot dog całkiem dobrze napisał o co tak naprawdę w tym chodzi i że głównie to rzetelność oraz Twój zapał na nauki ma tutaj kluczowe znaczenie, żeby ta forma nauki coś dała. Ja z mojej strony polecam, nie robiłem nigdy kursu BHP czy na Inspektora ale z innych dziedzin i byłem zadowolony w 9 na 10 przypadkach.
 5. Szatnia - 4 razy na godzinę Umywalnia - 2 razy na godzinę Umywalnia z natryskami - 5 razy na godzinę. Zapoznaj się również z ilościami powietrza, które trzeba wymieniać.
 6. Bezpieczeństwo dzieci, czynniki szkodliwe to mus. Ergonomia również nie zaszkodzi.
 7. A poprzedniego bhpowca już nie ma? Czy nie było wcześniej tego stanowiska w tej firmie?
 8. Mierzej

  Szkolenie stażysty

  Trochę nie rozumiem Twojego pytania? Ty sam jesteś stażystą czy jak sprawa wygląda? Czy to Ty chcesz przeszkolić stażystę? Mógłbyś rozwinąć dokładnie o co Ci chodzi? Wtedy postaram Ci się pomóc.
 9. Szkolenie stanowisk-owe można jak najbardziej wykonać, faktycznie nie będzie na nim zbyt wielu niebezpieczeństw i zagrożeń dla życia jednak dla świętego spokoju proponowałbym zrobić ogólne i na stanowisko pracy. Przezorny zawsze ubezpieczony! Pamiętajmy o tym
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności